arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, potřebovala bych si koupit takový ten klasický mlýnek na maso,ten od babičky mi už dosloužil . Nechci elektrický ani plastový, ale takový ten ruční klasický, hlavně aby dobře mlel a nezasekávalo se tam maso. Nevíte kde takový koupit v Praze, případně objednat na internetu? (ale prosím jen z vlastní zkušenosti, vím že na netu je najdu) Díky.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dominikka: jako za sebe můžu říct... taky jsem se bránila té elektrice, mám radeji vše manuální (šicí stroj, šlehač atd) ale mlýnek máme moulinex a je to fakt pecka.. přítel sní hodně masa a koupí ho ve velkém přímo na jatkách a já ho pak jen házím do mlýnku a to vypadává stejně rychle, jako tam padá... Z toho ručního jsem hrozně nervila :-/ ale pokud meleš 2x do roka tak tyhle růčo mlínky určitě sháněj v takových těch klasických domácích potřebách typu Orion..
http://www.zasilkovyobchod.cz/
seznam prodejen:
http://oriongroup.cz/seznam-prodejen/

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Dominikka: Příliš nechápu proč chceš ruční, není na něm jediná výhoda. Zabarvuje černotou maso, musíš ho upevňovat, točíš jak b.l.b.á.
V dřívějších dobách tomu rozumím, ale dnes?

Ačkoliv nechceš elektrický, přesto Ti jej doporučím. Z vlastní zkušenosti jsem nejvíc spokojená se Zelmerem, Podle výbavy a výkonu motoru od nějaké tisícovky do necelých třech.
Naši mají se slabším motorem, velmi často vytížený hlavně při zabijačkách už spousty let a stále šlape výborně.
Já mám jeden slabší na maso, zeleninu atd. a druhý se silnějším motorem, abych nemusela pořád přehazovat nástavce na kterém dělám šrot.
S oběma jsem taky moc spokojená.

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus navštívit nějaké bazary, tam bys mohla uspět. Mám dva strojky, ten druhý jsem koupila v bazaru. Cena bude tak do 200,-Kč. Elektrický Zelmer jsem taky měla, ale nevyužla jsem ho. Výhodou toho starého strojku je to, že na něj nasadíš formičku s plíškem (nevím, jak to nazvat) a můžeš dělat strojkové vánoční pečivo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené