arrow
profile_image
Claudine
od 18. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zdali má někdo zkušenost s tuhými mýdly zn. Naturinka. Můžete doporučit nějaké konkrétní mýdlo-díky účinkům, vůni?
Prosím, doporučte mi nějaké přírodní tělové mléko, ale voňavě - mně z těch přírodních žádné moc nevoní. Zkoušela jsem Weledu (od té můžu jen to citrusové a to jen v létě). Za rozumnou cenu. Napadá mě třeba Alverde, ale nevím, jestli to s těmi vůněmi nebude stejné, jako u Weledy.

arrow
profile_image
Pavleena
od 16. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, co se týká mýdel značky Naturinka, s těmi zkušenost nemám. A co se týká tělových mlék, tak zcela přírodní složení a hezké vůně nabízí značka 100% pure. Jsou to mléka dražší, ale mají hutnou konzistenci a jsou dost výživná, takže se nespotřebují tak rychle. Nejvíc mi vonělo mléko vanilkové a levandulové. Skvělá jsou také tělová másla 100% pure. Jsou také hodně hutná, krásně promastí a trochu déle se vstřebávají do pokožky. Mým favoritem je máslo s vůní levandule (opravdu krásná a silná vůně levandule). Co vím, tak na Internetu jsou hodně chválená tělová másla od Alverde. Jedno jsem zkoušela a pro mě nebylo tak výživné, jak bych si představovala. Tělové mléko Alverde jsem zkoušela jednou - vůně průměrná a po jeho natření jsem na pokožce měla takový upatlaný pocit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené