arrow
profile_image
janďa
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky!
Žanet,děkuju za přeposlání fotek!Taky už jsem ti je poslala,ale nevím v jakém stavu to dorazí.
Kačor,musím souhlasit s tím,že nos ti zjemnil obličej,podle mě tě dělá mladší.jestli ti nos zužoval,tak si myslím,že bambulka ještě sedne.Co ti na to řekl?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
Nio moc ti děkuju.Hodně lidí my říká že to mám hezký,ale asi jsem si představovala menší a taky na fotce to přece jen vypadá jinak než ve skutečnosti.A tuplem ze předu,zatím opravdu nejsem spokojená..jinak ti fakt moc děkuju za komplimentíky..
Žanet já dělám na lince ve fabrice docela se nadřu a ještě si ani pomalu nesednu.Hrůza!!Myslím že na kole potom můžeš jezdit v pohodě,ale spíš by ses měla šetřit.A to plavání je prej dobrý,protože se ti ta voda nosík masíruje někde to tady psaly na foru..no a to sluníčko je strašný o víkendu jsme byly na kolách já jsem nosík snad desetkrát namazala,ale moc to nezabralo trochu jsem si ho přismahla ta kůže je opravdu nějak citlivá tak na to bacha hoky!!!Aby nám nezůstaly červený nosíky:))masáže dělám je to pohodička protože mě to už vůbec nebolý..jsem 10 týdnů po operaci.
Janďo jo určitě mě to zjemnilo obličej,ale fakt to má velké nedostatky.Vážně přemýšlím že půjdu znova žádné velké zmněny čekat totiž nemůžu..ách já bych chtěla malý krátký úzký nosánek:(
holky jak jsem už psala pevně se rozhodněte co chcete se svým čumákem provést musíte mít jasnou představu a říct mu to dokať není pozdě!!!
Mějte se krásně pa pa a žádné nervíky!!!

arrow
profile_image
Žaneta
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoooooj holky :)
Tak je to tady právě sem se vrátila z konzultace. Je to tam hezké - pan doktor je příjemný všechno mi vysvětlil. No když čtu ten papírek co mi napsal, že bude s mím čumáčkem dělat - tak sem z toho úplně v šoku - je to jako by tam nemělo nic zbýt :) Samé zúžit, změnšit, srovnat - no je to operace komplet celýho nosíku.
ALE HOLKY Z ČEHO MÁM NEJVĚTŠÍ STRACH - BUDE MI DĚLAT NĚCO S PŘEPÁŽKOU - A TAM UŽ PRÝ JIZVA ZŮSTÁVÁ - JA SE BOJÍM JAK TA JIZVA BUDE VYPADAT. NEMÁTE S TÍM NĚKTERÁ ZKUŠENOSTI??
No a pak sem se ještě chtěla zeptat - jestli ste taky měly takový to dilema - jestli na tu operace teda jít , nebo nejít - já si takhle říkám, že jsem šťastnej človíček atak - jestli to vůbec potřebuju. No znáte to asi co?? Měly ste taky takový nálady?? Já se strašně bojím aby mě ten nosík pak slušel, nebo aby nebyly nějaké prblémy a nebylo to ještě horší achjoooooo. No říkám už mě z toho hrabe :)
Ale mám termín - jdu 12. června - no tak se bojím teda zrovna :)
A co ty kačoro jak postupuje nosík - už si zvykáš??? Nespadla ta špička třeba maličko?? fakt ti držím palce aby si byla spokojená :)
A co ty Janďo tobě už se to pořádně blíží že? Teda nezávidím já budu mít nervy až to bude takhle blízko. Jinak strašně moc děkuju za fotky, ale nejdou mi otevřít :( Nevím čím to je :( achjoooo
No nic tak se mějte moc moc fajn a zatím ahoooooooooj

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Žanet tak to je super,že jsi z toho tak nadšená a řekla jsi mu hlavně svojí představu?
A na tu přepážku jsem někde koukala zkus najet do Google vyhledávače hned nahoře vlevo napišeš Rhinoplasty tak tam by to někde mělo být jsou i nějaký fotky tak to pořádně prohledej je tam i spousta fotek před a po..akorát si moc nepočteš jsou to americký stránky..
Žanet a to že nosík nebude třeba hezký nebo se nebude hodit k našemu ksichtíku snad přemýšlel každý asi je to pro většinu takový risk..ale já jsem se snažila na to moc nemyslet řekla jsem si jdu do toho!!!Tak na takovýhle věci nemysli a těš se na nový krásný nosánek!!!Už se ti to blíží!!!!!
Já jsem na tom pořád stejně:((((zklamaná..takže jdu za rok k tomu Zárubovy to vím jistě..

arrow
Neprodává v Bazaru

Žanet já ti Janďiny fotky pošlu jo?Snad ti půjdou mě taky nešly otevřít,ale přítel to nějak pošteloval tak je mám funkční..hned jdu na to tak pak písni jestly jdou zatím Pá
Jo a chtěla jsem se zeptat bude ti ho zkracovat a co dírky zmenší ti je..?

arrow
profile_image
Žaneta
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoooj Kačoro :)
Jé děkuju za podporu :) já mám fakt největší strach z toho, abych pak nevypadala ještě hůřu no. Jako do teď sem se nestresovala až teď jak vím, že už do toho jdu :) No řekla jsem mu co si mi na mém nose nelíbí a on mi řekl co mi s ním udělá a je toho hafo práce jak na kostele fakt :)
Bude odstraňovat hrbol, zůžovat, zkracovat a upravovat celou špičku, měnit úhel z 90 stupňů na nějakých 100 nebo co a řezat tu přepážku - no je toho právě hafec :) jo a dírky bude zmenšovat no :) Co tobě s tím všechno dělal??
A za ty fotečky moc děkuju - já ti potom písnu :) Mě to tak mrzí, že nejsi spokojená a přotom to máš pěkné, ale chápu že to není podle představ - tak už víš do čeho půjdeš a třeba se to ještě zlepší :) tak zatím ahoooooooj

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Žanet
Já jsem si říkala že po operaci snad hůř vypadat nebudu,ale bohůžel obavy se vyplnily vpadám opravdu strašně!!!
Mě odstraňoval hrbolek a zužoval toť vše!!!Je teda pravda ře jsem nos neměla extrémě velký ale mohl mě snížit ůhel zkrátit a zmenšit dírky!!!A pršák mě taky dělat nemusel protože jsem dost hubená a ten pršák vypadá fakt děsně a jak mě nezmenšil dírky tak my jde vydět pomalu do krku na tě fotce co jsem ti posílala,tam to moc vydět nejde,můžu ti poslat jinou jestly chceš.Taky mě příjde že my ani tu špičku nezužil!!!!
K tobě by se hodil rovný a úzký nosánek!!!ale myslím že ti pršáček určitě neudělá.No a ten úhel to je určo,že to ho trochu zvedne normálně se to dělá.Mě to ale dělat neměl já ho měla tak trochu nahoru i dřív no a jak my to zvednul tak vypadám jak prase!!!!
Ale neměj obavy nechci tě nějak ztrašit,hlavně máš uplně jiný typ nosíku,takový typ nosu jako mam já dělat asi neumí!!!A s tím co mám teď se prostě nesmířím!!!
Měj se moc hezky a neboj budeš kočka!!!zas písni Pa pa

arrow
profile_image
ali
od 28. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj kačora
Mohla bys mi poslat foto před a po já jsem byla u Doc. Válka mam ještě sádru ale špička nosu kterou vidím jsem si představovala zas trochu víc nahoru jako pršáček, jestli budeš chtít pak ti pošlu taky foto.můj meil:janakel@seznam.cz

arrow
profile_image
Žaneta
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahooooj holky :)
Kačoro jasně fotečky mi můžeš poslat - budu jedině ráda :)
Jen bych ti chtěla říct, že podle mě nevypadáš hůř, než před operací - vážně ti ten nosánek sluší. Chápu, že tě trápí bambulka, ale jinak ho máš pěkný. No mě bude dělat všechno úhel zvětšovat i dírky zmenšovat a jak už sem psala největší strach mám z té přepážky. A celkově aby mi ho neudělal do zatáčky nebo pršáček abych neměla no jsem nervák děsnej. A ještě mám strach, že mi tam znovu naroste ten hrbol jak jsem četla, že se to stává - no prostě nervy :) Doma podpora nulová každej říká, že to bude ještě horší achjooo.

Jako prasátko vážně nevypadáš fakt ne věř mi - určitě ti to chválí i kamarádi ne?
Jinak k té tvé náročné práci ještě - máme to stejně já sice přez týden chodím do školy, o víkendu pracuju v občerstvení, takže se docela naběhám a na prázdniny chodím pracovat do Bosche - kde stojím celý den u linky a rukama mi za den projdou stovky kusů - a že jeden váží 5 kg. Práce je to strašně náročná to je fakt - takže úplně chápu.
A co masáže ještě děláš? Asi jo viď. Tak jo těším se na fotečky a měj se zatím moc moc fajn.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
ali hned ti to pošlu..a budu taky ráda,když my pošleš fotečky až ti to sundá jsem zvědavá od Války jsem ještě nic nevyděla..
Žanet tobě taky hned pošlu na té fotce jde bambule dost vydět..pak musíš uznat že mám pravdu..
Jinak se vůbec ničeho neboj takový komplikace jako třeba s tím hrbolkem,že by se oběvil znova není častý..a s tou přepážkou taky přece musí doktor vědět jak na to..a než půjdeš na sál tak ti zopakuje co ti bude dělat,tak mu řekni že hlavně nechceš pršáček jo???
Já doma taky neměla moc velkou podporu,ale s tím si hlavu nelámej počkej až ti sundá sadru a ty se rodině ukážeš to budou čučet:))))
No a že by mě to někdo nějak zvlášť chválil to ne,takže se moc dobře necítím,co se dá dělat všechno si to hezky zopakuju ještě jednou..
Koukám ty jsi pěknej pracant do školy a ještě do práce?Já jsem ráda že přežiju pracovní týden a o víkendu pěkně odpočívám a užívám volna..ale myslím že to nosík zvládne hlavně aby jsi do něj někde nežďuchla!!!to by asi hodně bolelo..
Jinak masáže dělám,ale jen tý kosti jak my doporučil no a ten sekaneček jak jsem měla tak mizí jakoby se ty kosti táhly k sobě..tak to je aspoň v pohodě..Jdu posílat fotečky pa pa

arrow
Neprodává v Bazaru

Uff Žanet víc co mě to dalo tuhle fotku poslat?Vypadám strašně!!!

arrow
profile_image
Žaneta
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahooooj kačoro :)
Děkuji moc za fotečku. Podle mě to není horší, ale je fakt, že ta bambulka tam prostě je :) je to škoda no .
No já se právě chystám , že mu musím říct, že hlavně nechci pršáček,a ani takovej ten prasečí čumáček. Zase si říkám, že musí vědět co s tím, tak že to nechám na něm. No uvidím.
Kačoro a jaké byly reakce v práci všimlo si toho hodně lidí, že si po plastice?
No k té práci já si právě vydělávám na plastiku v tom občerstvení a pak něco na dovču. Ještě na školu no zvládám toho dost no :)
Ale řeknu, že celý život bych u pásu pracovat nemohla. Když jsem tam byla první den, tak sem si říkala, že to nevdržím. Ale naštěstí aspoň dělám 12, že to uteče a pak jsou dva dny volna :)
Je super, že ten sekaneček mizí a třeba takhle trošku se zparví i ta bambulka :) No uvidíš no.
A vůbec od kud jsi? Když si jela do Pardubic? :)
Zatím ahoooooooj

arrow
profile_image
ali
od 28. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkují moc kačoro za foto máš hezky nosík ale ty si hold pěkná holka od přírody ne jako já příšerka já jen aby ses nezlekla až ti pošlu foto no možná kdyby to byl můj nosík snesla bych tu špičku
o trochu menší a to ho se právě bojím u sebe protože jsem chtěla ten nos zkrátit a trochu zvednout a to mi pan doktor neudělal.

arrow
Neprodává v Bazaru

Žanet a ještě k tomu mám každou dírku jinou a ta bambulka se určitě nesrovná jsem pomalu 3 měsíce po operaci..budu muset tenhle rok nějak přežít a pak snad budu konečně spokojená..raději mu to řekni já jsem si taky říkala že to nechám na něm a jak jsem dopadla.
A v práci to skoro všichni věděly no koukaly na mě jak na blázna,ale ukázala jsem jim fotky před a po tak vyděly rozdíl.ale brácha hned usoudil že to není vůbec vydět vždyť víš ty chlapy:))
No mě se taky moc nechce celý život pracovat ve fabrice hold když jsem kašlala na školu tak to mám mít.Aspoň že dobře platěj:))Já jsem z Rychnova nad Kněžnou Praha je teda fakt dálka..a odkud jsi ty?
ali není zač a pěkná si teda nepřipadám ale moc děkuju.A neboj se ja se tě neleknu:))Ali uvidíš až ti sundá sádru určitě to bude krásný vždyť je Válka dost dobrej a výsledek bude stoprocentní!!!moc se těším na fotečky..a kdy jde sádra dolu?

arrow
profile_image
Žaneta
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahooooj kačoro :)
Já jsem z Jihlavy :) No super všichni mi říkají, že si na mě nedokážou jinej nos představit. Achjo já mám fakt strach, že budu vypadat hůř :) Přitom to snad ani nejde . Prej se na mě ten nos hodí. Ale já dotoho půjdu! tak a budu doufat, že to bude ok :)
Vážně ti to sluší horší to není, takže buď v klidu a ten rok ještě vydržíš, když si to vydržela takhle dlouho s nosíkem před operací :)
No já si právě říkám co to bude za drby na vesnici to bude děsný :) jsem docela zvědavá, kolik lidí si všimne :) Neřekla jsem to nikomu ani kamarádce - bude to překvápko :)
To máš pravdu s těma penízkama ve fabrice - je to docela dobrý no :) + nějaký přezčasy a svátky a je to paráda :)
No jo znám chlapy pro mě si brácha pojede a už teď vidím jak se zachová až mě uvidí celou zalepenou :) No hold se má nosík nezdědil :)

Ali prosím mohla by si mi taky poslat fotečky? byla bych moc ráda. Email je: zaneta.meggy@seznam.cz

škoda, že už sem nechodí Mirka - psala, že jde 12. června tak to asi půjdem spolu :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené