arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím,
chtěla jsem se vás zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s podobným poškozenm nehtu, jako mám já.
Dva a půl měsíce zpátky mi kamarád přivřel palec mezi dveřma, poměrně dlouho jsem měla ten nehet černý. Pak mi jako kdyby začal vyrůstat nehet nový a ten černý se mi začal odchlipovat.. tak jsem si ho lehce zbrousila..tím pádem jsem se zbavila většiny černé. Bohužel se mi poškozená část odchlipuje dál a tak mám teďka "díru v nehtu". Opravdu mě to trápí, protože si myslím, že moje zbývající nehty jsou vyloženě výstavní. No vypadá to asi takhle. Máte někdo nějaký tip, jak jej zregeneovat co nejdřív a nejlíp, abych si mohla užívat 10ti ne 9ti krásných nehtů?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

eLLamniel
Teď už s tím těžko něco naděláš, podle mě bylo zbytečné to tolik opilovat. Ono to odroste, nijak to neurychlíš. Hlavně aby jsi pak nehet neměla hrbolatý nebo něco horšího. Držím palce, ať je prstík brzy zase výstavní.

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to taky nechala být. Utrpěla jsem kdysi podobný "úraz" a nejlepší je nechat to odrůst, nezasahovat do toho, ten starý nehet pak sám upadne ve správnou chvíli a nový doroste. Já jsem takhle postupovala a na nehtu není vidět, že bych měla úraz na prstu. Osobně bych se hodně bála překrývat to gelem, atd. - hlavně ze zdravotních důvodů. Tak vydrž

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přikláním se k názorům Dirtyangel a jataky. Mrtvý nehet je mrtvý nehet a musí dorůst. Snad jen vitamíny jako např. Revalid by to mohly urychlit, ale zázraky nečekej.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky díky za podporu
Vyzbrojím se tedy ještě trpělivostí a snad to dobře dopadne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené