arrow
Neprodává v Bazaru

Teda, já mám jednu zkušenost s mužem-pannou a ta je úplně jiná než tu holky popisujete Nejen, že si mě uhnal sám, ale snažil se, byl přítulnej, milej, takovej pohodář, city mi dával najevo snad víc než já jemu..

Cituji DominikaB: bud "ultraženská" niekde som čítala že ich všetko vulgárne,prehnané odpudzuje, milujú klasický ženský parfém,čistotu,nude farby

No, a s tímto naprosto souhlasím

Reaguji na ifka.d: Asi má nejaký ohnivý ascendent

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na DominikaB: Je to možné, byl na hranici se lvem

arrow
profile_image
JanaKa
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na DominikaB: velmi Ti děkuji za rady, jsi moc hodná. Já jsem taky ohnivé znamení -lev,tak ti rozumím a chápu. Mám to naprosto stejné jako ty. jako bys mě z duše mluvila. Jen já nejsem bojovník, nechávám tomu volný průběh. Já nedokážu uhánět, jednou jsem napsala a žádná odpověd nepřišla, víc se nesnažím. Myslím že na tohle čeká, abych ho uháněla, aby si zlepšil své ego. To víš jak to chlapům dělá dobře. Náš jediný kontakt je nyní na facebooku, tam se potkáváme, ale spolu nemluvíme. Kdyby chtěl, může napsat kdykoliv. Ale nemá jasno,asi stále analyzuje a já mu do toho rozhodnutí nebudu zasahovat i když mě to trhá srdce. Jsou to velmi složité povahy!!

arrow
profile_image
Consequence mojeid
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No holky, jak vás tak čtu, tak jsem docela ráda, že v té "zkušební době" nejsem sama. U mě to teď probíhá taky a je to kolikrát k zbláznění...

arrow
profile_image
JanaKa
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Consequence: vítej!! je to s nima fakt někdy na prášky Tak klidně piš zkušenosti, těch není nikdy dost.

No holky pridám dalšiu,tentokrát, smutnú skusenost, s mojím "panniakom" sme sa rozišli, začalo to byt naozaj neznesitelné,choval sa neskutočne zle. Parkrát ma chytla depka a zavolala som (chybaaa!) a bol len sprostý,dokonca zdvyhol hlas a tak. Čiže neskutočné peklo, nechápala som ako mohol takto vychladnút,strasne to bolí ale čo už,c´est la vie. Začala som (asi dalšia chyba, aby som zaplnila prázdno) randit s novým chlapom,poze rám,buch dalšia panna. Lenže pozor, chlapec je nielen totálne samostatný v 21 rokoch! (byt auto) ale je neskutočne pozorný,milý ide sa rozdat,všetko plánuje,no proste totálny opak mojej "starej panny". Čiže ja už neviem, s-ru na horoskop Inak nič z neho lebo to naozaj prehána. (po 2 dnoch vyznanie) :/ Chýba mi bývalá "panna" ach jo. Asi si zacnem s mimozemstnom.

arrow
profile_image
JanaKa
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na DominikaB: tak to je úžasné! Zase panáček?? Tak to máš stejné jako já, pokud chlap, tak jedině panna. Já znám jen ty nesnesitelné.Bohužel. Ale moje kamarádka má též pannu- úžasný, pozorný, milý jen trochu urážlivý. Po půl roce je s ním v sedmém nebi a ještě k tomu nádherný, inteligentní. No já jen čekám kdy vyjdou na povrch ty negativní stránky. A nebo že by je neměl?? Tak už tomu taky nerozumím, ale ne všechno je ve hvězdách že jo. Tak užívej, ať ti to vyjde. Mají své kouzlo.

arrow
profile_image
Bellaqq
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také mám přítele ve znamení Panny musím říct,že je i po letech gentleman a umí si mě hýčkat (když chce ).Rozhodně je zručný a pracovitý,ale taky hodně řeší peníze.Pro rodinu by se roztrhal.Nadruhou stranu mi kolikrát nepříjde moc romantický,je opravdu NESPOLEHLIVÝ (neustále řešíme,že měl něco zařídit,udělat,říct a neudělal to ) a také,jak už se tu psalo,docela bordelář,tedy oproti mě dost. Ale myslím,že ikdyž tam jsou nějaké opačné vlastnosti,tak si spolu hodně (se mnou Račicí ) rozumíme.

arrow
profile_image
Lynna1000
od 17. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chladný, namyšlený, rád poroučí, pravdu má jen on, kritický,rád si s lidmi hraje, nemá rád jiné lidi hlavně děti spíše jen sebe a max. jednoho člověka. Pro přítelkyni snese modré z nebe dokud se ji nenarodí dítě. Můj otec.

arrow
profile_image
lujda888
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, trošku to tu obnovím poznala jsem chlapa pannu a jak si to tu tak čtu, tak to s ním bude asi hodně těžký.. je to můj kolega z práce a kdybych mu nenapsala jako první, tak se na sebe v práci usmíváme asi do teď..psaní je sice fajn, pořád mi lichotí, vypadá to, že má fakt zájem, ale jak máme zajít někam ven, tak pořád, že nemá čas a dokonce mi napsal, že trpělivost přináší růže jenže já jsem beran a chci mít všechno hned :/ ještě jsme se bavili, že jsme oba stydliví a on že do toho du tak po hlavě, tak jsem mu napsala, že nejdu, ale že bych s ním chtěla taky někdy mluvit naživo..kdybysme spolu mluvili aspon v té práci, ale ani to ne ale kolegovi říkal, že mě má fakt rád..no teď o víkendu jsme si psali, že na nedělu nemáme žádný plány, tak jsem myslela, že už to vypadá konečně dobře a napsala jsem mu pak, jestli už něco vymyslel, že bysme mohli někam zajit a on se odmlčel tak teď nevím, jestli mu napsat, protože předtím napsal první a nebo čekat, až zase napíše on...achjo, ty panny

Reaguji na Lynna1000: Tý jo, tak to doufám, že s tím dítětem není pro Panny typické No, obecně se tu ty názory dost rozchází. Já teda všechny Panny, co znám, tak považuji za velmi pořádkumilovné - až přehnaně! Já Váha - chaotička, mám ráda vše hygienicky čisté, ale rovnání věcí do komínků nezvládám To, Panna je na to expert. To, že Panny rády poučují - tak to 100 procentně. Někdy je to šíleně otravné a zdrojem našich hádek. A musí mít pravdu. S tím už jsem se docela naučila žít - nechám Panně říct si svou pravdu a v klidu si myslím a dělám svoje - ale Panně to samozřejmě trochu vadí - ráda by vše po svém. Obecně bych řekla, že Panna není zrovna tolerantní znamení.
Ale jinak mi naopak všechny Panny připadají VELMI spolehlivé (mám srovnání s Kozorohy a tam se člověk furt musí o něco doprošovat) - u Panny, co řeknu, tak to v 99 procentech udělá, pokud to slíbí.
Někdy mi Panny připadají tak trochu jako ženské, mají dost takové ženské vlastnosti - právě ten smysl pro pořádek, jsou velmi citliví, pozorní - podle mne z toho i vyplývá, že to umí s ženami.
Většinou mám kolem sebe samé Váhy, Panny a Kozorohy - takže si myslím, že jsem na tato znamení už expert
Já sama jsem Váha a podle mne se k Pannám hodíme - Váha si lítá někde na svém obláčku, Váhy jsou takoví snílci, Panna je při zemi, racionální, takže se to pěkně vyvažuje

Jak takového muže získat?

arrow
profile_image
JanaKa
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikolett27: to není až tak jednoduché . Máš nějakého v hledáčku? Tak podle mě na ně zabírá slušnost, skromnost, čistota a upravenost. Ale to asi ocení každý chlap. Ale můj miláček "panna" nesnáší vulgárnosti, sprostě mluvit, křik atd. Ale řeknu ti, dá ti to hodně práce, trošku jim to trvá než se rozhoudnou, ale to čekání se vyplatí! já bych nevyměnila

arrow
profile_image
chmelova66
od 21. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak bych ráda přihodila i já svou zkušenost ...o muže pannu se snažím aktivně cca půl roku, není to jednoduchý protože žije v zahraničí a vidíme se cca jednou za dva měsíce. Jinak se známe už přes dva roky a ten první rok se snažil, psal k Vánocům na Nový rok a dokonce poslal zprávu i na Valentýna. Je jak vystřižený ze starého filmu, dokonalý gentleman, krásný a charismatický, rád říká komplimenty ale nějak se nemůže k ničemu rozhoupat. Pořád chce abych za ním přiletěla ale když mu napíšu kdy bych mohla tak nereaguje a pak když přijede tak se ptá proč jsem ještě za ním nepřiletěla, jsem z něho zmatená odepisuje jen když má náladu, ale zase se nedivím protože má kupu práce a lítá po celém světě takže řeší důležitější věci než nějakou holku v česku ale na druhou stranu když už to vzdávám a dávám mu najevo že už na to nemám že tu fázi "seznamování" ukončíme, tak okamžitě odepisuje a posílá fotky, že je vše ok. Máte někdo podobnou zkušenost? Já jsem zatím dost trpělivá a vím že když si počkám tak toho litovat nebudu ale nevím jestli se toho dočkám za mlada nebo až na starý kolena

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené