arrow
profile_image
ats
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, předevčírem jsem byl na operaci nosu. Všechno proběhlo v pořádku, ale dnes jsem doma začal mít obavy jestli se nemůže sádra na nose uvolnit nebo posunout. Možná je to jenom nějaký můj pocit a strach, abych neměl nos pořád křivý, ale i tak. Snad je dobře přilepena. Jak pevně držela sádra vám? Museli jste si ji přelepovat?

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tyhle pocity jsem měla taky, navíc mám hodně mastnou kůži a náplasti na ní moc nedržely, tak jsem se snažila přelepovat, ale doktor z toho moc nadšený nebyl a na převazu mi sádru přilepil zpět dokonce tak špatně, že mi vysloveně plandala, v předklonu se odklopovala a tak, ale vliv by to mít snad nemělo, údajně to má hlavně ochranný účel, než se nos zpevní. Ted´to chce být hlavně v klidu, snažit se relaxovat a moc to nesledovat

arrow
profile_image
ats
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mirusi
Ono to ani nejde nesledovat. Člověk na sobě udělá změnu a chce, aby byla co nejlepší. Rozhodně by mě nikdy předtím nenapadlo, že si jednou budu celý den před zrcadlem pozorovat nos. U chlapa to vypadá dost divně.

kukulnicka
No původně jsem nechtěl fotit vůbec, říkal jsem si, že je to blbost. Bohužel jsem ze začátku fotil mobilem a z něho moc dobrých fotek nebylo. Sám jsem zvědavý jak nos ve finále bude vypadat.

Jinak ta dlaha zatím docela drží, ale i tak mám pocit, že by mohla být více přitlačena. Na čele mi náplasti už nechcou držet, tak si je nakonec budu muset přelepit. Dobré je, že je dlaha navíc přivázaná k hlavě. Celkově by se teoreticky neměla mít šanci jakkoli pohnout. Asi to jsou opravdu jenom zbytečné obavy. Tak zatím dík.

arrow
profile_image
ats
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kukulnicka
Já vím. Dík za podporu, ta se vždy hodí. Ať výsledek dopadne jakkoli, musím říct, že horší nos po operaci snad ani mít nemůžu. Obrovský dlouhý nos, skoba, zahlý do strany, křivá přepážka. Už na základce jsem s tím měl problém. Vím, že spolužáci mě mezi sebou přezdívali "Pinocchio". Už od dětství jsem měl pocit, že kamkoli vlezu, jako by celý svět zíral jenom na můj frňák. Což je v podstatě blbost. Teď už to beru sportovně a těším se na nový.

arrow
profile_image
ats
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi vím jakou náplast máš na mysli. Tuším ji vyrábí Hartmann. Nakonec jsem si musel už to čelo přelepit, ale náplast co jsem doma našel, drží hůř než ta původní. No nic ráno zajdu do lékárny a uvidím co budou mít... K operaci jsem se odhodlal v podstatě až teď v 33 letech. Kdysi jsem četl různé články o operacích nosu, ale bylo mi trapné se o tom zmiňovat. Na podzim jsem byl náhodou na ORL, kde mi to doktorka sama navrhla. Termín se mi hodil až teď a mezitím na doporučení kamarádky od sestry jsem se rozhodl pro doc. Válku. Myslím, že jsem měl jít na operaci už dávno.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené