Ahoj holky, nemáte některa zkušenosti s produktem nadrain na zvětšení prsou?
Docela se mi to zamlouvá, tak bych chtěla vědět vaše zkušenosti(jestli to není zase pouhe vyhozeni penez).

tady jsou stranky http://www.nadrain.cz/

Děkuji

arrow
profile_image
jakra80
od 18. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mě to zajímá,cena docela vysoká no čtu skoro samé chvály

arrow
profile_image
Ar_
od 17. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xshewi:
Zkušenost s ním nemám, ale je jasný, že fungovat bude ( podle složení, měla jsem podobný přípravek ) , jen jestli ti nebude vadit, že ho budeš muset používat skoro pořád a nebo budeš mít účinek jen krátkodobý. Viz informace z jejich stránek : Přípravek je určen k dlouhodobému užívání. Pro dosažení očekávaného účinku je vhodné přípravek užívat v doporučené denní dávce minimálně po dobu 2-3 měsíců. Účinek bude přetrvávat asi 3-4 týdny po vysazení. Užívání přípravku je tedy možné po 2-3měsíčním užívání asi na 1 měsíc přerušit. Navíc po dlouhodobějším užívání je možné, že se ti ovlivní nálada ( náladovost )

arrow
profile_image
sharkass
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Znamená to tedy, že až přípravek přestanu užívat, poprsí se mi vrátí do původního stavu?

podle mě to jsou vyhozené peníze... brala jsem ho tři měsíce... první nějaká malá změna šla vidět a teď už zase nic, už bych si to znovu nekoupila

jinak podotýkám, že jsem ho nepřestala užívat.. čekám jen na dobrání posledních tabletek

Pro mě jsou to taky vyhozený peníze. Už v pubertě sem zjistila, že oproti jiným holkám mám vážně malý prsa a začla sem bejt zoufalá. Myslim, že sem vyskoušela snad všechny prášky a krémy na zvětšení prsou, ale výsledek byl totální katastrofa. Nakonec mě to věčný čekání na zázrak přestalo bavit a před rokem sem si našetřila a šla na plastiku. Chtěla sem, aby prsa nevypadaly moc uměle. Doktor mi poradil ty anatomický Mentory a musím říct, že sem fakt spokojená- můj přítel na začátku ani nepoznal, že mám prsa umělý . Pak už sem mu to musela říct, to se nedalo vydržet, nesmát se.

arrow
profile_image
Katka8653
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Angiella:
A kolik Tě to prosim Tě stálo?Taky nad tím uvažuju...

Já práškům taky nevěřím, neznám nikoho, komu by pomohly. Už bych za ně peníze nevyhazovala. To bych radši šla do zvětšení prsou vlastním tukem. Materiálu mám dost . Dívala jsem se, že v Brně to dělá doktor Menšík. Nemáte s ním a touto operací už někdo zkušenost?

Reaguji na jana45: zkušenost s tím přímo nemám, protože jsem podstoupila obvyklou augumentaci pomocí silikonových implantátů, každopádně na metodu zvětšení vlastním tukem jsem ještě nikdy neslyšela žádnou chválu. Tuk se ti časem vstřebá, takže ani nepoznáš, že jsi někde byla a navíc se dají prsa zvětšit opravdu hoodně málo (většinou ani ne o jedno celé číslo). Podle mě tohle za ty peníze vůbec nestojí.

arrow
profile_image
mimuska0410
od 28. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reagujem na simcasarmik2: podstúpila som ten zákrok a môžem potvrdiť, že to za tie peniaze nestojí. Po liposunkcii mi zostala na bruchu "pokrčená pokožka", snažím sa ju vrátiť do pôvodného stavu, natieram, masírujem, výsledok takmer nulový..Z pŕs sa mi nič nevstrebalo ale zväčšenie je veľmi malé (možno o číslo), naviac sa mi po roku vytvorili tukové hrčky, samozrejme, som sa zľakla a utekala k lekárovi. Dievčatá ak ste sa rozhodli, že chcete mať krajší dekolt, doporučujem silikónové implantáty. Stojí to 3 x menej ...sama nad tým rozmýšľam. Čo sa týka Nadrainu, vybrala som jedno balenie, pričom každý deň som cítila bolesť ako pri menštruácii, tak neviem..ahojte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené