arrow
profile_image
Akanell
od 20. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chci pracovat v soukromé mateřské školce v Praze, ale nemám zatím dokončené pedagogické vzdělání. Máte někdo zkušenost jaké mzdové ohodnocení bych měla očekávat?

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Akanell: Co se týče místa ve státním školství, to se pohybuje v základu 15 - 18 čistého, pak záleží na přesčasech a co všechno proplatí.

V soukromém záleží asi podle počtu dětí, protože tam se převážně vše hradí z příjmu plateb od rodičů. Mám ale kolegyni, co dělala v soukromé školce u Prahy a tam jim paní majitelka/ředitelka neproplácela plat nebo po nich chtěla neskutečné věci. Jelikož nespadá do státního sektoru školství, je tam možné leccos od náplně práce až po platové podmínky.

Oproti státnímu je to podle mě nevýhoda, protože jí nikdo moc nehlídá, co vám vyplácí a co ne, případně náplň práce může být klidně i jiná, než si myslíte. Kamarádka musela dělat zároveň i náplň uklízečky, aniž by to měla ve smlouvě. Po 2 měsících v depresi odešla a šla pracovat do státní školy. Ve státním sektoru jsou jasně dané jak platy, tak náplň práce.

Zkuste zapátrat nebo vyzvědět i na internetu nebo od zaměstnanců tam. Ačkoliv to nemusí vyjít.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay: Také zýáleží na jaký úvazek, já uváděla na plný - tj. 8 hodin denně plus nějaké činnosti pro rodiče a tak navíc. Na půl úvazku je to pochopitelně třeba jen polovička.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené