arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
jsem s nervama v koncích a nevím, jestli se už vážně nezblázím.
Spousta holek moje stížnosti zná a budou si klepat na čelo, že jsem se s ním pořád ještě nerozešla. Ale teď už to tak asi dopadne...
S přítelem jsme se párkrát bavili o sociálních sítích e seznamkách. On ví, že já jsem na FB, heslo zná. Nemám žádné tajnosti, takže ví, že se může kdykoliv podívat, i když to asi ještě nikdy neudělal. Stejně tak s e-mailem nemám tajnosti a stejnětak si bez dovolení vezme můj mobil a hraje si s ním a mě to nevadí.
On mi ale tvrdil, že nemá vůbec zájem se nikam registrovat a že ani nikde registrovaný není (tvrdil, že je to kvůli minulosti).
Včera jsem ale zjistila, že se zaregistroval na jedné "seznamce", kam jsem se já zaregistrovala ještě před tím, než jsme spolu začli chodit a pak jsem na to úplně zapomněla. Přišlo mi upozornění do mailu (nový registrovaný uživatel se shodující se adresou ve Vašem adresáři).
Večer jsem se ho zeptala, jestli už se mu nějaká krasavice ozvala. Hrál na mě divadlo, že o ničem vůbec neví, co to je za stránky, že se nikam neregistroval, pak se "jako" nemohl přihlásit, protože má přeci jen tyhle 2 maily...blabla, nakonec náhodou zjistil, že má ještě třetí e-mail, ze kterého registraci potvrzoval Tvrdil ale, že o tom prostě neví, že to určitě omylem potvrdil z internetu v mobilu.
Zahrál to tak skvěle, že jsem mu uvěřila, takže jsem to nechala být a nakonec udělal psychopata ze mě, jak jinak.
Pak mi to ale nedalo. Nejsem žádnej šmírák, do telefonu mu nelezu - radši. Tak jsem se ho zeptala, když je tak poctivej, ať mi ukáže historii internetu v mobilu. Řekl mi, ať se podívám sama, že neví kde je.
Takže zahrál další dramatickou scénku, jak hledá historii...po chvíli snažení ji našel a ejhle - byla smazaná. V tom si vzpomněl, že si ráno s telefonem hrál a že to asi omylem smazal a že je to fakt blbá náhoda (večer už ovšem nevěděl, kde historii hledat )
No tak řekněte, dělá ze mě krá.vu nebo je opravdu tak hloupej, že si takhle sám sobě podrazí nohy?

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neřeš s ním už nic a jen ho konečně kopni do řitě! Točíš se s ním v bludném kruhu, jsi nešťastná a vynervovaná.Stojí ti to za to?

arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Proč s ním pořád jsi? Tahá tě za nos..

Hele to není milosrdná lež... to je prostě dělání z tebe debila

Cituji Sisina87: Spousta holek moje stížnosti zná a budou si klepat na čelo, že jsem se s ním pořád ještě nerozešla.

Klep klep. Vykašli se už na něj!

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na fanfanfa:
5,5 let...

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sisina87: No tak řekněte, dělá ze mě krá.vu nebo je opravdu tak hloupej, že si takhle sám sobě podrazí nohy?

promiň, že to napíšu narovinu, ale hloupá jsi ty...
a uvěřila jsi, protože uvěřit chceš, to je celé....

Já teda nevím, ale jak může zapomenout, že má ještě další email, vůbec o něm neví ale zvládne se z něj přihlásit Hele Sisi, když si to teď po sobě přečteš, co jsi tu napsala, tak Ti opravdu nepřijde, že z Tebe dělá v.ola?! Jak pslay holka-nebyla to milosrdná lež-dělá z tebe blbce a ty mu to ještě žereš a děláš tu nejhorší ze sebe.Vzpamatuj se a kopni ho do .... a hlavně rychle!

Cituji redzac: promiň, že to napíšu narovinu, ale hloupá jsi ty...

Musím souhlasit. On s tebou vyloženě mává (už dost dlouho) a jak je vidět, tak ho to očividně i baví. A ty mu to vždycky sežereš a odpustíš... Tak se pak nediv, že si pořád vymýšlí takové pí.čoviny.

arrow
profile_image
T3r3zka
od 3. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Být na tvém místě bych si s ním ještě promluvila, že si umíš z jeho chování vydedukovat, že něco není v pořádku a nenecháš se oblbnout jeho povídačkami, které nemají hlavu ani patu. To není milosrdná lež, jen z tebe dělá blbou husu. Promluv si s ním, že ti na vztahu záleží a chceš z jeho strany taky vidět snahu. Vztah, který postrádá důvěru, je nemocný. Pokud by ani potom nedošlo z jeho strany ke zlepšení, odešla bych od něho. Protože tím by dal najevo, že evidentně nestojí o to, aby se váš vztah zlepšoval. Že jsi mu prostě šumák. S takovým nehneš a budeš se jenom trápit... a po životě plném nejistoty a trápení určitě netoužíš, chceš být přece šťastná. Držím palce, aby si uvědomil, že na vztah mají být dva. A když si to neuvědomí, abys měla odvahu od něho odejít.

Reaguji na Sisina87:
Přeji ti hodně sil k tomu, abys to konečně ukončila.
Tenhle vztah nemá cenu a víš to sama moc dobře..
Držím palce a už se netrap..

Podle mého názoru s Tebe dělá akorád blbce :-/ to bych mu netrpěla a poslala ho někam!!

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: Myslím že z ní toho debila ani dělat nemusí, protože ona už dávno je.Dobře ví že ten chlap nestojí za nic (leda tak za nakopání do koulí) a přesto se ponižuje a zůstává s ním (přece ho MILUJE, že jo). Dobře jí tak Každý svého štěstí strůjcem.

Přesně tak, přečetla jsem si její starší diskuze a nepochopím, proč zůstává s takovým hajzlem. A nechápu, proč zakládá další diskuzi, když si stejně nenechá poradit. Škoda slov.

Nechápu proč se někde registruje když má tebe! šlápni mu za krk.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sisina87: Kočko, takhle nevypadá milosrdná lež, ale účinná manipulace. Přítel evidentně ví, jak na tebe. Nevím, jak to jinak mezi vámi je, a co od toho vztahu očekáváš. Nicméně vztah bez důvěry nemůže dobře fungovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené