arrow
profile_image
Smudli
od 15. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji PardGalen: Ano, jogurt je zakysaný mléčný výrobek. Tuším, že takové dva, tři týdně se mohou. Tvarohy a sýry tam bohužel nepatří.

Mám krevní skupinu AB negativní a měla bych dotaz a sice, zda i pro tuto skupinu není vhodný tvaroh a sýry (eidam, olomoucké tvarůžky, cottage aj.) a z jakého důvodu? A z jakých potravin tedy pokrýt denní potřebu bílkovin? Potom také, jestli byste mohl úvést možnosti zdravé večeře místo klasického chleba s něčím. Moc děkuji

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krevní skupina AB mléčné výrobky z větší části může. Nejlepší jsou samozřejmě zakysané a pak také tvarohové sýry jako je cottage. Ještě lepší je sáhnout po výrobcích z kozího nebo ovčího mléka.
Denní potřeba bílkovin se dá pokrýt celou řadou potravin, nejenom mlékem a sýry, od obilovin, přes luštěniny, až po maso a vejce.

Co na večeři je otázka podle toho jaký byl denní probram a čeho se chce dosáhnout. Můžeto být klasicky zelenina samotná nebo s masem, vhodný druh polévky, luštěniny, těstoviny. Možnost kombinací a úprav je opravdu velká.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené