arrow
profile_image
Kirsti
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Angiiii:
No já jsem rak a mám "přítele" blížence. Je to itálie strašná. Máme to jako na houpačce. On nerad projevuje city, já to potřebuju. Za pár měsíců jsme se několikrát rozešli pak se vrátili. A to že má třikrát za den jinou náladu mě naprosto dohání k šílenství. Potřebuju nějakou jistotu a tu u něj nemám jak co se nálady týče tak ohledně ženských kolem něj. Jdou po něm jak po uzeným a já to těžce nesu ty jeho kamarádky.

Můj manžel je taky blíženec,ale vůbec se to na něj nehodí....Ale já jsem lev a když čtu charakteristiku,tak je to celý o mně...

Blíženci? už nikdy víc. Jsou to opravdu nepředvídatelní jedinci. Jsem lev a zamilovala jsem do blížence pro jeho skvělou povahu./to jsem ještě neznala tu druhou stránku/ Blíženci jsou skvělí milenci, jsou velice pracovití, dokáží ohromit ženu svojim šarmem, pomáhají kolem dokola, jsou velice ochotní a rozdali by se. To je ta krásná stránka. Potom ale zjistíte ,že tak jak je ten vztah užasný tak muže ze dne na den skončit, stejne tak jeho nazory a nalada se meni ze dne na den . Jeden den vas pozada o ruku , za nejakou dobu vam rekne , ze se nechce vazat. Je to obrovsky planovac, ale jen malo planu mu vyjde, jelikoz je za tu dobu tolikrat zmeni . Jeden den vas bezmezne miluje a strasne si vas vazi a dalsi s vama konci, NESNASI ZAVAZKY, miluje svobodu . Soudi celkovou situaci podle momentalnich pocitu a cinu ..! tohle je sileny....Neumi davat moc city najevo, to ja jako lev silene potrebuju ..davam city a taky potrebuju dostavat... ABSOLUTNI NEJISTOTA tak bych definovala vztah s blížencem .Snazila jsem se nas vztah nekolikrat zachranit, ptz jsem si ho vazila za spoutu skvelych vlastnosti , ktere ma, ale jeho nejista a neustale menici povaha me po par letech presvedcila o tom, ze se nikdy nezmeni a co teprve mit s nim treba dite... uff

arrow
profile_image
Nattalka
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, potkala jsem kluka-blížence na dovolené. Bohužel jsem neměla možnost ho poznat, jen dva krátké dny. Odjel na rok do ciziny, ale jsme v kontaktu a mě by zajímalo, od těch, které jsou ve znamení Blíženců, jestli dokáží čekat? Pokud bychom to brali tak, že by měl zájem mě poznat, vidět, až o Vánocích přijede.... vydrží něco takového tohle znamení? Samozřejmě že je to o člověku, ale zajímá mě názor Blíženců. Děkuji

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nattalka: Pokud má o tebe opravdu zájem tak vydrží. Ono se o blížencích říká, že jsou přelétaví a s nikým dlouho nevydrží ale pokud jim na určité osobě opravdu záleží tak ani ta největší kráska, která se kolem nich mihne nemá šanci.

arrow
profile_image
Nattalka
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kobitka: Doufám, že bude jedním z nich... Jak říkám, dá se říct, že mě vůbec nezná, ale každý den si píšeme a většinou je to on, kdo se ozve jako první, takže doufám, že to nevzdá kvůli vzdálenosti. A přesně dneska jsem mohla usoudit, že je to Blíženec jak poleno, protože mi napsal: Já mám nakonec vždycky pravdu! No nevěřila jsem svým očím

arrow
profile_image
Nattalka
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A přelétaví? To nevím, měl vztah 5 let

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nattalka: A přelétaví? To nevím, měl vztah 5 let

No to ono se o nás jenom říká. Nevím kde tuhle blblost lidi vzali. Já sama jsem blíženec a mám i bratra blížence a i pár kamarádů a nikdy ani jeden z nás neměl vztah jen na pár dní nebo měsíců. Vždycky to byla dlouhodobější záležitost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že v každém znamení se najdou přelétavci. Znám 2 blížence muže, nejsou stejné znamení v čínském a každý je naprosto jiný. Jeden je moc hodný, milý, slušný chlap. Druhý je typický lovec s krátkodobými vztahy a schopností podvádět i podváděné.. H.

arrow
profile_image
Plechovka
od 21. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky jsem poznala blížence a během prvních dnů bych nečekala, že se budu o pár týdnů později cítit tak zdrceně. Prolezla jsem celou diskusi a musim říct, že opravdu 95% sedí. Člověk je to kouzelný, ambiciozní, velmi citlivý a plánů má nad hlavu. Ale pak stačí sebemenší zlom a z tohoto přívětivého a láskyplného člověka je najednou uzavřená osobnost. "Můj blíženec" se ze dne na den vypařil z povrchu zemského. Vypnul telefon a přestal reagovat. Snažila jsem se mu dát najevo, že tu jsem pro něj a že tu počkám. Tak nevím, jak se to nakonec vyvrbí. Já jsem štír. Prahnu po jistotě. Je to blázinec

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Plechovka: No a není to spíš tím,že má nějaký průšvih než že je blíženec? Se mnou takhle přestal komunikovat fajn chlápek ve znamení panny.

arrow
profile_image
Plechovka
od 21. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kobitka:
Stáhnul se kvůli rodinným problémům, ale taky udělal botu. Teď místo toho, aby se snažil získat si mou důvěru zpět, mě snad ještě zkouší, jestli já si ho zasloužím. A já si stále lámu vaz svou dobrotou a snahou každého vytáhnout z maléru a napravit ho.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Plechovka: No ale to nebude tím, že je blíženec. A jen malá rada pro tebe. Snažit se někomu pomoct(zvlášť když o to ani nestojí) a nebo někoho zmněnit je předem prohraný boj. Takže se na něj rači vykašli a najdi si někoho jiného. Třeba dalšího blížence. Tohle prostě není o tom kdo v jakém je znamení ale o tom jakou má člověk povahu.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tý jo, tak jsem se začetla (mám doma blížence už 4 roky, sama jsem blíženec).
Abych vám pravdu řekla, tak jestli něco na mýho chlapa sedí, tak to, že na veřejnosti projevuje náklonnost minimálně, nesnáší-neuznává nevěru a je náladovej. Já jsem typická, nesnáším stereotyp, neustále cestuju, vymýšlím blbosti, i kdyby to měla být procházka kolem domu, neustále se seznamuju s novýma lidma, miluju kominukaci.
Ale on?! Ve společnosti zamlklej, má okruh svých kamarádů, kterým je věrný, říká, že jiný lidi nepotřebuje, ačkoliv má rád výlety, tak je nevyhledává, spíš peciválek, sedící u svýho počítače a řešící si svý věci. Nikdy se mu do ničeho nechce, na všechno je tisíc keců kolem, má rád svůj klid. Na druhou stranu mi dělá takové to domácí zázemí - když se vrátím z cest, tak je doma, uklizeno, navařeno,... Trochu mě na něm štve to, že nechodíme společně na párty - každej má to svoje. Nejistota ve vztahu je, ale to mně je třeba docela fuk . Zatím spolu bydlíme, nějak nám to klape, až přestane tak se rozejdeme a najdeme si každej někoho dalšího, svět se neboří.

arrow
profile_image
Kačulka35
od 5. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj děvčata co jste v tomto znamení nebo máte doma blížence, potřebuju radu o důvěře k partnerovi tohoto znamení. Jsem s ním 3 a půl roku a máme 2 a půl letou dceru, hold rychlost po 4 měsících těhotná Mě je 35, jemu 29, v letos v létě na mě přišla krize a ukončila jsem ( hodně sázel Fortunu, moc jsme spolu nemluvili ) měla jsem pak jiný vztah, ale chyběl mi a kompletní rodina, omluvila jsem se a vrátil se, i když s někým asi 14 dní chodil, byla z jiného města. Jako blíženec - pracuje jako šífák na lodi 3 týdny pryč a 3 týdny doma mi pořád píše každý den jak mě a malou miluje a samé hezké sms jako první dva roky. Ale zjistila jsem že mi zalhal a mě jako štírce to hrozně ublížilo a bojím se mu znovu věřit a o blížencích tu čtu, že bývají nevěrní. Zjistila jsem, že si s ní z lodi psal přes skype, ona mu napsala jako první, což je plus pro něho, ptala se co doma jestli to kalpe atd a že si aspoň užil pauzu atd. Nebylo tam nic jako, že jí miluje nebo, že mu chybí, ale bylo tam že si na ní vzpomene atd. a že to bylo hezký a mě to hrozně zranilo, to že mi to dělal za zády a tvrdil, že už mu dala pokoj a je to za ním, hned jak zjistil že to vím, psala jsem i jí, takže pochybuju, že to probíhá dál, napsal jí že je konec, že to neměl dělat, že o rodinu nechce přijít atd, na jednu stranu mu věřím, na druhou se bojím, aby se to zase neopakovalo, přitom si moc rozumíme, jezdíme na výlety, v posteli super, malou miluje, nelítá po kamarádech, ale děláme společné aktivity, takže v tohle není vůbec problém, každý večer poslouchám, jak mě miluje a že jsme jeho všechno a že už to nikdy nepodělá, že pochopil, o co všechno mohl přijít, že ani nechápe, proč odepsal, že ví, že si to nezasloužím, ale že za tím nic nehledal, no blá blá blá, vůbec nevím co mám dělat, nechci rozbít rodinu, ale dá se mu věřit? Určitě mě nikdy fyzicky nepodvedl, tomu věřím, ale bojím se, co když se zase nějaká ozve? chci ten strach a nedůvěru v sobě překonat a užívat si těch skvělých společných chvil, opravdu to klape, ale když je na lodi, bojím se, jestli si s někým nepíše atd a že se mi rozpadne rodina, jsem celkem hezká, tedy všichni to tvrdí a ta co mu psala opravdu nic moc, tak proč se tak bojím a co s tím? Moc děkuju za rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené