arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
ten pořad jsem neviděla, nemůžu hodnotit. Na druhou stranu se musím paní dr. zastat, protože ona není typ modelky, ale holt má takovou postavu. Obrazovka přibírá na objemu, ona není silná spíše má mohutnější stavbu těla.
U mne např. bylo doporučeno, abych se vyhýbala ovoci (ananas, borůvky), které by měly být vhodné pro dietu. Jenže tato dieta se dělá přímo na tělo, protože jdeš na odběr krve a na základě výsledků pak je sestaven doporučený jídelníček. Jíst se má 3x denně a poslední jídlo má být nejpozději do 21 hod. Důležité je upozornit, že každé jídlo musíš začít bílkovinou. Pravdou je, že jsem měla hlad, ale pak už si tělo zvyklo a vyrovnalo se tím. Já jsem vždy držela 6 dní dietu a 7 den jsem měla oddechový. Což mi velmi vyhovovalo.
Hlavně musím upozornit, že mne už není 20 nebo 30, ale o dost a dost více, proto hubnu tak pomalu. Do svých asi 38 let jsem byla dost štíhlá a vážila při výšce 165 cm 50 kg a to mám 2 děti.

peta 75
Není to nejlevnější. Já platila kolem 9.000 korun a pak taky nákup potravin nebyl nejlevnější.

Delfi

Ahoj..a podařilo se ti zhubnout? Víš, jen se mi nezdá, že když x výživových poradců radí jíst 5x - 6x denně, sportovat a tak, že najednou je tu něco úplně jiného, co toto vše popírá.. Možná je to lepší způsob, možná ne..kdo ví..

arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

budgie
podařilo se mi zhubnout. Cítím se lépe, lépe spím atd. Ono to má dobrý vliv i na zdravotní problémy. Já měla velké problémy spát celou noc. Už delší dobu mám osobní problémy, dokonce jsem brala i antidepresiva (docela silná). Už je neberu a myslím si, že i to měla vliv na to. Jen od toho nečekej, že zhubneš 10 kg za měsíc. To jsem si předsevzala, jenže skutek utek. Když jsem to držela asi 2 měsíce, tak jsem dala dolů asi 6 kg, ale i objem v pase a na stehnech.

Delfi

Já hubnout nechci..jen mě to zaujalo, protože se zajímám o zdravý životní styl a tak.. Asi každému sedne něco jiného..já bych 5 hodin bez jídla být nechtěla..ale když to někomu vyhovuje, tak proč ne. Hodně štěstí při dalším hubnutí

arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

budgie
děkuji

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji budgie: Víš, jen se mi nezdá, že když x výživových poradců radí jíst 5x - 6x denně,

Což je taky takový mýtus. Každému sedne něco jiného, klidně může někdo hubnout i když jí jenom dvakrát denně. Ono t je pro tělo i kolikrát příjemnější. Někde byla zmínka o tom, že pět a více jídel mže pomáhat rozvoji rakoviny, takže něco za něco.
To s tím sportem je trochu jiné, ale chápu odpostatnění. Lidem se moc cvičit nechce.

PardGalen

No jo..to si člověk nevybere..každý si musí vyzkoušet, co je mu příjemné, že..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené