arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem na konzultaci u pana doktora Klouda v Sanusu V Hradci králové a nabídl mi implantáty buď Eurosilicony nebo McGhan ( dnes se jmenuji jinak). Je mezi nimi cenový rozdíl 23 tisíc což není málo, proto mě zajímá jestli máte nějaké zkušenosti, abych se mohla lépe rozhodnout

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozdíl 23 tis.? To jsme netušila. Já mám Natrelle (dříve McGhan), jednou jsem si tady na omlazení přečetla, že McGhany jsou takové, jako porsche mezi auty Nějak se mi to vrylo do paměťi a když jsem šla na operaci, tak jsem se dozvěděla, že snad klinika používá jen McGhany, takže jsem byla spokojená.

Nemám s ničím jiným porovnání, ale moje tělo je přijalo. Na začátku byly tvrdé, hodně změkkly. Takže já jsem spokojena.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Joy: Já mám eurosilikony a super,jsou krásně měkké,jako moje

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Joy: Je mezi nimi cenový rozdíl 23 tisíc což není málo,

Tak, ono se hlavně platí za značku, že jo..........ale praskají všechny imploše, McGhany nevyjímaje. Doktoři říkají, že pracují s těmi nebo oněmi, protože jsou na ně zvyklí nebo uvádějí, že jim s nimi dobře pracuje. Ale pravda je taková, že oni, za to, že s nimi pracují, mají určité výhody, tak jako všichni, kteří propagují nějaký výrobek a nejsou to jenom silikonové implantáty.Nějaké provize, hezká dovolená atd.Hlavně je to velký byznyz a je na každém, kolik je ochotný zaplatit. Ve zkutečnosti, to prsa zas, až tak neovlivní, jak budou vypadat. Nejdůležitější je stav prsou před operací a dobře provedená operace a na to imploš jestli ES nebo McGhan, takový vliv nemá.Když je zbabraná operace, tak tě nějaké mercedes nebo porsche implantáty nespasí a naopak, když operace dopadne dobře, tak už je ti vcelku jedno jestli máš v těle ES nebo McGhany.Hlavně, ať vydrží, co nejdéle......nějaká výrobní vada, se může objevit u jakékoliv zn. Někdo tu dokonce psal, že se implantát rozpadl operatérovi v ruce při operaci, jednalo se o Mentor.Takže ani dražší výrobek, ti nezaručí kvalitu.Já jsem měla u 1.operace ty šunty PIP, za které jsem zaplatila více, jak za nagor, který mám teď a najivně si myslela, že když jsem za ně zaplatila 30 tisíc, tak musí být kvalitní.Na pohmat jsou úplně stejné oboje prsa.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené