arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

jdu si k vám, co to již máte za sebou (augmentaci), pro radu. 31.5 mne začalo pobolívat za krkem, myslela jsem, že na mne něco leze, nakonec bolest v krku a asi po dvou dnech šílená, barevná rýma a bolest v krku ustoupila :-/ dnes je 14.5. a rýmu mám už velmi slabou, smrkám jen, když si nakapu kapky do nosu, ucpaný nos vůbec (mám nějaké dělané kapky přímo od ORL doktora), dostala jsem v úterý i Erdomed i když nekašlu, ale prý mi to pomůže při při hojení. Problém je ale ten, že mi to pořád sedí na hlasivkách a na hlase je to ještě trochu slyšet, když se podívám do krku, tak ačkoliv mě v něm vůbec nebolý, nepalý, mám na jedné straně takový jeden malý bílý pupínek (vypadá asi jako hlavička beďaru ), tak si říkám jestli mi neměl na ORL dát antibiotika a jestli to je normální. Občas musím udělat takovéto: Ehmmm ( ), aby se mi rýma na hlasivkách uvolnila. Zítra jdu na předoperační vyšetření a ve středu jsem měla jít na věc, ale trochu se obávám, že mi to odloží... Cítím se dobře, ale nevím jestli nemůže pak vadit, to že jsem byla trochu nastydlá při hojení...pokud mne ovšem vezmou.

Díky za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barborahe: Ahoj, nevím jestli je to stále aktuální . . .zda si měla operaci 17. nebo až příští středu 24. Ale já byla včera také na předoperačním vyšetření a doktorka říkala, že nesmím mít ani rýmu, že by to mohlo spadnout na průduška a kašláním bch si po opeaci mohla potvrhat stehy. Mám obě děti nemocné a operaci 24.5., tak se taky modlím abych byla ok.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, díky za zprávu, ale já už mám po... :) doktorka mne pustila bez problému..

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak mám 335 ml, anatom. vysoký profil, tak až se odvažím můžu ti sem hodit foto pro inspiraci. Řekla bych, že mám menší 3. Základ žadný, obvod pod prsy 68-69 cm.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené