Viděli jste někdo tento nový pořad na Primě?
Co si o tom myslíte, o způsobu, jakým šokují ty ženské, co si myslíte o těch ženách, které se do toho daly, a co o moderátorovi?

Já jsem včera náhodou shlédla jeden díl, a zaujal mě natolik, že jsem si na netu hned našla další dva.
Jsem docela v šoku, nějak to nemůžu rozdýchat, moderátor ač zajímavý chlap, umí hezky lichotit (zdá se mi, ale že je gay-to by nevadilo), je však docela drsně vlezlý k těm ženským...
Mně někdo takhle osahávat, tak mu vrazím. Kamera nekamera.Fakt si to musejí nechat líbit?
Nedivím se, že muže jedné z těch žen se zlobil na Primu a málem díl nedotočili...

taky jsem to viděla, a upřímě vůbec se mi to nelíbí. Nejen že chlap kterej jim má zvednou sebevědomí, není žádnej psycholog ale kadeřník. Ale způsobem jakým to dělá se mi moc nelíbí. Fotka v nadživotní velikosti ve spodním prádle na námestí..........no nevím, nevim

Tady se dají shlédnout odvysílané díly:

http://nahajsikrasna.com/

já jsem to viděla na streamu. a myslím že tohle nebude patřit mezi mé oblíbené pořady....

Holky docela hezky vylepšili, to ano, ale pochroumanou dušičku už jim nikdo nespraví.
Krása musí vycházet zevnitř, ze sebevědomí, a to se zvenčí nedá změnit. Ne trvale. Chtěla bych ty ženy vidět za půl roku, za rok, jestli si ten styl udržují.

Jinak bych taky uvítala poradce v oblečení a líčení, to ano, ale kdybych kvůli tomu musela podstoupit takovou ponižující proceduru, tak to raději nic.
Na to si sebe ještě vážím, ty ženy na tom musejí být hodně zle...anebo jsou v takovém šoku, že neodporují.
Jsou zvyklé poslouchat(?)...

Moderátor se jmenuje Libor Šula, je to kadeřník a taky gay S tou fotkou v nadživotní velikosti je to síla já bych teda asi v natáčení dál nepokračovala a to jak na každou hrabe, mě by to taky vadilo. Jinak každej díl mě přijde uplně stejnej...ale koukam na to

taky mi to přijde že každý díl je stejný. Ale jako když si to vezmu, že by mě měl někdo slíknout do spodního prádla, před plno zrcadlama a kamerou, tak to by mi asi opravdu sebevědomí nevrátilo.......A to že na konci ty žensky řeknou že se cítí líp, tak to si myslím že je jen chvilkové. Jdou nalíčené, ostříhané, oblečené ( takže obdoba - vypadáš skvěle).
Nevim, myslím si že jim dlouhodobě nemůže dát do sebevědomí......protože nedělá s nima žádnej psycholog, nýbž kadeřník...........

Spíš by ty ženský měli naučit jak se sama nalíčí, jak o sebe pečovat, když to udělá vyzážista tak tý ženský to stejně nic nedá když neví jak na to. A včera mě přišlo že jak ji ostříhali vypadala ještě kulatější a na tom mole měla snad ještě o 20kg víc než na začátku natáčení.

arrow
profile_image
Effedrin
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se pořad Nahá jsi krásná líbí.I Libor Šula mi přijde fajn,je jedno jestli je gay,kadeřník,nebo sám papež ),důležitý je že těm ženám pomáhá.Uznávám,že bilboard v nadživotní velikosti není zrovna famózní nápad,ale jinak je to pořad hezkej.I přesto že mám na Libora i pořad kladný názor,včerejší proměna se mi nelíbila.Výber oblečení od L. byl docela fajn.Až na ten kýčovitej deštník,kterej si zvolila sama aktérka.Ale střih a úprava vlasů byla opravdu strašná a typově k hlavní aktérce nešla.A make-up ten ušel.Neurazil.
Fotky od Saudkový bomba !! Navíc v rámci pořadu mohli mamince=hlav.aktérce doporučit nějaký cvičení či koupit permanentku do fitka - tím by jí možná pomohli víc než kamufláží v podobě nového oblečení a stahujícího prádla.
Ale pořad se mi jinak líbí.A Libor je sympaťák !!

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to taky nepřipadá až tak špatný pořad. Naopak mi připadá, že holky mají Libora rádi, podle toho, jak se k němu chovají. Pořádně jsem viděla ten první díl a ta paní se změnila hodně a určitě jí to dodalo nějaké to sebevědomí. A neřekla bych, že jim vadí, že na ně šahá, je to přece "kamarádka"

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Effedrin: Navíc v rámci pořadu mohli mamince=hlav.aktérce doporučit nějaký cvičení či koupit permanentku do fitka - tím by jí možná pomohli víc než kamufláží v podobě nového oblečení a stahujícího prádla.

Myslím, že na to jsou jiné pořady, tady jde asi o to, pracovat se "současným" materiálem a udělat z toho, co se dá.

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já si myslim,že to ten pořad něco do sebe má...on je vlastně učí,jak se mít rady...tim že na ně šahá je záměrný-musí jim vlést pod kůži a oni mu musí na 100% věřit...on se snaží být jim hoodně blízko-jako kamarádka...s tou se taky objímáte když se vidíte po dlouhý době.....to je můj názor...

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím si, že ten pořad není zas tak špatný.
Jistě, jsou tam vidět nějaké přehmaty, třeba to, jak moc familierně se Šula k holkám chová a jak na ně šahá...v televizi to působí divně, až se člověk ošívá, ale určitě mu to tak předepisuje scénář. A navíc my nevíme co se děje mezi natáčeními, takže je docela možné, že se s holkama dost skamarádí.
Líbí se mi hlavě to, že změna vizáže přichází až na konci pořadu. Až po tom, co se "snaží" (dávám záměrně do uvozovek, protože za tak krátkou dobu to určitě nějak zásadně a trvale nejde) změnit jim myšlení a pohled na sebe sama. Účes a líčení jsou pak třešničkou na dortu. Ale asi tou nejpodstatnější.

Princip dobrý, nápad dobrý, jen trochu nešťastně uchopený.
Méně familiérnosti by neškodilo.
Ale jasně, že každý máme ty osobní hranice trochu jinde.
Moderátor jako chlap se fešák, ukecanej dost, chválit umí taky. Jako kámoš super.
Jen v tom pořadu mu tu blízkost bohužel nevěřím.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Venuše: Mně někdo takhle osahávat, tak mu vrazím

Taky by mi to nebylo asi moc po chuti,ale ty ženský s tím do toho šly,že.Jinak Libor mi přijde super,je mi hrozně sympatický,taková pánská kámoška.Ale jde o to jestli je takový opravdu i ve skutečnosti.
A taky by mě zajímalo,jestli to těm ženským k něčemu je,jestli se takhle pak opravdu udržují,nebo zase sklouznou ke svýmu stylu.Tu paní z prvního dílu jsem teď viděla na plesu Černé hory.Vypadala docela dobře.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené