arrow
Neprodává v Bazaru

lollo my tak byli s budoucíma majitelema dohodnutí,jim to nevadilomladí.kteří nic ještě neměli,byli rádi i za ten náš starej bordel ale jasný,že v podnájmech je to složitější....řešení-vyhodit nepotřebné na sběrný dvůr a hlavně tahat do nového co nejmín haraburdí! pak se to v novém třídí blbě a jen tak se k tomu nikdo z rodiny nedokope čili,vetešárna

SPA
To jo, ale neumím si představit, že bych každý rok kupovala při každém stěhování nový nábytek. Mám stylový dřevěný, sice to dá trochu práce vystěhovat, ale vydrží sto let a ve finále mě přijde levněji, než kdybych kupovala pořád nový.

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo,to jistě,to je jasné!! já si neumím představit se ještě jednou stěhovat to raději pojedu pryč a ať si to ten kdo to vymyslel zařídí sám na to už bych nervy neměla

SPA
Nojo, stěhování určitě nepatří k oblíbeným činnostem nikoho, obzvlášť když má člověk krámů hromadu. Se kolikrát nestačím divit, co stihnu za tu dobu znova nastřádat za krámy.

to my se budem stěhovat v řádu max. 4 let zase, takže i tenhle byt jsme zařizovali tak, aby nám nebylo líto tady věci nechat. Tož uvidíme, rádi bychom si samo nechali i tenhle byt a koupili ještě jeden větši nejlíp tady v tom samým projektu....

My se s přítelem prácě stěhujeme a máme z toho taky dost hrůzu. Chceme si přestěhovat celkem dost věcí a vůbec netuším jak to zvládnu. Vy jste si pomohli sami nebo jste si na to najali nějakou službu? Mě totiž kamarádka doporučila tuhle a tak nevím, jestli na ní dát. Vím, ale že to sami nespíš nezvládneme.

arrow
profile_image
viana
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady je kontakt na firmu, která dělá i mezinárodní stěhování. Sice jsem se s nima stěhovala jen po ČR, ale naprosto v pořádku.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

35

Já se stěhovala celkem už 4x a mám z něj noční můry.-)Čeho ůžu, toho se snažim zbavit - vyházim, rozdám a tak.Doufám, že za necelý půlrok, co mi končí smlouva, se nebudu muset znova stěhovat.

arrow
profile_image
oklahoma
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám zkušenosti s firmou ARSLAN, která se také zaměřuje na stěhování z ciziny. Všechno sami zařídili a já nemusel dělat vůbec nic. Navíc jsem v termínu stěhování odjel na dovolenou a vrátil se už do ČR do přestěhovaného bytu.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když se stěhujou jen věci, tak to nic není, ikdyž taky jsem zažila, že jsme museli jet naněkolikrát. Horší je takové to klasické stěhování v situaci, kdy už máte všechen nábytek, elektroniku, to je opravdu už daleko lepší v tom novém si to vybavit nově, než se třást, co všechno stěhováci odřou a zničí.

Já se stěhovala za život 7x takže jsem si dost zvykla. Jistě, že jsou kolem toho nervy a nejlepší je se to snažit odvést vše. Nejhorší jsou ti stěhováci, kteří s tím mlátí a taky někdy mohou krást. Z toho mám asi největší můru.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Nejhorší jsou ti stěhováci, kteří s tím mlátí a taky někdy mohou krást. Z toho mám asi největší můru.

Nejlepší je parta kamarádů, známých, a pokud nikdo ze známých nemá, tak třeba i na jeden den půjčit takový to velký auto. Takhle to řešila i známá při stěhování do zahraničí, vezli i něco málo nábytku a bylo to v pohodě.

Jinak pokud nestěhuješ nábytek, tak stačí i osobní auto a třeba na otočku.

Ještě krom stěhováků je taky blbý, když není čas a prostor na to, ten byt před nastěhováním vyčistit, nově vymalovat, a celkově připravit, to se pak všechno s těma krámama dělá asi hůř. A celkově je asi dobrý nemít moc věcí, nebo aspoň ne moc věcí typu co člověk stejně nepotřebuje - nepoužívá, stěhování je na tohle zas perfektní příležitost, jak se toho zbavit.

Cituji Minette: Nejlepší je parta kamarádů, známých, a pokud nikdo ze známých nemá, tak třeba i na jeden den půjčit takový to velký auto. Takhle to řešila i známá při stěhování do zahraničí, vezli i něco málo nábytku a bylo to v pohodě

to se mi zdá také jako dobré řešení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Stěhování ? .... Lepší vyhořet .... My se po 11 letech na Mikuláše přestěhovali do nového domu o dvě ulice vedle ... Nespěchali jsme, brzdila nás kuchyň, ta se opozdila o 12 týdnů ! Takže jsme se přestěhovali do hotového domu, kde byly vestavné skříně, obrázky na zdi ... S tím, že ze starého nespěcháme, prodává se a kupec se nerýsuje. Jenže pak se naskytla příležitost výhodného pronájmu a za tři dny jsme museli dům uvolnit ... Když jsme ze všech koutů dovybrali ty krámy, z garáže a zahradní místnosti ..., chytla mě z toho deprese, kolik krámů máme .... Hodně jsme to probrali a díky tomu není nový dům jak skladiště. Ale opravdu si další stěhování řádně rozmyslíme

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gandalf: Ano, také stěhování nesnáším! A z množství nahromaděných krámů se mi dělá zle.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené