arrow
profile_image
Aristokočka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všechny kočky, které jsem kdy měla, byly v tuto dobu (někde mezi 4-6. hodinou ráno) neobyčejně mazlivé - prostě pro ně je to takové pomazlení na dobrou noc. S naší smečkou jsem to vyřešila tak, že když ráno přišly, tak jsem prostě dělala jako že nic - normálně mrtvýho brouka....Trvalo to týden, než je to přestalo bavit, ale vyšlo to.
Teď se naše zlatíčka ráno přijdou mrknou, že tam jsme, max si ještě vlezou na chvíli do postele, ale jinak nic. Páč ví, že je to zbytečné. Navíc manžel spí jako dřevorubec a nevzbudí ho naprosto nic, takže ten ani nic hrát nemusel, prostě spal, i kdyby po něm hopsal tygr bengálský.
Ještě mě napadlo, že se možná kocourek nudí - jestli je tam sám a jiné zvířátko v domácnosti není. Naše kočky si většinou vystačí samy a brzy ráno provozují své oblíbené hry, jako třeba Stádo slonů běží savanou apod.

Cituji Aristokočka: a brzy ráno provozují své oblíbené hry, jako třeba Stádo slonů běží savanou apod.

Tak tuhle hru hraje každou noc v čase mezi 00.00-02.00h můj pes s kocourem, jejich nejoblíbenější.

My máme dvě britské kočičky ale ráno se příjde pomazlit jen jedna. Čeká až uvidí pohyb peřiny a pak hned vyastartuje se podívat kdo je vzhůru. Když nechám ale oči zavřené tak lehne a spi dál. Jinak se tulí jedině ráno. Za celý den ji do takové tulící nálady prostě nejde dostat Pro mě je to většinou příjemné ranní probuzení, vstávám totiž o půl čtvrté ráno

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Naše kočka je také nařízená na 5 ranní , jenže ona neotravuje, nedrcá, nelísá se, ona prostě přijde ze svého pelechu, vrčí tak nahlas , že mě vzbudí , pak obejde a vzbudí psy a ty si přijdou sednout ke mně před postel, no tak já vstanu a jdu je všechny nakrmit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené