arrow
profile_image
ShoesBagsClothes
od 21. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, jsem zoufalá. Svěřila jsem se v rodině příteli a rodičům. Chlapi to přijali a po ukázce toho s čím se trápím to pochopil i táta. Jenže bála jsem se to říct mamce. Vzhledem k tomu, že jsem jí nechtěla lhát a vymýšlet si příběhy po operaci, tak jsem se jí svěřila. Její reakce je strašná. Dělá všechno pro to aby mě vyděsila, vůbec to nechápe a neuznává. Moje prsa se jí zdají v pořádku i přes to, že já se díky tomu stydím za své tělo a nemohu se například uvolnit při sexu, protože se stydím jak se mi houpají ty moje "věšáky", které po úbytku 30 kilo jsou opravdu velmi propadlé. Kůže se mi krčí a jsem s tím nespokojená.

Mám strašný strach, že všechno co mamka řekla bude pravda. Operace se nepovede, budu mít obrovské komplikace, bolesti, velké jizvy se kterými se moje psychika nevyrovná, budu díky tomu odepsaná z běžného života několik měsíců, nezvládnu zkouškové období a státnice apod. Našla i příběhy, které dopadli špatně.

Mé myšlení bylo pozitivní, ale tím co mi máma všechno řekla, tak tím mi ublížila a vyděsila mě. Už mám i termín operace za 3 týdny, sjednala jsem si další konzultaci. Byla jsem rozhodnutá to podstoupit, ale teď mám obrovský strach.

Holky prosím o nějaké zkušenosti a rady do života a k operaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Komunikovat do operace s mamkou co nejmín děláš to pro sebe ne pro ni. Ona se s tím naučí vžít taky ji nic jiného nezbyde až tě uvídí štastnou. A ty nemyslí na špatné myšlenky, ale na ty fajn jak budeš po operaci štastná a krásná

arrow
profile_image
ShoesBagsClothes
od 21. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuju za podporu, doufám, že my pomůže i konzultace, protože můj lékař je obrovský optimista a pomáhá mi psychiyk jen když ho vidím ty jsi na něčem podobném byla? máš zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ShoesBagsClothes: s operaci zkušenosti nemám, ale zkušenost s psychickým ničením seběvědomí ano. Jen to mám naopak já byla od mala špatná, nedostavalo se mi lásky za vše jsem mohla já až poslední 3 roky si pracně budují sebevědomí. Tak vím jak je nutné mít sebevědomí v pohodě a jak má být člověk optimista. Protože jinak se nám dějí jen špatné věcí když na to špatné myslíme

arrow
profile_image
ShoesBagsClothes
od 21. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla vždycky nesebevědomá. Byla jsem 90 kilová a zakomplexovaná. Zhubla jsem 30 kilo, makám na sobě, ale s prsama jsem nehnula. Jsou prostě vysátá. Ty prsa jsou poslední věc, která mi na mém těle vážně vadí. Jenže mamka to nechápe. Tvrdí mi, že to mám prostě v hlavě a nepomůže mi to. Že se s tím psychicky nevyrovnám a ještě mi díky jizvám bude hůř.

arrow
Neprodává v Bazaru

Klobouk dolů změna to musí být velká a o to víc by jsi měla být natěšená že jsi sebevědomá a budeš i krásná. Ono boužel za prvé je to tva mamka a mamky většinou nevidí nebo nechtějí vidět své dcery ještě krasnější a boužel některé matky nejsou optimistické a pak nechapou jak jejich dcery optimistické být mohou. ( Neznám tvoji maminku tak nevím jestli taková je - nechci se tě kdyžtak dotknout ) Jen vím jaké mamky mohou být tím že mě psychiku sražela právě mamka

Já jsem jedna z těch která dopadla špatně bohužel :( měla jsem výměnu implantátů včetně modelace....to jak to dopadlo si můžeš najít na mém profilu. Musíš jít do toho s vědomím že se muže něco stát...protože opravdu muže :( já taky nevěřila měla za sebou operaci co byla v pohodě a tak proč by se mohlo něco zrovna mě stát.....a zrovna stalo :( dodnes mám psychické problémi...čeká mě v budoucnu reoperace a doufat že aspoň nějak mi to dají do pořádku :( kdybych tenkrát věděla.....tušila.....nikdy bych do toho nešla...... Ať půjdeš kamkoliv hlavně na tom nešetří a zjišťuj recenze atd na tu kliniku a doktora..... Mnoho štěstí přeji a zbytečně nic neuspěchej :)

arrow
profile_image
ShoesBagsClothes
od 21. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mamka o mě má strašný strach a nechápe proč se mi má prsa nelíbí. Nikdy mě nesrážela, to opravdu ne. Mrzí mě, jestli tvoje maminka ano. Ale naši se brzo rozešli a doktorka mi tvrdí, že jsem ztratila půdu pod nohama, stabilitu domova a harmonie a způsobilo to, že moje vnitřní harmonie také zmizela. Je to prý velmi časté. Rodiče mě vždy chválili a vím, že jsou na mě oba pyšný. Dělám VŠ, zhubla jsem, vždy dosáhnu toho co chci .... ale v tomhle mě mamka nepodporuje a je těžké jít proti jejímu názoru. Navíc teď jsem se dívala do fotogalerie Littleangel a i když jdu na modelaci, tak i tak vidím že rizika jsou a popravdě vím, že s tímhle bych se já také nevyrovnala. Jsem zdravá mladá holka a nechci si kvůli kráse vzít zdraví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mamka má o tebe jen strach...proto se snaží ti to rozmluvit.Mělas jí postavit před hotovou věc a ne s ní o tom diskutovat.Pokud chceš pěkná prsa tak neváhej a běž,rizika jsou i při sebemenším zákroku,ale na to nesmíš myslet.....

arrow
profile_image
pavlína74
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, já jsem byla na zmenšení a modelaci pár let zpět, všechno dobře dopadlo a jizvy nejsou vůbec vidět. Neboj se.

Mámě to podej jako hotovou věc s tím, že se jí neptáš na její názor, pouze ji informuješ, že operace proběhne. Sama jsem se bála reakce mámy když jsem se rozhodla konečně podstoupit plastiku nosu, ale docela mě překvapila (dost možná proto, že o tomto mém "problému" věděla x let).

Sama bych teď postupovala tak, že bych za ní zašla, nepustila ji ke slovu a tak nějak "v rámci přednášky" bych jí jedním dechem řekla, že ji neprosíš o povolení, ale pouze o respektování této věci, kterou ses rozhodla po pečlivém zvážení podstoupit a že si samozřejmě jsi vědoma veškerých možných komplikací, ale že jsi velmi pečlivě vybírala operatéra, aby jsi tyto případné komplikace co nejvíc eliminovala. A že její psychická podpora tyto komplikace eliminuje o to víc. Takto jsem postupovala i já a všichni se s tím smířili, i když s tím třeba nesouhlasili

Upřímně jsem čekala další deníček nespokojené 17ky, která chce místo prsou balóny. Ovšem klobouk dolů tvému usilí.Rozhodně bych si zjišťovala, kde je to nejlepší, recenze na chirurga, kliniku atd. Jasně, může se to pokazit, ale ty můžeš udělat všechno proto, aby se to nestalo.

arrow
profile_image
ShoesBagsClothes
od 21. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pavlína74:

nemohla by jsi mi poslat fotky do zpráv nebo na e-mail? Mě strašně vždycky uklidní vidět někoho s kým komunikuji a vidím, že má jizvy v pořádku zahojené

arrow
profile_image
ShoesBagsClothes
od 21. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mamce jsem to řekla přesně jako píše Reaguji na Ciiicaaa:

bohužel mamka je prostě zvláštní osoba, je proti tomu zaujatá, hned mi řekla, že jsem jí to neměla říkat, že s tím nesouhlasí, začali scény, které po telefonu - než jsem ho rozbila o zeď ve vzteku - trvaly celý víkend. Začala do toho tahat jejich problémy s tátou, protože jsou rozvedení, to jakej táta je, útočit na něj, na peníze apod.

Zathala do toho všechny bolesti co šli. Začala na internetu hledat katastrofy a chrlit je na mě. Takže ač jsem před tím všechno řekla jako hotovou věc. K lékaři, který mě operuje šla na doporučení chirurga, který operuje celou naší rodinu. otce po rakovině, babičce žlučník. vše nám zařizuje atd. To mamce nestačí. Ona prostě nedokáže pochopit, že nad tím nepřemýšlím měsíc. Prostě mi řekla, že se mi to po dětech srovná. Že problém je jen v mé hlavě, že prsa mám dobrý, že si vymýšlím apod.

Absolutně žádné pochopení. A ani to nepřijde. Jen je hrozné jít proti jejím názorům, ale některé jsou opravdu extrémní. A hlavně si myslím, že mamka si neuvědomila, že je to pro mě težký a měla to se mnou řešit v klidu. I mi řekla, ať se odstěhuju z bytu který mi platí na studiu, že ho prodá. Prostě pořád dokola. Spíš mě to psychicky zdeptalo a já nevím jak se tomu postavit.

Vyvolalo to ve mě obrovský strach. Mrzí me, že jsem jí to svěřila. I táta jako chlap to pochopil a podporuje mě v tom. Chápe, že se za ty prsa musím stydět. Hlídat si aby mi nakrabacená kůže nekoukala z výstřihu ....

Jinak děkuji za pochvalu. Pracuji na sobě už třetím rokem, začala jsem ve čtvrtáku na střední a do 10 měsíců to bylo dole. Máma mi říká ať přiberu zpět a bude to zase dobrý. Jenže ona nepochopí, že já nechci být tlustá.

V tom případě ti poradím jediné - operaci máš za chvíli, do té doby s mámou přeruš kontakt. Napsala bych jí třeba sms, že tě její reakce mrzí a že na operaci i přesto půjdeš a kvůli zachování dobrého psychického stavu - který jak mám vyzkoušeno je před operací opravdu VELMI DŮLEŽITÝ - se s ní o tom už odmítáš bavit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené