arrow
profile_image
JančaČ
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte, prosím, někdo praktické zkušenosti s tímto přípravkem? U ná s není k sehnaní, jen na SK. Budím se každou noc kolem 3 až 5 hodiny a už nezaberu, léky na předpis nechci, kvůli návykovosti.

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkoušl to přítel, ale ono je to trochu na dlouhé lokte, určitě to nefunguje hned, jako prášek, ale musí se to brát delší dobu, aby melatonin začal účinkovat jak má. Ale přítel ho tady na předpis normálně dostal.

arrow
profile_image
Nikushka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ho beru pravidelně již nějaký čas a jsem opravdu spokojená. Beru dvě tablety před usnutím, nejlépe tak hodinu. Měla jsem prroblémy při usínání.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, ja mám s melatoninom dobré skúsenosti, brala som vždy tabletku až ked som nemohla zaspať, teda nie hodinu pred spaním a vôbec nie pravidelne. Samozrejme že by mi to nepomohlo kebyže mám nejaké depky "myšlienky" ktoré sa nedajú len tak zahnať, ale na takú normálnu nespavosť mi zaberal dobre. Alebo potom ešte homeopatikum Sedatif PC stojí asi 90 Kč je tam moc tabliet, berieš dve pred spaním a to mi tiež zaberá. Beriem ho teraz ked som tehu. Ale to neznamená, že by som sa v noci nezobudila či pri jednom alebo pri druhom lieku.

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JančaČ: U nás je melatonin taky dostupný, ale na recept. Jedná se o hormon, který řídí biorytmus a má i další účinky. Prober to proto s lékařem, ten ti ho případně předepíše.

U nás totiž nebyl povolený jeho prodej, v česku se ho legálně nedobereš... i když existují různé blogy, které nabízejí objednávky. Upřímně ale mám na to vlastní názor - doporučuju přečíst tohle - http://www.kralovske-spani.cz/jak-na-klidny-spanek / - je to o účincích melatoninu na organismus, odkazuje to na velice zajímavou studii. Fakt je takový, že naprosto není prokázaný, že by měl nějaký extra vliv... ale hlavně že se to prodává...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené