arrow
profile_image
HAndyK
od 19. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, prosím o radu.
Blížím se mi maturitní ples a já nevím, jaké doplňky (jestli nějaké) a líčení. Šaty budu mít podobné jako na fotce. Akorát vršek bude šedivý, bez pásku a trošku menší výstřih. Vlasy mám hnědé s ombré.
Děkuju za rady .

K šedé se hodí stříbrná, tak bych volila něco stříbrného. Nějaké prodloužené náušnice, jemný řetízek s jemným přívěškem třeba taková malá slza, prstýnek, náramek jemný..Jaký budeš mít účes? Líčení bych udělala kouřové stíny a něčím to prosvětlit ve vnitřním koutku oka a nějaký jemný lesk třeba lehce do růžova

arrow
profile_image
HAndyK
od 19. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Účes bych si představovala nějaký takovýhle . Stříbrná mě taky napadla. Zase si ale říkám, aby to nebylo moc přeplácané..

Účes je hezký. Pokud použiješ decentní šperky, tak nic přeplácané nebude a na ples se hodí, když trošku záříš. Do těch uší stačí i ty pecky jako jsou na obrázku a pak třeba tu jemnou slzu na krk a prstýnek. Jinou barvu k tomu nevidím. Něco barevného by vypadalo jako do cirkusu..

arrow
profile_image
Nat1
od 31. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, pracuji jako vizážista a mj. líčím na maturitní plesy
K šedivém vršku bych asi nedávala jen černé, šedivé stíny, zapadla bys, spíš bych dala ještě nějaký kontrastní, navíc na vlastním maturitním plese si můžeš dovolit trochu výraznější líčení..
Co třeba něco šedorůžový stín, ne křiklavě růžový, ale do starorůžova, to je barva, která s šedou vypadá exkluzivně + výraznou černou linku Nebo růžovo černé kouřovky. Něco jako na obrázku, i když to není úplně co jsem myslela. A k tomu světle růžovou rtěnku nebo jenom lesk.
Případně jako jemnější variantu bych udělala jenom světlým stínem vykreslený oko a precizní linku ala 30. léta a výraznou pusu, ne rudou, ale spíš do vínova, to by k takovým šatům taky šlo.
A doplňky bych možná nedávala, možná výrazný náramek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené