arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Holky,vy všechny,které jste měly nebo chcete mít partnera u porodu.....snažíte se doma vypadat hezky,nepůsobit odpudivě a tak?

No já ho tam chci mít, ale primárně z jiných důvodů... (do určité míry s tebou totiž souhlasím):
1) k rodičkám se personál chová lépe, je-li manžel (popř. někdo jiný - třetí) přítomen
2) pravděpodobně jen můj muž by byl schopen rozhodnout nějakou kritickou situaci (ve které bych já nemohla třeba proto, že bych byla v bezvědomí/narkoze/atd.) přesně tak jako já - to třeba žádná moje kamarádka by neuměla
3) není nic lepšího než když je přítomen svědek, který je schopen popsat, co se při porodu dělo (pro případ nějakého průšvihu - ale opět to nemusí být partner) - souvisí s bodem 1) - personál si dává víc bacha a chová se lépe.

To jsou mé hlavní důvody. Jinak si občas škodolibě myslím, že by taky měl vidět, co si vytrpím Nejsem si ale jistá, zda ho tam chci mít ve fázi samotného vytlačování dítěte, i mně to přijde nechutné - takže možná dostane na pár minut odchod, což je ale v rozporu s mými důvody, a tak asi praktické věci (body 1,2,3) dostanou přednost před estetikou onoho zážitku a holt mě uvidí neupravenou. Asi to přežiju.

Cituji Lukáš Vodička: Mě přijde, že si představujete, že porod je půhodina ležení...

K tomu stání tatínků u porodu... No asi mě holky budete nenávidět, ale já rodila 10minut, mám na mysli druhou dobu porodní- tedy tlačení, takže muj manžel si ani sednout nestačil
Ale jinak teda nechápu, jestli u několikahodinového porodu nechají chlapa stát, tak pak už se nedivim, kde se berou historky o omdlívání tatínků..

Jinak těch několik hodin "před", tedy první dobu porodní jsme trávili na předporodním pokoji, kde tedy rozhodně stát nemusel, dokonce si musel na chvíli lehnout, protože chudák přiletěl rovnou po noční a byl uplně KO , na mě to přišlo v noci, takže jsme byli rádi že to vubec stihnul.
A souhlasim s názorem, že si na vás personál tolik nedovolí, máte-li tam svého anděla strážného.
Podotýkám, že do posledního dne mě prosil, ať to po něm nechci, že "to nedá", že omdlí atd. Asi si myslel, že dostane lístky do první řady.., a pak, když jsem mu v noci volala do práce, že mi odtekla voda a že jdu rodit, tak bez přemýšlení řekl, že přijede, hned jak mu skončí služba, a dneska říká, že by ho to moc mrzelo, kdyby o to přišel, vždycky má slzy v očích když vzpomíná jak mu dali dcerku poprvé do ruky, je to fajn..
A o nějakém snížení chuti na sex nemůže být ani řeč- a že bych to někdy i uvítala

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji jataky: že by taky měl vidět, co si vytrpím

To mě taky napadlo !

Cituji jataky: holt mě uvidí neupravenou. Asi to přežiju.

O to by mi nešlo o tu neupravenost, ale spíš jak jsme psala příběh své známé, aby pak nenastal nezájem o sex.

arrow
profile_image
mondurka
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak to já u porodu měla svého chlapa a vůbec toho nelituji.Pokud se rozhodneme pro druhé tak ho tam budu chtít znova.Není nad ten pocit jak spolu proživáte všechno. Hodně mi pomohl a zdá se říct že to prožíval všechno semnou.

arrow
profile_image
roza
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lukáš Vodička: Skoro byste měla jmenovat tu porodnici, kde musí stát

No, u nás asi otec nemusí stát, ale tomu mému by bylo blbý svalit se do křesla, když jsem rozcházela bolesti. Chodil pěkně se mnou, nebo spíš krok za mnou ruce připravené (zbytečně), protože čekal kdy sebou seknu, prý jsem chodila hrozně rychle. U nás je dlouhá chodba, tam se jeden může rozběhnout.

Za sebe a manžela tatínka u porodu doporučuji. Manželovi se moc nechtělo, ale já jsem dost naléhala s tím, že případně odejde v závěru. Samozřejmě neodešl.Nakonec mi ještě dlouho po porodu děkoval, že jsem ho přesvědčila, aby tam byl. Popravdě řečeno jeho přítomnost mě od bolesti nepomohla. Ale jsem ráda, že byl u narození našich dětí, že viděl zázrak zrození, že měl možnost přestřihnout pupeční šňůru a zahájit tak symbolicky jejich samostatný život. On to vníma stejně. Kdo nezažil nepochopí.
Jo, a přítomnost manžela jsem ocenila hlavně po porodu, kdy odešel z porodního sálu personál a my si společně vychutnávali to veliké štěstí.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji roza: Jo, a přítomnost manžela jsem ocenila hlavně po porodu, kdy odešel z porodního sálu personál a my si společně vychutnávali to veliké štěstí.

tak po porodu by mě tam nevadilSégra to tak měla,nejdřív toho svého manžílka k porodu chtěla,byl s ní při bolestech,ale když už šla na sál,vyhodila ho a řekla,že je strašně ráda,že tam nebyl.Myslím,že jemu to i takhle vyhovovalo,Já osobně bych spíš u porodu snesla kamarádku,ale chlapa ne.

Cituji Zanet96: Já osobně bych spíš u porodu snesla kamarádku,ale chlapa ne.

Porod je prostě totálně asexuální záležitost stejně jako těhotná žena.
Nejde o to,že není upravená,ale prostě o pohled "zespoda".
Takže kamarádku,maminku,sestru....ano...manžela nene.

Jinak mám známou a její manžel běhal mezi doktorem a personálem s videokamerou a pak to pouštěl návštěvám.Tak toho bych já osobně rovnou zabila.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: Jinak mám známou a její manžel běhal mezi doktorem a personálem s videokamerou a pak to pouštěl návštěvám.Tak toho bych já osobně rovnou zabila.

No,tak doufám,že já nikdy takovou návštěvu nebudu muset absolovovatBratránek to chtěl blázen taky natáčet,ale předem se neinformoval,co vše předtím musí,takže mu to zatrhli,což je si myslím dobře.

arrow
Neprodává v Bazaru

Sačetka
Ahoj. Já manžela u porodu měla a bez něj bych rodit nechtěla. Byl úžasnej, pomáhal mi se vším a u samotného porodu byl u hlavy, držel mě, a když se malej narodil, dostal ho pak do náruče a dodnes (tři roky) o tom mluví, jako o nejkrásnějším zážitku v životě. A sexu se to nijak nedotklo

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já tuhle disuzi nedočetla dokonce, ale hned na první straně to Jersika naprosto vystihla.
Měla jsem manžela u porodu a něco tak silného, co jsme SPOLU prožili...to se nedá ani popsat. Seděl tam se mnou 11 hodin až do narození naše malé a byl mi hroznou oporou. A když viděl, jak vykoukla malá, brečel jak malé děcko. Potom mi pořád volal, jak jsem úžasná, jak jsem to zvládla, že to bylo to nejkrásnější, co kdy viděl... Bylo to pro oba hrozně krásné.
ale znám i holky, které neměly na sále svého muže, protože on to nechtěl a to si myslím, že nemá cenu nutit, mohlo by to fakt dopadnout tak, jak psal ten chlap. Ale co znám já, tak mám v okolí dva chlapy, kteří na samotný sál nechtěli a nakonec stejně dobrovolně šli a užili si to.
připadá mi nefér ochudit muže (když to chce) o to nejkrásnější, co se v životě stane....

arrow
profile_image
Lvice2
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lukáš Vodička: Víto, ono ani jinde není místo, jinde chlapa co já vím ani nepustí. Není tam od motání a koukání mezi nohy (co by tam asi tak 6-12 hodin viděl?)

No to si jen myslíteSpousta porodnic dovoluje přestřihnout pupeční šnůru a navíc,chlap může stát kdekoli chce.Můj manžel byl před rokem u porodu,ale já mu dala zákaz že se tam nesmí ani jednou podívat.Stál jen u hlavy a když malá vylezla a doktorka na něho at si jde teda střihnout tu šnůru,tak jsem zařvala na manžela i na ní,že to teda neMůj názor je ten,že by chlap neměl vidět tu roztaženou,opuchlou kačenu.Myslím že by ho asi přešla nejen chut na sex,ale že by mu zrovna upadl.Myslím pindour,ne dítě

arrow
profile_image
Makyna9
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laky u nás to zase bylo tak že jako těhotná jsem svýho chlapa hodně přitahovala, až jsem z toho byla překvapená. Prostě asi je to jiným chlapem. Porod jako souhlas - tam jde o něco jiného, ale chlap dolu vidět nemusí když nechce, a když chce, musí jít téměž mezi doktory, teda tak jsem to měla já.

arrow
profile_image
Lvice2
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Vercam: A když viděl, jak vykoukla malá, brečel jak malé děcko.

Můj manžel taky

arrow
profile_image
Lvice2
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Fibi: u samotného porodu byl u hlavy

Cituji Fibi: A sexu se to nijak nedotklo

A tak si myslím že je to dobře,tak to má být

Cituji Makyna9: u nás to zase bylo tak že jako těhotná jsem svýho chlapa hodně přitahovala, až jsem z toho byla překvapená. Prostě asi je to jiným chlapem.

Šlo o můj pohled......mě celkem nezajímá,co "žvaní" můj manžel....zrcadlo nelže
Takže mě samotné jsou těhule včetně mě samozřejmě nekoukatelné a porod totéž.Když mi bude manžel tvrdit jak jsem krásná a já v zrcadle uvidím "100 kilo a tři brady" tak promiň budu si o něm myslet,že je blázen a k tomu asi má i poruchy vidění.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené