arrow
profile_image
lucinecka88888
od 2. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, myslíte že je možná smíchat dva přelivy aby mi vyšel jiný odstín? třeba kdybych si namíchala středně plavý a oříšek tak jak by mi to chytlo?
http://www.palette.schwarzkopf.cz/palette/cz/cs/ho me/produkty/stupen-2/color-shampoo.html#4 a http://www.palette.schwarzkopf.cz/palette/cz/cs/ho me/produkty/stupen-2/color-shampoo.html#5

Ano je to možné, moja mama si takto mieša paletky už roky..ale aký odtieň ti z tohoto vyjde sa nedá určiť pretože záleží a pomere miešnia farieb, na farbe tvojich vlasov a pod...

Klidně smíchej.Záleží na poměru míchání a také na důvodu proč chceš tyhle 2 odstíny míchat..Pokud chceš mít studený odstín dej více Středně plavý.Pokud chceš mít teplý odstín dej více Oříškově plavý.

arrow
profile_image
TMartina
od 12. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, jak už psaly holky, míchat se může, já si míchám odstín také z těchto dvou plus dalších dvou palettek (včetně bordó pro červený odlesk), někdy dám víc té a jiny jiné, podle toho jak mi vychází zbytky a vždycky s napětím čekám, co z toho vyleze Jestli barvíš palettkou poprvé, tak nebuď překvapená, že chytají dost do tmava, tak nenechávej působit zbytečně dlouho, ale záleží i na tvé barvě vlasů, chce to prostě vychytat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené