arrow
Neprodává v Bazaru

Už delší dobu přemýšlím nad tím, že bych posílala nějaké příspěvky do nadačního fondu dobrý anděl. Nevím proč, ale prostě mě zrovna tento jejich nápad velmi zaujal a byla bych moc ráda, kdybych se mohla stát jedním z "andělů". Jsem ovšem studentka s velmi mizernou brigádou a moje měsíční příspěvky by se mohly vyhoupnout nejvýš tak ke 200 kč. Příspěvky jsou nejspíš dobrovolné a žádná částka určená není a taky vím, že lidé budou rádi za každou korunu navíc, která se ve fondu vyskytne. Nevím vlastně co po vás chci, možná jen nějaké povzbuzení, že do toho mám jít, protože když koukám na seznam dárců, kde nechybí ani jediná naše celebrita, tak si říkám jestli jim 100-200 kč k něčemu bude( I když samozřejmě až budu mít lepší práci, tak ráda pošlu víc)
A když už jsme u tohoto tématu, posíláte někam něco, angažujete se v nadacích a akcích pro dobrou věc? Popř. kde a jak? Co je podle vás důvěryhodné..

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že aj 100-200 Kč je lepšie jako nič. Niekto može viac, niekto menej. Před Vianocami som tiež posielala na anjela, předtím som priespievala aj na výcvik asistenčných psov, manžel posiela na lekarov bez hranic, klauna. Zrovna dnes ráno som hovořila, že zase niekam pošlem.

zrovna Dobrý anděl tuším dostává většinu příspěvků okolo 100-200 měsíčně

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Peg: 100-200 kč k něčemu bude

Určitě bude! Představ si, že ty tvoje dvě kila pošlou třeba té samoživitelce, co dostává na děti akorát alimenty (nedávno v reportáži v TN). Ta z toho bude mít třeba Sunar a to se podle mě počítá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: rovnou bezdomovci

tak to bych v životě neudělala. Přes školní rok se mezi něma pohybuju v Olomouci každý den a ještě jsem nepotkala bezdomovce, který by si zasloužil třeba jen korunu. Ale zrovna dobrý anděl mi přijde důvěryhodný a myslím, že pokud by nedali 100% jak všude tvrdí, tak je to alespoň určitě víc než v ostatních fondech..Samozřejmě do útulků jsem přispívala několikrát, vím, že se dají donést peníze přímo na místo, dát je přímo někomu. Ale já bych chtěla udělat něco právě pro lidi s onkologickým onemocněním a nejlépe pro děti. Chtěla jsem chodit pomáhat těmto lidem jako dobrovolník ale bohužel na to nemám psychiku asi bych se z toho zbláznila a nemohla myslet na nic jiného, proto hledám nějaký jiný způsob...

Reaguji na LadyMiss: jenže nadace ví a mají zkušenosti, kde jsou peníze potřeba, dokážou je přerozdělit a dát těm nejpotřebnějším. A zrovna v případě podpory rodin s dětmi trpícími rakovinou je nesmyslné, abys kontaktovala jednotlivé osoby.

Jinak konkrétně Dobrého anděla trochu znám a naprosto všechny vybrané peníze do posledního halíře putují potřebným. Provoz nadace se financuje z docela jiných zdrojů. Pokud by tě zajímalo z jakých, můžeš si to na jejich stránkách přečíst.. Když jsem se to dozvěděla, tak to byl vážně dobrý pocit, že takoví lidé existují

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: Já už jsem celé jejich stránky pročetla, i mluvila s lidma, kteří tam peníze posílají, proto jsem se pro ně rozhodla. Tady jsem spíš chtěla slyšet, že není blbé poslat i pár korun..a třeba inspiraci na další důvěryhodné organizace..klidně pro lidi,zvířata, přírodu..to je jedno..
Jinak pro anděla už jsem se rozhodla definitivně a začnu tam určitě posílat..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené