• zobrazeno 1218
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 29.11.2015   Naposled upraveno: 17.1.2016 

Modern Muse Le Rouge Estée Lauder

Velikost
50 ml
Stav
Nové
cena bez dopravy
1199
původně 1500 Kč

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  Marjolaine  | 

  Zcela nový parfém, zabalený v celofánu. Cena v parfumeriích se pohybuje kolem 2 199,- Kč.

  Možnost předání v centru Prahy, nebo zaslání poštou.

  Popis produktu:
  Buďte odvážná. Buďte inspirací. Nová vůně od Estée Lauder - Buďte odvážná. Buďte inspirací.
  Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost - Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí.
  Všechno se točí okolo její barvy – červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílů její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí.
  Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.
  Vůně
  Modern Muse Le Rouge je svým nádechem ovocných orientálních plodů a bohatou vůní růží se sametovým koncem, vůní velmi kontrastní. Struktura parfému umožňuje ženám zažít vůni prostřednictvím dvou kontrastních akordů:
  Ripened Roses Accord: Tento aspekt vůně věrně zachycuje nespornou smělost Le Rouge ženy a samotné barvy. Míchají se zde šťavnaté tóny Bourgeon de Cassis a malin, v kontrastu s výraznou vůní růžového pepře a šafránu, která splývá s květinovým bohatstvím bulharské růže.
  Velvet Cream Accord: Sexy, provokativní, smyslná a dramatická stránka vůně je vyjádřena pomocí návykové směsi vůní madagarskaské vanilky, rafinovaného zemitého vetiveru a pačuli – to vše zakončeno silně ženskou vůní magnólie a jasmínu.

  Podobné nabídky