arrow
profile_image
Margaret
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U lidí s cukrovkou 2. typu se při nadváze doporučovalo omezit sacharidy na 150 g denně, teď se rozdávají letáčky, kde je sacharidů 175 g denně. Ale nikde neexistuje ordinace nebo výživový poradce, který by udělal nějaký praktický jídelníček. Nemá někdo zkušenosti s touto problematikou? Kam se obrátit?

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě se konkrétně poradit s lékařem, ten vám řekne kolik sacharidů byste měla mít a pak není nic jednoduššího než si sacharidy počítat. například stob, kde se vám počítají sacharidy bílkoviny a tuky. Takže to je dobré nejenom při hubnutí ale víte kolik sacharidů sníte. http://www.stobklub.cz/sebekoucink/

arrow
profile_image
Mircca
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já mám upravený jídelníček na 225 g sacharidů denně. Nemám konkrétní jídlá s recepty ale mám od Mgr. Mottlové ( nutr. terapeutka z FN u Sv, Anny v Brně) propočty sacharidů na váhu surovin. Pokud máš zájem, můžu poslat mailem.

Já řeším prvotní fázi, jak se cukrovce vyhnout. Měla jsem těhotenskou ( 6x denně inzulín injekce) a zatím se jí úspěšně vyhýbám, protože bych ji měla mít již. Myslím že to pro mě byla zkušenost a taky svým způsobem strašák se sebou něco dělat a proto se vyhýbám sladkostem a potravinám s vysokým GI.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené