Mirečka
spíš domácí typ,chce mít svý jistý, je moc hodnej, chválí mě často, říká jak mě má rád, docela spořivý-narozdíl ode mě, na co potřebuju do domácnosti mi ale dá, inteligentní a to že hodně, nevadí mu manuální práce(ja rukama nerada) pěknej..........
jo a celkem flegmatik-na studium Vš to nebyl, tam měl ambice, ale ostatní věci zas tak moc neřeší a rozčiluju se jen já

arrow
profile_image
ZuzkaZ
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem blíženec a poznala jsem býka...Jsem do něj šíleně zamilovaná....Bohužel mám vztah doma a řeším, jestli vše zahodit a jít za láskou...Říkáte, že to může klapat? Umí býk přistoupit na kompromisy nebo je opravdu tvrdohlavej? Je to těžké rozhodování...toto téma jsem chtěla už včera založit...Pro mě je hrozně sexy....hrozně mě přitahuje, ale zároveň se bojím toho, že bude chtít, aby bylo vše po jeho...a to nevím, to bych asi nepřekousla..

ZuzkaZ
já jsem taky blíženec a přítel býk
vše po jeho není, u nás funguje kompromis
plus já na toto nedávám, zda se naše znamení k sobě hodí nebo ne..

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj přítel je býk, já lev Je STRAŠNĚ tvrdohlavý a vždycky musí mít pravdu. Nikdy neuzná, že mám pravdu, dokud mu to nějak nedokážu Nenechá si do ničeho kecat, poradit. Vždycky potom říká "Miláčku, už jsi zase měla pravdu, ale já na to prostě musím přijít sám." Ale je to moje zlato. Je strašně pozorný a stará se o mě, ochraňuje mě. Nikdy by mi nic neudělal, i když vůbušný je dooost! Občas doslova vylítne z kůže. No a ve spojení se mnou - se lvem, noo... zajímavý. Oba jsme dost osobnosti a neumíme ustoupit, takže se občas pohádáme kvůli úplné prkotině. No pohádáme, ono se tak tomu nedá ani říkat No ale můj býk je i citlivka

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak já mám také přítele býka, tvrdohlavého (ale ne tolik, jako jsem já), moc hodného, rodinně založeného, milého, má rád jistoty, není příliš ambiciozní (narozdíl ode mě), je ochotný přistupovat na kompromisy, protože jinak bychom se nesnesli, no celkově si myslím, že se naprosto úžasně doplňujeme Jinak já jsem panna, podle všeho bychom měli být ideální pár, no už jedeme pátý rok společně, tak na tom asi něco bude

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

měla jsem partnera býka - 13.5. - strašný. Urážlivka, když se mělo něco řešit, tak raději si zapálil cígo z okna. Kdybych měla psát více o něm, tak tu budou samý tečky.
Naproti tomu jsem poznala jiného býka a není to tak dlouho , je to fajn člověk. Strašný rozdíl v chování, v myšlení. Do něj bych neřekla, že to je býk. Asi taky všude není to znamení tak vidět a člověk by na to neměl tolik spolehat. Ono i výchova dělá své.
Asi záleží v jaké dekátě je narozen

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem BEJK jak poleno a jaký jsem nechť posoudí Ti co mne znají, teda pokud jsou po setkání se mnou ještě naživu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji heelska: Jsem BEJK jak poleno a jaký jsem nechť posoudí Ti co mne znají, teda pokud jsou po setkání se mnou ještě naživu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám přítele býka - pracovitý, výbušný, nežárlí, má rád jistotu, nemá rád zmněny, sebestředný,,nerad prohrává. Já jsem panna a doma máme taky pěknou itálii

arrow
profile_image
sylvie27
od 6. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj manžel je býk a syn také plánovaně býk.

Manžel je skvělej, naprostej kliďas až flegmatik. Někdy mě teda štve, že se ani nechce hádat Vybuchne jen velmi výjimečně, ale to je pak síla. Miluje děti, stará se o domácnost, miluje jídlo. Je nadšenej, když si mě vyvede do společnosti hezky oblečenou, namalovanou, rád mi kupuje nové věci... Takže jeho ideál je - upravená ženuška v šatičkách a vysokých podpatcích připravující večeři)

Je na něj absolutní spoleh. Nevýhodou z mého pohledu - žije přítomností, nic moc nechce řešit, na duchovní věci ho neužije.

Cituji sylvie27: Manžel je skvělej, naprostej kliďas až flegmatik. Někdy mě teda štve, že se ani nechce hádat Vybuchne jen velmi výjimečně, ale to je pak síla. Miluje děti, stará se o domácnost, miluje jídlo. Je nadšenej, když si mě vyvede do společnosti hezky oblečenou, namalovanou, rád mi kupuje nové věci... Takže jeho ideál je - upravená ženuška v šatičkách a vysokých podpatcích připravující večeři)

Je na něj absolutní spoleh. Nevýhodou z mého pohledu - žije přítomností, nic moc nechce řešit, na duchovní věci ho neužije.

nemáš náhodou doma toho mého?

arrow
profile_image
anděl
od 22. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je fakt, že po duchovní stránce oba - syn i přítel - nic. Oni jsou býci hodně materialisté a realisté, někde lítat je moc nebaví.

arrow
profile_image
sylvie27
od 6. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laky

a co jsi za znamení ty? Já jsem rak a klape nám to vcelku dobře. Jsme oba pro rodinu, jen každý trošku jinak. Já jsem hodně přes city (někdy až hysterka), ale on mě vždy vrátí na zem)

sylvie27
jsem beran,ale na znamení nevěřím,horoskopy nečtu.
Sice většina lidí z téhle kombinace šílí ale já jsem hodně silná osobnost a tím pádem bych zkrotila i čerta

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji claudia: Mirečka
Mám přítele býka a je to celkem kliďas, vůbec nežárlí, ale dává mi najevo pořád že mě má rád, jinak vzdycky chodi pozde
Taky jsem měla štěstí na samé byki, berany a lvy To je sranda

já pokud mohu mluvit za sebe tak jsem měla přítele také býka a byl sportovně založený,ale žárlivý.Miloval mě a nevím čím to bylo zpusobeno že mi asi zcela nevěřil.měla jsem kamaráda ze zahraničí a psala jsem si s ním sms.jednou jsem omylem odeslala sms zpravu na číslo méhho partnera a uz byl ohen na střeše.ale jinak si nemohu stěžovat.když jsem potřebovala pomoct tak byl vždy u mě.já jsem dala na slova mé matky a po pár scénách jsem ten náš vztah ukončila a ted toho lituji.ted vím že to byl ten pravý.ale co ted mam dělat po dvou letech odloučení ho stale miluji,má partnerku,ale myslím si že není štastný.o co bych se měla pokusit abych ho získala zpět.mám šanci co myslíte.poradte mi.nekolikrát se mě pokoušel kontaktovat ale já si změnila číslo tak už tu možnost nemá.sama nevím proč jsem tak učinila.dekuji za vaše rady,zkušenosti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené