arrow
profile_image
Kvjet
od 13. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Porovnání Moocup vs. Yuuki
Je mi 28 let a již 6 let jsem naprosto spokojenou uživatelkou kalíšku Mooncup (vel.B ). Kalíšek mě nikdy nezradil (tedy pokud byl správně zavedený) a používám ho opravdu po celou menstruaci, a to od rána do večera. Na noc kalíšek vyndavám. Bohužel jsem si svůj původní Mooncup vlastní vinou poškodila (kvůli příliš urputné snaze vyčistit dírky pod okrajem pomocí špendlíku jsem si kalíšek natrhla). Když jsem si chtěla objednat kalíšek nový, překvapilo mě, kolik se jich od dob mého prvního nákupu na trhu objevilo. V roce 2008 jsem si mohla vybrat pouze mezi Mooncupem a Ladycupem a po přečtení hodnocení jsem se celkem snadno rozhodla pro Mooncup (a neudělala jsem chybu). Ovšem nyní jsem s výběrem značky dost váhala a nějaký čas strávila čtením různých porovnání. Nakonec jsem se rozhodla pro český výrobek Yuuki menší velikosti a tužší konzistence. Pokud bych měla oba kalíšky porovnat, tak co do funkce jsou oba skvělé. Mooncup má větší a silnější okraj, který vzbuzuje spolehlivější dojem. Spodek kalíšku je naopak o dost měkčí než Yuuki, což při mělčím zavedení působí pohodlněji. Kalíšek Yuuki je celkově tužší, ale pokud se zavede správně (spodek se nedotýká poševního vchodu), v podstatě nepoznám rozdíl. Horní okraj je naopak u Yuuki menší. Oba kalíšky mají drážky, které usnadňují vyjmutí. Kalíšek bez drážek bych si nepořídila. U Mooncupu mi vadilo každodenní čištění pomocí špendlíku (na což můj kalíšek nakonec i doplatil). Tento problém díky větším dírkám u Yuuki naprosto zmizel. Yuuki se čistí bez problémů pouhým propláchnutím horkou vodou. Pokud tedy váháte mezi Mooncupem a Yuuki, nebojte se ani jednoho. Oba jsou fajn a zcela spolehlivě plní funkci. Mě osobně potěšil Yuuki více svojí cenou a snadnější údržbou. Ať už si vyberete kterýkoliv, neuděláte chybu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj všem

Jelikož jsem dlouho otálela a hledala informace o kalíšcích než jsem si konečně nějaký koupila, ráda bych se podělali o své poznatky. Doufám, že někomu přijdou vhod...

Je mi 19, žádný porod a panna už nějaký pátek nejsem, trpím však na velmi silnou menstruaci, kdy vložky nepřicházejí v úvahu vůbec a i nejsilnější tampóny první dny protékají za necelé 2 hoďky.

Všude jsem četla, že by si ženy nerodičky měly kupovat menší velikosti apod., ale mě se nezdálo si kupovat kalíšek velikosti, kterou schvalovaly nositelky tampónu mini. Po delším zvažování jsem tedy objednala větší LadyCup a rozhodně jsem neudělala chybu Na první pokus jsem ho zavedla správně, s vyndáním jsem opět neměla problém (holt za pár let otálení jsem měla něco nastudované). Nepřetekla ani kapička.

Tudíž pokud máte silnou menstruaci nebojte se větší velikosti. Jsem ještě mladá a opravdu nejsem nějak tam dole opotřebovaná nebo natažená

arrow
profile_image
Aneta Polívková
od 18. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gentoo: ahoj prosim tě a nezkoušela jsi i pohárek Dan sex?
Kamarádka si ho chce koupit. Já mám teda Divu a o tom Dan sex jsme nic nenašly,
Ona chce ten zdravotní silikon a to teda je.

arrow
profile_image
Hercogová
od 28. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Yvonno, to odbarvování se Ti asi jen zdá. Myslím, že výrobci kalíšků si nemohou dovolit, aby se z něj něco vylučovalo, ať už barva, nebo jakákoliv chemie. Určitě na to mají mnoho zdravotních atestů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené