arrow
profile_image
monana
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Milé ženy, žádám Vás o radu, věřím, že nám pomůžete...

Setkaly jste se některá s tím, že muž masturboval vleže na břiše, penisem směrem dolů k nohám?
Mám nového přítele (já 30 let, on 32), za dobu co spolu máme sex (4 měsíce) ani jednou nedosáhl vyvrcholení, ani při orálním sexu. O tomto typu masturbace u mužů jsem na netu našla málo, na amerických stránkách o tom píšou víc, vyskytuje se to u max 10% mužů, je tam právě velké riziko narušení nervů u kořene penisu, a velmi často právě jinak nedosáhnou orgasmu, normální sex je prý moc nevzrušuje, ani normální klasická masturbace vleže na zádech rukou. Což je právě přítelův případ. Prognóza taky není nejlepší, je velké riziko vzniku erektilní dysfunkce, v mladém věku. nepíšou ale jak to vyřešit, léčit atd. Asi určite přestat takto masturbovat, ale co dál?

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ať přestane tak masturbovat a týden ať ho nehoní vúbec a pak na nej najeď a uvidíš, že to pújde.Pokuď je zvyklý raději honit,tak to u něj i zústane.

arrow
profile_image
Belgarion
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedná se o velmi vzácnou poruchu, nejspíš Ti tu nikdo neporadí (a přestat masturbovat není z dlouhodobého hlediska řešení). Obrátila bych se na sexuologa, pokud by nevěděl místní, klidně na specialitu ve větším městě. Držím palce!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené