arrow
profile_image
clearbook
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám dotaz- jaká je minimální délka působení permanentní barvy na vlasy. Na krabičce se doporučuje 30 min, ale protože nevím, jak chytá a nechci to mít moc tmavé, tak jsem přemýšlela, že bych délku působení zkrátila o 10 min, tzn. nechat to na vlasech 20 min. Ale to zase nevím, jestli se za tu dobu stačí barva dostat do vlasů, i šedivých.
Jedná se hnědou barvu Natural and easy- světle hnědý kašmír.
Díky moc.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus to někde na malým pramínku.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neřídím se tím, co je napsáno na krabičce, teď už si vlasy nebarvím, ale když dřív jo, tak jsem si vždycky napatlala barvu a pak jsem si tampónkem očistila od barvy kousek vlasů a zjistila, jaký je výsledek. Někdy jsem ji tam měla 5 minut, a někdy zase 10...ale to jen pro tmavé barvy. Šediny ale nemám, možná optimální doba bude mezi 10 až 20 minutami...

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tohle téma je už starší, ale snad mi někdo poradí. Nedávno jsem přešla z melírů na hnědou barvu. Barvila jsem se sama profi přelivem od Welly. Vybrala jsem si odstín 6/3 a jsem s ním strašně spokojená. Jelikož ale moje vlasy začaly po několika umytí světlat a melíry začínají prosvítat, chtěla jsem si dnes objednat znova tu 6/3, ale bohužel ji aktuálně nemají skladem. Proto jsem se rozhodla koupit 5/3 a nechat jit působit kratší dobu. Myslíte, že 10 minut bude optimální? V návodu je jinak psané 15 min nebo pro větši učinek 20 min. Bojím se abych to neměla moc tmavé, ale aby se barva stihla vpít do vlasů.

arrow
profile_image
Bognerka
od 22. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elilinko, těch 10 minut je hrozně málo, to se Ti žádná barva tak rychle nechytne. Myslím, že 15 minut je minimum, ať užbse jedná o jakoukoliv značku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené