Zdravím ,
za 14 dní jdu na aplikaci safírových fixních rovnátek k panu doktorovi Petrovi.

Chtěla jsem se zeptat, jestli se tu vyskytuje nějaká pacientka pana doktora Petra, která by mi mohla sdělit svoje dojmy z celkové léčby?Jak jste spokojené? Používá pan doktor automaticky průhledné gumičky, nebo si mohu vybrat?

Mohla bych poprosit o fotku, jak safírová rovnátka vypadají ve skutečnosti? Na netu jsem sice pár fotek viděla, ale radši bych reálné fota, abych věděla do čeho jdu

Moje druhá otázka je: jaký je rozdíl mezi safírovými a keramickými rovnátky? Nebo je to samé?

Rovnátka byla hrozná rychlovka, tak jsem zatím neměla čas se rozkoukat a nasbírat informace(budu je mít za 5týdnů od mého rozhodnutí)

Díky za jakékoliv dojmy, infa, fota

arrow
profile_image
jirinaj
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádka u něj byla, po 8 měsících jí Rovnatka sundal, zuby ma rovnejší,ale nic extra. Byla na konzultacích u jiných ortodontistu a řekli jí, že bez dalšího nasazeni fixu se s tím nic neudělá. Pan doktor jí řekl, že z jeho pohledu je to v pořádku a nevidí důvod něco řešit.

díky za info.já tedy doufám, že mně se toto nestane- mám totiž jen 1 křivý zub. Ale to se tedy divím, že jí léčbu ukončil, ačkoliv to ještě nebylo 100%, vždyt mu z každého pacienta jdou tak nehorázné peníze....?

arrow
profile_image
jirinaj
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ona taky neměla nijak křivé zuby. Vzhledem k tomu, že mám také rovnatka, tak mužu posoudit postup a přistup, ale tam bych moc spokojená nebyla a ještě za takovy peníze!

aha a kam chodíš? a jak moc jsou rozdílné ceny? a jaké rovnátka máš ty? J.Mně tedy pana doktora doporučila kamarádka, ta je s ním zas spokojená, tak doufám, že tohle byl jeho jedinný kiks... Kdyžtak ho zpacifikuju, když si za to platím ...

arrow
profile_image
jirinaj
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já chodím do motola na dětské. Za dolní, horní keramiku po sestky jsem dala 17 tis. plus občas platím nejaký drát kolem 400,-. Ona platila 35 tis a mela zamecky jen po sestky. Rozdíl mezi keramikou moji a safirem kamarádky jsem teda nepoznala. Kamarádka ma manžela právníka stejně si nepomohla.

arrow
profile_image
lola2011
od 24. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
Taky se podělím o své dojmy. K MuDr. petrovi chodím, ale nějak extra spokojená taky nejsem.Mám prý komplikovanou vaduz skusu, moje léčva vyjde asi na 70.000 (což jsem se dověděla až teď, po pů roce mi byl někdo schopný říct kam až se cena vyšplhá). Na začátku mě nechali podespat a odsouhlasit "cenový plán léčby" na 30.000 což se ale ukázal být jen cenový plán prvotního nasazení aparátu. Já jako laik jsem samozřejmě myslela že když se to jmenuje Cenový plán léčby, že je v tom zahrnuto všechno, ale byla to polovina ani ne. No, měla jsem být obezřetnější.
Další věc je, že pokaždé co přijdeš na ošetření tě "dělá" někdo jiný. Petr se max. přijde podívat,pokud tam vůbec je. Dnes jsem byla na výměně drátků a všeho možného, napřed mi jeden doktor sundal drátky, vyčistila jsem si zuby,pak Petr vymyslel co tam dá a jak to bude fungovat, a přišla jiná doktorka,která to tam začalá dávat, ale bohužel asi nevěděla přesně jak to Petr myslel takže to 5x vyndavala, pak dala oblouk a Petr přišel podívat se a ptal se: a to už jste tam dala toato? A ona jeee, to jsem zapomněla, takže oblouk zase vena znova. Nechápu proč to nemůže dělat JEDEN lékař a pořádně. Zbytek dodělal Petr, s tím že na recepci mu stál nějaký pán co s nímchtěl mluvit takže spěchal.
No hrozné. Spokojená nejsem, ale kdybych teď přešla jinak tak riskuju,že ten doktor to zas bude chtít dělat jinak a to už nechci.
Čekala jsem férovější jednání (vím že je to tam drahé,ale ať mi řeknou kolik NEŽ řeknu jestli ano nebo ne) a osobnější přístup, a ne že to pokaždý dělá někdo jiný podle návodu co napsal Petr. Myslím, že cena je neuměřená tomu jak to probíhá, ale to je jen mlj názor,veřím že má spoustu spokojených pacientů.
Kdyby ses chtěla na něco zeptat, neváhej.

Pěkný den, Lo

arrow
profile_image
lola2011
od 24. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A k tvým dotazům... Mudr Petr ti nabídne gumičky jaký si zamaneš, anebo používá i drátky.Má perleťové (doporučuji,jsou světlé ale ne průhledné=nebarví se) růžové tky vapdají ok, jiné jsem neměla, na kovových dole mám stříbrné. Je mi 24 takže žádná diskotéka
Ja mam nahoře keramický,Clarity a dole kov,klasika, to on doporučuje asi nejčastěji podle toho co jsem slyšela,ale záleží na vadě.
Tak dej vědět jak jsi byla spokojená Pa

holky, to jste mě tedy vůbec nepotěšily... přiznám se, že takový reakce jsem tedy vůbec nečekala... Trochu mě to mrzí, protože jsem ho považovala za nějakého vyjímečného doktora, když tam k němu chodí taková"smetánka" a ono asi houbelec... Nicméně, nehodlám přecházet k nikomu jinému, protože ty rovnátka chci mít v puse dřív,než se mi vrátí přítel z ciziny, abych se s tím naučila žít a když bych někam přecházela, tak by se to prodloužilo a to nechci.
Co se týče mojí vady, já tedy doufám,že mi to srovná, jak už jsem psala výše.. mám horní 2.skříženou přes 1ničku cca 2mm, což není nic extrémního a hodně lidí se diví, co vlastně chci rovnat... takže doufám, že se jim podaří 2mm srovnat. Pokud ne, tak si ty rovnátka prostě nenechám sundat do té doby, než budu já spokojená i když by to mělo znamenat další měsíce léčby...
K mému cenovému plánu- hned při první konzultaci /kde jsem měla všechny vyšetření + otisky atd v 1 dni mi řekl, že cena bude max 30tisíc za celých 9měs, ale at spíš počítám méně, protože mi asi ani zámky do celé pusy nedá... Tak říkám, že super, že jsem s cenou spokojená, protože jsem počítala ze začátku mnohem více(kolem 50jsem to odhadovala).
Hmm, perleťové gumičky, ty by byly super, bílé ani nijak nechci, už jsem se dočetla, že se zabarvují.
Jo, jinak s tím počítám, že tam má x doktorů, kteří se podílejí na léčbě, pokud by to dělal sám, tak by tam byly mnohem delší čekací lhůty.. Ale chápu, že při složitější vadě je důležité, aby to pokaždé dělal stejný doktor, nemáš možnost si vyžádát, aby ti dělal kontroly přímo doktor? Prostě se objednat přímo k němu?Protože když jsem se objednávala na nasazení, tak doktor říkal, at mě recepční objedná přímo k němu, že u toho chce být... Zkus to, za to nic nedáš..
Každopádně i tak, děkujji za všechny informace, alespon vím, že se můžu připravit i na nejhorší dopředu...

arrow
profile_image
jirinaj
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lola2011:
kamaradku také ošetřoval pokaždý jiný lékař. Ja bych po těchto referencích k němu rozhodně nešla...
V motole jsem měla rovnatka asi po měsící od prvni konzultace

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené