arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Icy Rose: nezlob se ale tuto diskuzi jsi pokazila ty. Neodpověděla jsi mi na otázku ,kterou jsem položila...ostatní holky se aspoň vyjádřili. Jestli si myslíš, že jsi vyučená kadeřnice a jsi terno tak to je mi tě líto. Necpi to ostatním. Jo a většinou jde na kadeřnici ten kdo je docela hloupý a nejde mu to ve škole. Takže ano některé kadeřnice hloupé jsou a pak mají potřebu se na internetových diskuzí převyšovat jak mají "učnák" v ruce a všechno vědí. Díky za pokaženou diskuzi a teď to můžete smazat.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na livie18: Na tento obor také chodí někdo, koho to zajímá a v životě mu to k něčemu bude, tady nejde jen o to jak je kdo chytrý, já studuji dál a nemám s tím problém. Hele, já vím, že umím být pěkně protivná, koneckonců spousta lidí nedře 3 roky ve škole, aby se ho pak lidi jen ptali co a jak a dělali to doma. Není to tak úplně jednoduché jak to vypadá a stát celý den na nohou, když je provozovna plná výparů chemikálií taky nic moc. Prostě mi tohle vadí, vím že mám povahu na pendrek a jsem hrozný cholerik. Většinou mě tu poučují o nesmyslech, o kterých nic nevědí a kadeřnice je nakonec ta úplně nejhloupější ze všech. Omlouvám se, přehnala jsem to.
Jestli tou otázkou myslíš peroxid, dala bych devítku a možná to namíchala i s trochou šestky, tipla bych že to bude rozdíl asi o 3 odstíny.

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Icy Rose:

díky za radu vyzkouším!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené