arrow
profile_image
puzzle
od 1. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jaký je rozdíl v účincích pitné rašeliny a mladého ječmene?
Máte někdo možnost porovnat účinky těchto dvou přípravků?

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na puzzle:
Ahoj, za mě určitě ječmen. Ani ne tak kvůli účinkům (rašelinu jsem vydržela jen chvíli), ale kvůli chuti. Z té rašeliny mi bylo pořád strašně špatně. Jako chuť ječmenu taky není žádná hitparáda, ale dá se na to zvyknout, aspoň mně to tak teda přijde

arrow
profile_image
Doa
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojda, kdysi jsem měla na výběr mezi chlorelou a mladým ječmenem. Z finančních důvodů jsem se rozhodla pro levnější variantu - ječmen, a blbě jsem udělala. Nějak jsem nezvládla ho pít, a asi před půl rokem jsem ho vyhodila, protože už jsem si nebyla jistá, co po takové době od něj čekat.

Jinak pro zdraví je dobré nepodceňovat sílu vitamínů a minerálů v těle.

Ve skutečnosti si člověk není schopen zajistit denní doporučenou dávku všech vitamínů a minerálů. Když nepočítám to, jak by ho to vyšlo draho, ani by to nesnědl.

Jednou má člověk větší přísun toho vitamínu, podruhé jiného, ale nikdy ne ideální množství všech (a tak v těle vzniká nerovnováha, která se začíná projevovat okolo 40 - 50 let, někdy i dříve). Navíc některé vitamíny jsou vstřebatelné lépe s jinými vitamíny, a mnohem hůře bez nich. Navíc zde hrají roli i tzv. fytonutrienty. To je důvod, proč vitamíny z lékáren či drogerií nemají takový účinek, jaký by mít mohly. Kdyby Vás zajímaly informace, dejte vědět.

Jinak třeba i taková únava bývá často způsobená právě nedostatkem vitamínů a minerálních látek v těle, i když to často vypadá na jiné okolnosti. Ale ono to má celkem zajímavé souvislosti.

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teď nevím, jestli je rozdíl mezi rašelinou a jílem, asi je... Mám totiž zkušenost s pitím jílu od drpopova. Mě to chutnalo, už sem tu o něm jednou psala. Nechává se sednout rozmíchaný ve vodě, sedlina se nepije, voda dostane taovou nazelenalou barvičku, chuť bych označila za příjemnou, mentolovou. Dá se aplikovat i jako maska na obličej. Obsahuje minerální látky, žádné konzervanty ani chemii. Pročištuje, je proti překyselení žaludku, prostě samá pozitiva

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené