Ahoj holky, bydlím v paneláku a v kuchyni se mi objevili mravenci. Koupila jsem nějaký sprej, vystříkala všechno, ale stejně jsou tu dál. Uklízím drobky, vystříkávám koš, mám tu čisto, ale pořád ty potvory ne a ne vyhubit. Problém je asi v tom, že jsou po celým paneláku a musel by se nechat vystříkat celý panelák, jinak oni prolejzají od sousedů pře okna nebo stoupačky. Když jsem to nadhodila na schůzi, tak se na to sousedi moc netvářili. že prej je to drahý, a že je to zbytečný.

Nemáte nějaký tip, jak se jich zbavit?

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud máš jejich cestičky zmapované zkus použít parfém. Nějaká obyčejná voňavka nebo kolínská. To je krapet zmate. Ale asi to budeš muset opakovat.
Teď jde o to, jestli přes tvůj byt cestují nebo tam mají i potravu? Píšeš, že jsou jenom v koši, jinde ne? Třeba ve spíži kde jsou věci jako cukr, mouka a další.
Pokud jsou jenom v koši, dej ho jinam. Jestli jsou i v jiných potravinách přesuň je. Za pár dní znovu změň místa. Většinou to zabírá, alespoň na naše mravence.

arrow
profile_image
leaaum
od 31. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prášek do pečiva nasypat kde lezou!!

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ukecat je, aby šli k sousedům.

arrow
profile_image
Malina
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proti mravencům domácím a obecným (mimo faraony) pomůže rozmístit takové malé plastové "domečky", které se dají koupit třeba v Tescu za cca 60 Kč, během krátké doby nebylo po mravencích ani památky a jmenuje se to Raid proti mravencům.

Holky děkuju moc za rady Vyzkouším a snad ty potvory už zmizí

Ahoj,já jsem vyzkoušela jednu radu.Do alpy jsem nasypala hrst hřebíčku,nechala vylouhovat a tím jsem potřela místa kde ty potvory lozí.Zbavila jsem se jich na měsíc,pak dorazili zase,tak jsem to včera zopakovala.Zase jsou pryč.Sice to vydrží jen měsíc,ale jsem ráda i za to,lozili psovi na granule,teď je klid,poněvadž jsem tím roztokem potřela zaspodu i misku s granulemi.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem je doma celkem dlouho a byl to děs.Byl u mě pán,který provádí postřiky v bytě,ale to je potřeba udělat i v jiných bytech,jinak to moc nepomůže.Pak mi donest takové nalepovací kapsičky s takovýma zrníčkama,dalo se to do místností kde lezli nejvíc,cca do 14 dnů u mě nebyl jediny mravenec,ale pomohla mi prostě jen specializovaná firma na hubení této havěti,jinak mi nepomáhalo vůbec nic.

Cituji Kirkuše: lozili psovi na granule

tam je mám přesně taky To s alpou zkusím, děkuju za tip

Zanet96
To je právě problém, se sousedama se domluvit nedá, přijde jim to zbytečný a škoda peněz....a když bojuju jen v jednom bytě, tak to moc efektivní není, protože ty potvory přilezou od sousedů. Ty kapsičky se myslím dají koupit i normálně v obchodech...

Dneska jsem byla v Hypernově, hledala jsem ty "domečky" a neměli, tak ještě zkusím to Tesco, snad je seženu, jinak už se z těch mravenců zblázním Připadám si jak nějaká špindíra

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené