arrow
Neprodává v Bazaru

Mám jemně zarudlou kůži na týlu hlavy (prý to spíše vypadá jako takové žilky), již několik týdnů čekám, že se to zlepší, ale stále nic a vlasy už bych si velice ráda nabarvila, jelikož mám už velké odrosty. Vím, že bývá na barvách psáno, že by se neměly aplikovat při zarudnutí kůže, myslíte, že se mohu nabarvit?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Marmalade: Vím, že bývá na barvách psáno, že by se neměly aplikovat při zarudnutí kůže, myslíte, že se mohu nabarvit?

Neměla. Aspoň to nedělej teď sama doma, ale jdi radši ke kadeřnici se poradit. Třeba můj přítel má na zátylku pravidelně zarudlou kůžičku (a to si vlasy nebarví) a nikdo neví z čeho. Jednou jsem četla, že je to z nedostatku nějakých vitamínů. Myslím, že důležité je, zda tě to nějak nebolí, nesvědí a tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny: Naštěstí nebolí ani nesvědí a prý to ani není zarudnutí ve svém slova smyslu, spíš takové červené tečky, něco jako žilky, tak fakt nevím. Ty by jsi to teda neriskovala? Už jsem zoufalá, potřebuju novou barvu :-/

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak bych se barvila přelivem Loreál casting, ale to je asi stejně jedno, tak jako tak je to chemie..

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Marmalade: Jako upřímně - já bych to tím pádem riskla, pokud tě to nebolí, nepálí, nesvědí, neloupe se kůžička, tak třeba sis to jenom nějak poškrábala nebo ti třeba fakt jen chybí vitamíny.
Tak ať ti to někdo nabarví a dole jestli to máš dole u těch posledních vlásků na krku, tak to klidně vynechej, aby se tam barva radši nedostala a ono to u těch dolních vlasů nepůjde vidět. Pak to radši během působení sleduj a kdyby se něco dělo, tak šupem s tím dolů a do lékárny zajít, ať ti poradí. Ale asi to nic není. Já mám stovky červených teček z ničeho na nohou a na kožním a alergologii mi řekli, že až skončí zima a mrazy, tak to zase zmizne. Třeba je to to samé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji smarny: až skončí zima a mrazy

to je dost možné, že by to mohlo být tím! Jinak mockrát děkuji za všechny rady, je fakt, že zrovna na tom místě si to ani barvit nemusím, ale také si myslím, že by to snad nemělo být tak zlé, možná má takové tečky ve vlasech spousta lidí a ani o tom neví, já na to došla jen náhodou. Každopádně děkuji

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Marmalade: Nemáš za co. Já zkoušela masti, léky všechno a jakmile zase začlo mrznout, tak se ty tečky vrátily a nejde se toho zbavit. Jenom mi doktorka říkala, že na to pomůže hodně mastit krémem tu část pokožky - ale tobě by to mastilo vlasy. uvidíš, třeba se to samo ztratí a je to taky z té zimy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené