Ahoj holky,
nemám sice ani nadváhu, ale chybí mi do ní už jen 3kg. Jsem oplácaná a proto jsem si načerno sehnala meridku, bohužel jen 10mg. Bojím se, že na mě bude slabá, jsem hrozně na sladké. Kolik jste s 10mg zhubly?

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já ji mám měsíc, napsal mi ji lékař, mám problém se štítnou žlázou a najednou jsem začala přibírat. Postavu mám normální, ale cítím, že to není ono a nějakých 7kg dolů by mi prospělo. Měřím 164 a začínala jsem na váze 66.7kg.
Teď, když jsem se naposledy vážila jsem měla 63.4 kg. Tzn. za měsíc 3kila, víc bych ani nechtěla, je lepší hubnout pomalu.
Nevím, jaká je tvá výška a váha, ale pokud nejsi obézní, desítka ti úplně stačí. Asi před rokem, když mi nešla shodit těhot. kila, zkusila jsem 15mg a bylo mi po ní strašně zle..fakt na omdlení, je to driják. Bála jsem se i té desítky, ale překvapila mě, mám jen žízeň a občas mě bolí hlava, ale jinak dobrý. Chutě omezuje bezvadně, zvlášť ze začátku.

mám 60kg a 160cm, po užití první tablety nepocituji žádnou změnu v chuti ani hladu. Prostě se musím sama krotit. Jak je to možné? Přijde to časem?
Jak dodežuješ jídelníček? Cvičíš?

zatím jsem ještě nesnídala. Ale už teď vím, že bych klidně slupla 2 rohlíky s máslem a na to tatranku. Fakt nechápu

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Počkej ještě pár hodin, je dobrý prášek vzít společně se snídaní, alespoň ze začátku, aby se ti neudělalo nevolno. Je jasný, že to nefunguje za minutu po spolknutí. Perorální tablety působí nejdžíve za 30min.
Přiznám se, že necvičím, chodila jsem pravidelně 3x týdně, asi 4měsíce, na spinning, vacushape a nezhubla jsem vůbec nic, takže jsem toho nechala. Teď přes léto jdu raději na procházku, kolo, než se zavřít do fitka, když je pěkně.
Jídelníček..2 rohlíky a tatranku k snídani..to fakt né . Jím téměř vše, ale v omezeném množství, vyhýbám se sladkému a nejím po 6. hodině. Myslím, že je nesmysl přestat jíst, i když po meridii nebudeš mít chuť, určitě jez...ať se po vysazení nedopracuješ k jojo..

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě mě napadlo, když ji máš na černo, aby to byla Meridie a ne třeba vitamin C..

čepička
meridie to je na 100% je to napsáno na těch tabletách a mám i krabičku.
Píšeš, že jíž v omezeném množštví a vyhýbáš se sladkému. Děláš to protože chceš ty nebo proto, že nemáš hlad ani chuť? Mě to fakt neovlivňuje nijak.

spoléhala jsem, že mi to omezí chutě a chlad, ale nic se něděje, krotit se musím sama, meridka mě nekrotí. Prostě jako bych ji nebrala
Jak často máš ty procházky a kolo a na kolik min?

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucisek1111
Rozhodně nemám takový pocit hladu a chutě, jako předtím. Nemám takovou potřebu jíst a stačí mi fakt polovina toho, co jsem konzumovala doposud. Je jasný, že občas chuť na něco sladkého přijde a tak si kousek něčeho dám. Většinou mám v týdnu jeden den takový volnější a slupnu třeba i brambůrky, nebo něco takového tvrdě nedietního.
Pohyb mám fakt nepravidelný, sedavé zaměstnání...takže nic moc.
Počkej ještě 2,3 dny, pak už bys měla cítit účinek na 100%. Většina lidí má sucho v ústech a musí častěji pít a to mi začalo až ten 3.den... .
Zatím se snaž omezit jídlo, prášky jsou jen berlička, nezhubnou za tebe..bohužel. Tak ať to nejsou vyhozené peníze.

tak dneska mě bylo trochu hůř a taky míň jím, možná že už to začíná působit, ale nechci to zakřiknout. To pití mě štve, musim každých 5min na záchod a v noci se budím s plným měchýřem a to piju jen 1,5l

lucisek1111

Já nedávno brala Meridii 15 mg a efekt naprosto žádnej.
Jen to sucho v ústech a větší spotřeba tekutin. Nebylo mi ani zle, ani chutě se nijak nesnížily. Stačily mi sice trochu menší porce, ale výsledek za 3 měsíce = - 2 kg, což by se dalo v pohodě sundat i bez prášků. Takže Meridie u mě taky nefunguje.

Ivcac
no to mi ani neříkej, já do ní vkládám všechny naděje! Byla to opravdu meridie? Nenachytal tě někdo? Kolik jsi potřebovala shodit?

vždy ráno jsem taková rozhozená, jdou na mě ty negativní účinky, pak to vyprší a je to ok. Doufám, že za týden bude kilo dole. Snažím se cvičit alespoň 15min denně na rotopedu

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucisek1111
jestli cvičíš, kilo by mělo jít, za týden je to akorát...

Natalii20
a cvičíš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené