arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, mám takový problém.
Na zdi u stropu v rohu, se nám začal objevovat mokrý flek. V létě tu nic takového nebylo, až ted, jak se ochladilo. Bydlíme přímo pod střechou. Nad námi je rovná střecha. A právě tam, kde se flek nachází, je z druhé strany baráku, z venčí oloupaná ta omítka nebo co, prostě tam je velký kus, kde jsou jen cihly.
Zkoušela jsem větrat, topit a nic. Když venku občas vysvitlo ještě sluníčko, tak flek mizel, ale teď už je tam stále. Déšť na to asi moc vliv nemá, protože když prší, nějak extra se flek nemění. Nevím, už co s tím, jak se toho zbavit. Bojím se, aby se nám tu neutvoříla plíseň, to by byla konečná. Myslíte, že to může být špatnou střechou nebo tak?

Jistě, problém je ve střeše, protože když už opadává i fasáda zvenku, tak tam někudy zatéká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moon20:
podle toho co popisuješ tak to bude určitě tou střechou..dostává se ti skrze toho vlhkost do bytu a tím hrozí reálná možnost plísně..

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chce to pořádně odizolovat střechu. Po jedné takové zimě jsme museli vymalovat - stropy a zdi byly potečené. Teď už po odizolování je to lepší, ale stejně chodíváme na střechu ohazovat sníh.

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuju za reakce. Musím to probrat tedy s majitelem baráku, jsme tu v pronájmu od léta a v létě to tu nebylo. Doufám, že s tím něco udělá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené