arrow
profile_image
Keira99
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky moc prosím o radu už jsem uplně zoufalá, již třičtvrtě roku mám nafouklé břicho (začalo to po cystě 8cm - tu jsem měla před třičtvrtě rokem, která díky nasazení nové antikoncepce v období cysty “zmizela”, ale nafouklé břicho mám doposud -jsem štíhlé postavy a moje břicho je tak velké, že vypadám jak těhotná, navíc je to pro mě tíha. Navíc přes dva měsíce mám bolesti v podbříšku (uprostřed, na levé i na pravé straně..někdy je ta bolest tak velká, že to cítím v celém podbříšku až do beder)- typ bolesti bych přirovnala k té před menstruací, bolesti mám každý den, pouze se střídá jejich intenzita. Od té doby se hodně potím - jak přes den, tak hlavně v noci (jsem uplně mokrá). Jakýkoliv pohyb - tj. úklid nebo malá procházka mi tyto obtíže zhoršují, mám potom ještě více nafouklé břicho a větší bolesti v podbříšku. Kvůli těmto bolestem musím někdy chodit “shrbeně”, když se narovnám jsou bolesti větší. Bývám unavená a celkově se necítím dobře. Už jsem byla u dvou gynekologů, udělali mi ultrazvuk a dle něj mám vše v pořádku. Po provedení ultrazvuku se mi vždy do konce daného dne bolest neskutečně zhorší. Už nevím co s tím dělat, na koho se obrátit.

Abych dodala věk 26let (nikdy žádné gynekologické problémy, žádné těhotenství). Za poslední necelý rok: veškeré vyšetření břicha + ultrazvuk střev (obsahoval i ledviny) za mnou, krev na štítnou žlázu, na játra, apod.. také - vše v pořádku. Moc Vás prosím radu, zda-li jste se s tím někdy setkaly.

arrow
profile_image
Keira99
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikdo nic?

arrow
profile_image
pmaercela1
od 29. 8. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, wow Zní mi to nejvíce jako problém s močovým ústrojím nebo ledvinami, ale pokud vám ledviny vyšetřili, tak to je divné :/ Co nějaký zánět na vaječnících nebo v děloze to být nemůže? To mě asi tak jediné napadá ale koukněte ještě sem, tady uvádějí všemožné příčiny podle toho kde přesně to bolí: https://medicspark.cz/priznaky/bolest-v-podbrisku/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené