arrow
profile_image
Pačuli
od 10. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, dlouho jsem zvažovala, zda to řešit takovým způsobem, ale po všech zkušenost, kterými jsem si již prošla je toto poslední možnost.
Potřebuji sehnat další poškozené klientky či klienty MUDr. Foldyny, ať mé tvrzení proti němu má větší váhu a zejména, ať už se žádná z nás nedostane do podobné situace, jako například jako já ve 20 letech. Budu ráda, kdy mě kontaktujete na icq: 207 919 199 (napíšu vám tam email, tady mi ho nepovolí napsat). Ráda pošlu své fotky zvrzané liposukce a případně si domluvím termín schůzky, abych s Vámi (nebo s dalšími, o kterých s jistotou víte, že prošly neúspěšně rukama tohoto doktora, probrala, jak mám v úmyslu postupovat a jaká je šance na úspěch u soudu.
Předem děkuji za odpověď a za pomoc. Nyní vám popíšu svůj příběh:
V lednu 2006 jsem byla na tumescenční liposukci na klinice MUDr. Foldyny. Chtěla jsem odsát menší nerovnost a tuk na vnitřní straně stehen. Odsávali mi najednou boky (na které mě doktor přemluvil 3 minuty před operací, že výsledek s tím bude perfektní), vnitřní, vnější stehna a kolena (částečně i horní zadní stehna). Na bocích mi bylo odsáto mnohem více tuku než mělo být, takže tam mám prohlubně, celá plocha je ohraničena a jsou v ní velké nerovnosti. Stehna vypadají jako bych měla kůži ,,vyhryzanou", na vnějších stehnech jsou drobnější nerovnosti a na zadních stehnech výrazná celulitida (předtím tam v takové míře nebyla) a o zmnožení strií ani nemluvím...
V září 2006 mi doktor navrhnul reoperaci s tím, že se vše spraví a bude v pořádku. Zaplatila jsem další peníze, protože, aby vše spravil, musel mi udělat všechny výše uvedené oblasti + další oblast a to střední část stehen. Výsledek byl ještě horší, proto jsme se s přítelem rozhodli situaci zkonzultovat a doktor nám řekl, že výsledek lze objektivně posoudit až za jeden rok od operace. Navíc mi dali kratší kompresivní návleky než měly být pro oblasti, které mi byly odsáty, zase mi bylo řečeno, že vše je v pořádku. Kompres jsem tedy nosila 2,5 měsíce vkuse po první i druhé operaci, oblasti jsem poctivě válečkovala (poté při sportovních aktivitách, na noc, námaze celý další měsíc).
Po roce jsem tedy šla za panem doktorem znovu s tím, že jsem s výsledkem hodně nespokojená a co s tím budeme dělat. Pan doktor byl výsledkem zaskočen a navrhl ihned co nejbližší termín reoperace (doslova mi řekl, že ,,takhle od nás nemůžete odejít") s tím, že bude muset udělat celou plochu předních stehen, ,,aby to nějak zkorigoval". Termín byl se mnou objednán pod jistým nátlakem, protože vnitřně jsem se k další operaci necítila a už vůbec nemám k doktorovi důvěru. Termín se ze strany kliniky zrušil, proto jsem se objednala na další konzultaci - sehnala jsem si veškerou dokumentaci, fotografie před i po operacích.
Před návštěvou kliniky jsem navštívila jinou kliniku estetické chirurgie s prosbou, jestli můžou zhodnotit objektivně výsledek (neuváděla jsem nikde jméno operatéra, i když je to velmi zajímalo). Pan doktor na této klinice byl výsledkem zděšen a konstatoval chybu operatéra a řekl, že takový výsledek zatím neviděl ani u pacientky nad 60 let. Dále mi sdělil, že reoperace metodou typu odstátí přední plochy stehen je naprosto nevhodná a výsledek bude katastrofální.
S těmito vědomostmi jsem šla tentokráte již s přítelem a veškerou dokumentací znovu na konzultaci ke svému lékaři, který byl hned od počátku velmi arogantní. Foldyna se s námi nehodlal vůbec bavit, stále trval na reoperaci (samozřejmě za další peníze) s tím, že vzniklé nerovnosti a přesáté! oblasti se opraví na jeho klinice, s čímž nesouhlasím a navíc, jak jsem se dozvěděla později náprava není možná, jinak nřekl, že náš vztah skončil a támhle jsou dveře, zpochybnil rovněž, že jsem vůbec nenosila kompres (,,všechno vyvrátím, nic jste nenosila, najdu si svědků, kolik chci, že to jeho chyba není, nevrátí nám ani korunu, další operace jinde nezaplatí, najde si právníka a budeme se nadále bavit jen u soudu"). Celé jednání dopadlo tak, že doktor z ordinace utekl. V ten den jsme zůstali v jednání pouze s jeho ženou (manažerka společnosti), která přiznala, že v období, kdy se mé operace dělaly toho měli na klinice hodně, nevěnovali se mi, jak by měli a výsledek je opravdu strašný a byla ochotna přistoupit na to, že vrátí peníze ještě v ten den za provedené operace a zkusí operaci nahlásit jako nepovedený výkon u své pojišťovny. Domluvili jsme se, že do konce týdne zavoláme a budeme situaci řešit.
V pátek 23. 11. jsem se objednala k MUDr. Lucákovi, kterému jsem zpočátku rovněž neuvedla adresu pracoviště, kde mi prováděli liposukce, ačkoliv je to také velmi zajímalo. Pan doktor mě vyšetřil a sepsal posudek, kterým jsem byla naprosto zděšená, protože mi dal jasně najevo, že tento stav je trvalý a nerovnosti jsou neodstranitelné, navíc k mému věku 22let je to jasná újma.
Týž den můj přítel zkontaktoval mojí kliniku, kde chtěl domluvit schůzku a bylo mu řečeno manažerkou společnosti (je to vlastně manželka operatéra), že již tento den nemá čas a že se někdy ozve.
Tak, od té doby jsem na Foldynu podala žalobu, ale z důvodu špatného výběru právníka (dobu neúměrně prodlužoval atd.) jsem nakonec žalobu stáhla a nyní zvažuji znovu se pustit do boje, ale tentokráte to již chci udělat pořádně a potřebuji vaší pomoc.
Podnět k tomuto kroku jsem dostala (asi řízením osudu) včera, kdy jsem Foldynu potkala 50 km od jeho i mého domova stát v lese na křižovatce u jeho Jeepu. Zradila ho navigace a nás (já, přítel a pes) napadlo se podívat na jezírko, které se nachází právě v této lokalitě. Ani mě nepoznal, já ho ihned. Nevěděl vůbec, kdo jsem a když jsem se mu připoměla, dostal tik do koutku úst a nevěděl samou rozržitostí, co má dělat (hlavně, že o mě bude trvdit, že jsem nenosila návleky, nechodila na kontroly, přibrala od jedné návštěvy ke druhé 7 kg..., a přitom ani neví, jak vypadám). Včera mi jasně řekl, že se se mnou bude bavit jen přes právníky a tato náhoda mě v celé situaci znovu nakopla nabrat dech a doufám, že existuje spravedlnost.
Pokud bude probíhat soud, tzn., pokud se vše podaří, budu ráda, když mě (nebo nás) příjdete podpořit.

arrow
profile_image
Jenny_NR
od 15. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Panebože!!! Je mi hrozne ľúto, že si takto dopadla! K plast. chirurgom chodíme s tým, že chceme byť krásne a nie aby z nás spravili zrudy! Určite to nenechaj tak a daj ho k súdu! Ak to bude potrebné, medializuj to. Nech neskončia iné ženy tak ako ty. Budem ti hrozne držať päste, aby si vyhrala a hlavne ti želám pevné nervy

arrow
profile_image
Pačuli
od 10. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji moc. Nejedná se tady už jen o mě, ale i o spousty dalších žen, kterým pan doktor zničil radost a postaral se o mnoho proplakaných nocí. V mém případě mám po boku přítele, který mi se vším pomáhá a stojí při mě, navíc studuji obor, díky kterému si uvědomuji, že jsou v životě ještě důležitější věci než vzhled těla. Přesto nechci, aby se do podobné situace (nebo ještě horší) dostal někdo jiný. Ještě jednou děkuji.

arrow
profile_image
aiwi
od 2. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

96

Pačuli
Ahoj. Je mi hrozně líto, co se ti stalo Je to až neuvěřitelné takhle arogantní chování. Foldyna je ten z Havířova, že? Já jsem taky z Havířova, takže pomůžu, jestli budu nějak moct (třeba jen podporou u soudu). Absolutně nechápu, že sis všechny reoperace musela platit sama! A ta jeho manželka/manažerka Ti nakonec neproplatila nic, jak říkala? Určitě by tohle chtělo nějak zmedializovat..varovat ostatní a udělat tomu hajzlovi ,,pěknou" reklamu. Za to, co Ti provedl je to stejně málo. Můj kamarád spolupracuje s týmem pořadu Na vlastní oči, takže kdybys měla zájem, stačí říct

arrow
profile_image
Pačuli
od 10. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Správně jste napsala, že je to ten Foldyna z Havířova. Nic mi neproplatili, naopak si myslí, že jim všechno projde (zatím jim to zřejmě podle zveřejněných příspěvků, které tady od jeho nespokojených klientek prochází, takže proč by se takhle arogantně nechovali...). Zatím děkuji za pomoc a pokud byste chtěli vidět mé fotky, klidně napište a já vám je zašlu emailem. Jinak, pokud to nepůjde formou soudu (nebo se cokoliv pokazí), určitě medializaci zvažuji, ačkoliv půjdu s kůží na trh.

Pačuli
Ahojky, určitě jsi si tady pročetla diskuze, kde jsem na Foldynu nečetla nic lichotivého.Dokonce jsem tady někde četla, že rád alkohol. Zřejmě on nebo jeho manželka čte tyto diskuze, protože se sám tady k něčemu vyjadřoval. Což mi rovněž nepřijde profi.
Připojuji se k tomu, aby se to zmedializovalo.Bohužel tobě , jak říkáš to asi moc nepomůže, ale ostatním ženám zajisté. Kdyby to mělo přispět jen k tomu, že k němu přestanou ženy chodit, tak jedině dobře. Pro něj by to bylo alespoň stop nemalých příjmů.
Můžeš mi poslat nějaké foto? Mail mám v profilu.
Drž se a udělej vše pro to, aby na něj konečně došlo.
Držím moc palce.

Pačuli
Určitě jsi to četla , ale zkus zkontaktovat holky v tématu Nepovedená liposukce, kde je o Foldynovi taky řeč v nedobrém smyslu.

b]Pačuli[/b]
Ahoj, ani neviem ako začať. Snáď len, že mi je to veľmi ľúto čo sa ti stalo... Nechápem toho dr.Foldynu. On si skutočne neuvedomuje, že hoci tú svoju dobabranú prácu už nemôže napraviť, ale mohol sa k tebe postaviť ako čestný človek (od čoho má on zrejme ďaleko) a vrátiť ti všetky peniaze, ospravedlniť sa a ponúknúť ti, že ak si nájdeš niekoho na opravu, tak to uhradí. Ja beriem, že aj pl.chirurg je len človek a môže sa mu stať, že niečo pokazý, ale nepriznať si chybu a pýtať znova a znova ďalšie peniaze je fakt úbohé!! Držím ti palce a želám ti veľa, veľa sily, aby si to zvládla!!
PS: ak ti to naozaj nevadí rada by som videla foto : ideno@post.sk

arrow
profile_image
Jenny_NR
od 15. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pačuli
aj ja by som chcela vidieť fotky, ak ti to nevadí. a neboj, nikde ich nezverejním. na oplátku ti keď tak pošlem môj vyplastikovaný nos mne sa páči, že v USA existuje databáza lekárov, na ktorých bolo podané trestné oznámenie. aj u nás (a vás) by sa malo niečo také zaviesť. mňa keď nejaký doktor naštve svojím prístupom alebo prácou, tak hneď od neho prchám. mali by si uvedomiť, že ľudia sa o lekároch bavia a povedia si všetko. Medicína nie je profesia, je to poslanie. mail jenny_nr@centrum.sk

arrow
profile_image
Pačuli
od 10. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, první email s fotkami jsem již poslala a budu posílat další.

arrow
profile_image
adelka32
od 20. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pačuli
Ahojky no to je hrůza cos napsala.To co ti udělal by si mnel zodvědet před soudem už jen proto,že když praci kterou udělal-sprasil a vzal dva krat prachy které by mnel vrátit.Jeho manželka by mněla také nest za to odpvědnost.Přeci si mlada a s timhle žít do konce života kuli jednemu dokorovi,kterej podle mne nema co dělat v plastické chirugii.Koukala jsem na nepovedene liposukce a tak holky popisuji stejne co se stalo tobě tak je skus kontaktovat na SZ a pak se spolu domluvte a podejte na nej žalobu Lékařske komoře a tam už s nim udělaji pořadek.Mnel by ti to vše zaplatit když by se to povedlo u jineho doktora.Ovšem jěstly to bude jěšte možne.Držím Ti palečky at si silná a holky co maji stejnej problém at pomůžou-předse musí zvítězit spravedlnost.

arrow
profile_image
adelka32
od 20. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pačuli
Klidne mi taky pošli fotku aby jsem to prohlídla.Dam ti mailik do SZ

arrow
profile_image
Pačuli
od 10. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Předem vám všem chci poděkovat za podporu. Zapomněla jsem napsat, že hlavním důvodem k liposukci byl fakt, že jsem v 15 letech vážila 100 kg a poté jsem zhubla až na 68 - 70 kg, jenže nohy (genetická zátěž po babičce) nešly dolů. V létě se třely o sebe až krvácely (kdo zná, pochopí). Kdyby mě tehdy na klinice alespoň slůvkem upozornili, že mi na kůži kvůli striím můžou vzniknout drobné nerovnosti, nemyslím tím přesáté lokality a hooodně velké nerovnosti, na zákrok bych nešla. Nyní mám tak 10 x více strií, zhoršenou celulitidu i tam, kde vůbec nebyla a o kvalitě kůže je strašná . A o těch několik desítek tisíc chudší ani nemluvě.

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pačuli
Zkoukla jsem ty fotky a je to fakt nepovedené. Já bych ho žalovala, až by se z něj kouřilo. Tenhle doktor nemá v estetické chirurgii co dělat. Laicky řečeno, tohle bych svedla vytvořit i já..

Ahojky, taky jsem viděla fotky- opravdu to chce nějaké potrestání!
Holky, kdo jste u Foldyny byl a nejste spokojené, přihlaste se Pačuli a jděte do toho. Vždyť takhle se to nechat nemůže: Proč by měl doktor, ke kterému jdeme na estetickou operaci kazit naše životy. A ještě za to brát prachy!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené