Bez dovolení si stáhla moje fotky a používá je při prodeji. Toto jednání se mi nelíbí ,pokud věc má skutečně doma může ji nafotit.... Žádám o pozastavení účtu uživatelky Mikaelka1

hm, tak koukám, že si nedala říct..... v půlce listopadu jsem s ní řešila to samé, byla na mě dost drzá, když jsem ji upozornila na to, že tím porušuje moje autorská práva a řekla ji, ať moje fotky okamžitě smaže, že slušný člověk by se měl nejdřív zeptat....cítila se za to dost uražená, co si to na ni prý dovoluju

Mě odepsala toto

Dobrý den, slečno. Přeštaňte mi laskavě vyhrožovat, chovejte se slušně. Stačilo mi dát vědět, fotky bych obratem odstranila. Je to skutečně směšné. Děkuji za umístění na černou listinu. Tady je opravdu radost obchodovat. A již mne nekontaktujte.

Takové jednání važně nechápu , jediné co jsem napsala bylo že se mi nelíbí že používá bez dovolení moje fotky a ať je laskavě smaže !!

arrow
profile_image
sifinka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Uživatelka používá moje fotky u tohoto inzerátu bez jakékoli zmínky, že jsou mnou pořízené https://www.omlazeni.cz/cerne-kotnickove-tenisky-80 -425162-0.html !!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené