arrow
profile_image
Lucietkka
od 6. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
narazila jsem na netu na ceny make upů téměř o 50% levnější než v drogerii. Konkrétně takový Max Factor Facefinity 3v1. Nemůže to být fake? Pochopím kdyby to bylo třeba o pětinu/čtvrtinu levnější, ale o půlku?

Reaguji na Lucietkka:
To spíš v obchodech je všechno předražené.
A ne, fake to určitě není.

Řekla bych taky že spíš ne. V kamenný prodejně musí to zboží vydělat na prostory, na mzdy a tak dále proto je ta cena tak vysoká

arrow
profile_image
Lucietkka
od 6. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Díky, díky Tak snad to bude ok, zkusím..

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, některé značky se padělají a třeba Ebay se padělky jen hemží. Padělají se však luxusní značky jako Benefit nebo Yves Saint Laurent. Například makeup Bourjois stojí v Sephoře kolem 300-400 korun a na internetu 180 korun. Některé parfumerie jsou strašně předražené.

arrow
profile_image
KittyLenka
od 14. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mého názoru - bych na ultra nízké ceny na internetu byla dost opatrná!! Ano - je pravda ze některé parfumerie jsou předražené (nehorázně),ale pokud se jedna o celkově dražší značku kosmetiky - podívejte se na www dané značky nebo na US Sephoru a v přepočtu máte reálnou představu o skutečně ceně za danou značku - a pokud pak na internetu je něco za třetinu této ceny - tak opravdu nevěřím ze je to originál!!
Cena na internetu může být levnější než v kamenné prodejne – a to je fajn – ale opravdu o dvě třetiny ceny? To už asi ne…. Konkrétně z e-bay a amazon apod.!! Je Faku/Dupe až moc 
A na CZ e-shopech pokud je slušná cena (a je to snad i originál) tak je strašně omezeny vyber odstínů u všeho - což nechápu (dělá to na mě dojem - jak kdyby dovezli 3ks něčeho a dost... nevím...).

Je samozřejmě na každém pro co se rozhodne - ale na DUPE/FAKE na plet bych si osobně fakt dala pozor - plet si člověk zničí jen jednou!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené