arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj dámy,
nevím, co dělat z vlasy, v pátek 2.9. jsem byla na gastroskopickém vyšetření , ale dali mě do narkózy, ( trvala chvíli, žádné dlouhé) ale od té doby jsem zpozorovala , že mi padají nějak moc vlasy. Bojím se je česat nebo si do nich vůbec chytnout. Nikdy před tím mi tak moc nepadly.Dokonce jsem dostala mensruaci asi o 12 dní dříve. Může to být z toho, že je to tělo ještě "zblblé"? Myslíte, že to může být také tím, že jsme ted zapomněla na antikon. pilulky? Díky za rady!

arrow
profile_image
xentiry
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mi po narkóze hodně začaly padat vlasy, ale doktor mě ujistil, že to do pár týdnů přestane a uklidnilo se to. Jen kvalita vlasů se malinko zhoršila.

Tak snad se to zlepší co nejdříve

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teda byla pod narkózou asi 4krát a žádný takový problém jsem neměla, jen jsem si posledně myslela, že tam nechám žaludek

arrow
profile_image
cheyenna
od 4. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nicole: Ano, také se mi to stalo loni po narkroze, měla jsem poměrně snadný výkon na chodidle, ale pro tělo je to prý trauma a může zareagovat tím,že začnou padat vlasy. Mně to začlo přesně měsíc po operaci a trvalo to dlouhých 6 měsíců.. Pak ze dne na den přestaly padat a začly růst nové.
Ještě to prý může být léky na ředění krve (já je musela brát dlouho, asi dva tři měsíce po operaci).

Mám stejnou zkušenost, na operaci jsem byla 4.8. a teď mi přijde, že mám polovinu vlasů pryč

A s tou menstruací jsem to také měla stejné. Přišla asi o 3 týdny dřív.

Já jsem byla na operaci 27.8 a vlasy pár dní po operaci my začly pěkně padat, aby toho nebylo málo MS mi přišla o více jak 2 týdný dřív, takže asi to bude normalní, snad to brzo přestane

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doufám, že to brzy přestane, nemám zrovna vlasů na rozdávání a docela mě to trápí, že mi dost padají. Zkusím jíst nějaké vitamíny a uvidíme.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Může to být samozřejmě narkózou,proč ne,ale taky tím,jak si sama napsala,že si zapoměla na antikoncepci-pokud déle,může i tohle být pro tělo šok a bránit se,to by vysvětlovalo i tu dřívější menstruaci...

Mně začaly padat vlasy na přelomu července/srpna. Začátkem června jsem byla na 2 operacích s břichem, v nemocnici mi dávali spoustu léků (antibiotika, léky proti bolesti, proti zvracení, morfin, léky na ředění krve), po propuštění jsem měla o 5 kg míň, takže už podváha, do toho jsem brala antibiotika, helicid a píchala si fraxiparine a držela bezzbytkovou dietu (takže žádná zelenina, seminka, ovoce, jen kaše, bílé pečivo, bílá rýže = žalostně málo vitamínů). Vlasy držely a najednou, po 2 měsících od 1. operace, mi začaly ve velkém padat, opravdu po pramenech. Po jednom umytí vlasů = 293 vlasů pryč (počítala jsem je), pak během dne další chuchvalce (to už jsem raději nepočítala). A to si umývám vlasy obden. Teď už mám půlku vlasů (poznám podle culíku a na temeni to viditelně prořídlo). Ostříhala jsem se prvně o 10 cm, ale nic, tak jsem to nechala fiknout o dalších cca 20 cm. Byla jsem u kožařky, ta mi předepsala Alpicort (což je podle mě daší hnus pro tělo - kortikoidy - nějaká vodička) a doporučila, ať se dopuju vitamínama, takže beru B komplex forte, ženšen, zinek, pak nějaký komplex vitamínů na vlasy, křemík, vitamín A, E, hořčík a jím hodně pestře. Do toho teď ještě navíc stresy s rozchodem, takže mi jich padá zase o trochu víc. MUDr. řekla, že dřív jak za 2 měsíce to padat nepřestane, že je to prostě souhra operací x vystresované tělo, vyčerpané z vitamínů. Vlasy jsem už hodněkrát obrečela, a to je další důvod, aby padaly ještě víc.

Btw. teď mě ještě napadá, že na přelomu léta a podzimu padají vlasy víc spoustě lidem. Je to prostě taková fáze. Každopádně se neboj. Ono to přestane, hlavně se nestresovat. Já si sáhnu do hlavy a na prstech mi zůstane spousta vlasů, i s takovýma bílýma kuličkama na konci. Nicméně mám i dobrou zprávu! Po dlouhém pátrání na internetu jsem zjistila, co spolehlivě zastaví padání vlasů: a věř nebo ne, je to podlaha

arrow
profile_image
Nicole
od 21. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsme byla nakonec u kožní a ta mi po doběrech řekla, že mám málo železa, takže je to tím. Proto mi asi před tím zase strašně lámaly( a lámou pořád). Zajímalo , kdy s e dostaví výsledek po užívání železa.

Reaguji na Nicole: Mně kožní ani nebrala krev, prostě na mě mrkla, viděla, napsala vodičku. Beru vitamíny, kde je i železo. Nicméně je tomu už měsíc a půl a vlasy stále padají. V neděli mě to zase psychicky sebralo kde je ta moje hříva? Co je to na hlavě za prameny? To přece nejsou moje vlasy! Ale čekám, trpělivě beru všechny preparáty a věřím, že se to jednoho dne zastaví a že uvidím nové vlásky S tímto jsem se nikdy v životě nesetkala, takže více poradit neumím. Držím pěsti, ať se všechno spraví

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Nicole, skús Revalid - ampulky. Mne po nich vlásky začali krásne rásť a to som si hovorila s plačom, že ostanem určite plešatá. Možem len odporučiť.

arrow
profile_image
Nina
od 15. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem pod narkozou 2x během roku. Vlasy mi padaly 2 roky, vyzkoušela jsem všechno možné. Přestaly padat po dýňovém oleji, který jsem užívala vnitřně i jako zábal. Supr, vlasy už nepadaj půl roku, ale mají hroznou kvalitu-chmýří. Je to až k pláči. Kadeřnice mi řekla, že to dělá narkoza.
Takže jsem brala dlouho vitamíny z lékárny-nic.
Teď zkoušim bylinky-lopuch na vtírání a piju bylin. čaje.Uvidim, ale když kouknu na starý fotky-brečela bych.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené