arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuju všem za odpovědi a názory. Očekávala jsem rozdílné názory a stalo se - někomu fungují spíše bílkoviny, jiné jsou štíhlí jako vegetariáni a někdo hubne na umírněném mixu. Tak budu muset dojít k tomu "svému" pokusy...

arrow
profile_image
lucka.ami
od 20. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem pouze na rostlinné stravě (veganka) a váhu mi to krásně drží a jsem štíhlá. Jím dost a pravidelně, ale k veganské stravě mám i zdravý životní styl (vaření bez bílého cukru, pečení s celozrnnou moukou, pravidelný pohyb, chůze do práce pěšky). Chuť na sladké mívám často a tak si dělám i rostlinné sladkosti. Recepty vkládám na své stránky www.coconut-cream.cz, kde se můžete podívat na to z čeho vařím a jak peču zdravěji. Jsem naprosto spokojená. Dřív to tak nebývalo, váha nestále kolísala, byl to hubnoucí boj. Co jsem zhubla to jsem zase nabrala.

K tomuto životnímu stylu jsem se ale nedostala kvůli hubnutí. Stalo se to pro mě odměnou za to, že jsem se začala zajímat i o ostatní živočichy. Každá jsme ale jiná, proto nebudu tvrdit, že je to 100% nejlepší cesta na hubnutí. Je to jen moje zkušenost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené