Ahoj, mam takovou teorii: třeba když už některá holywoodská celebrita je znuděná slávou a třeba už se jí tolik nedaří, tak zavolá "agenta na smrt" a ten podplatí lidi a zinscenuje její smrt. Tý pak daj plastiku, přebarvěj vlasy a nebo si klidně může hrát na svýho imitátora a nebo jen, že je té dané mrtvé celebritě podobná a nebo bydlet na svém soukromém ostrově....a navíc po smrti se taky prodávaj alba atd(příbuzný peníze přepošlou)...navíc tomu ted nahrává i včerejší článek o Amy Winehouse, že za poslední rok jí zmizela z účtů půlka majetku(pití a drogy to nebudou dělat, měla miliardy určitě), takže si už ty peníze přeposlala na nějakej účet na Kajmanskejch ostrovech .... co si o tom myslíte? Jsem blázen?

arrow
profile_image
Straccaa
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo tak takhle se spekulovalo i o smrti Jima Morrisona, ale nevím, nevím, nějak sjem nad tím nikdy nepřemýšlela.

Proč by ne, lákavá představa

arrow
profile_image
Seksima
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako z té reklamy..Elvis žije na Slapech

já tomu fakt věřim neřikam že všichni, ale někdo určitě jo... za peníze jde všecko, podplatit chlapa v márnici a všechny jako *** sehnat mrtvolu kterou dáme pod plachtu(nebo i figurínu konec konců)

Taky sem nad tím často uvažovala.. A myslím si, že na tom určitě něco málo pravdy bude. Podle mě, už je prostě sláva unavila a jelikož jinak by jim média pokoj nedala tak zinscenují smrt a mají klid. Nikdo z nás neví kde v oceánu má kdo svůj ostrov a je nemožné se toho dopátrat. A hlavně kdybych byla třeba Majkl, Tupac, Amy tak bych to udělala taky.

arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teeeda to je zajímavý,nikdy mě to ani nenapadlo...ale proč by o dělala? Může skončit s kariérou a nemusí hned zinscenovat smrt...i když u některých by se pořád mluvilo a pořád by je pronásledovali

arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nj je pravda,že "to" v posledních letech nějak moc umíralo...hmhmhm...

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikdo nemusí nic inscenovat.Já myslím,že by to u policie neprošlo,vždycky dávaj vyjádření a ty by si něco takovýho nevymysleli,nebo by se vždy našel někdo kdo by tu osobu stejně prásknul.Kdyby chtěli soukromí stačí,aby jen přestali pracovat a za chvíli po nich pes neštěkne.Takovejch slavnej,už bylo co přestali zpívat atd-nejsou nikde vidět a nikoho,už nezajímaj.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Upřímně mě to samotnou nikdy nenapadlo, ale pokud by to tak někdo udělal, vůbec bych se mu nedivila

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to možná, jenže žijeme ve světě bulváru atd. můžou to tutlat jak chtěj, ale vždycky se najde někdo kdo to ví a řekne to jako ''tajemství'' někomu jinému. Např. mafie taky může uplatit a vyhrožovat komu chce, ale většinou se na každou přijde. Jenom se třeba dělá jako, že se o tom neví radši. Jinak jsou celebrity u, kterých bych tomu věřila, ale spíš u takových co žili ''spořádanějším'' životem, ale například u Amy Winehouse ne u tý sem to čekala každou chvíli když byla někde vidět, že natáhne bačkory. A sice je to hnusný, ale u nás je podle mě zase za chvíli na řadě Iveta Bartošová.

Hmm.... tak tomu moc nevěřím....

...ale kdo ví

Cituji anafara: Nikdo nemusí nic inscenovat.Já myslím,že by to u policie neprošlo,vždycky dávaj vyjádření a ty by si něco takovýho nevymysleli,nebo by se vždy našel někdo kdo by tu osobu stejně prásknul.Kdyby chtěli soukromí stačí,aby jen přestali pracovat a za chvíli po nich pes neštěkne

podle mě jde v dnešní době podplatit všecko hele...a oni na to ty prachy mají. Navíc mohli chtít zmizet i z jiných důvodů, třeba je někdo vydíral nebo nějaká mafie .... to nikdo neví co se děje...my o těhlech lidech víme jen věci, co se dočteme v časopisech, ale pravda může být kolikrát jiná.... kor třeba Elvis Presley, v 60.letech nebyli moc ani paparazzi atd, ten by to měl uplně lehký "zmizet"

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já tuhle teorii tvrdila i o Majklovi.. mel tolik plastik, ze jakakoliv figurína by ho nahradila

Taky tomu moc neveřím, ale na druhou stranu v tomto světě celebrit se nepohybuji, takže nevím přesně, jaká pravidla má. Nicméně třeba takový program na ochranu svědků je schopen udělit novou identitu a přestěhovat tě tam, kde tě nikdo ani hledat nebude ale říkám si, že kdo by o takový život stál ? Podle mě by to každého brzy (i třeba po letech) omrzelo a co potom

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené