Vždy jsem ve škole patřila k těm, co měli nejméně zameškaných hodin - prostě jsem nebývala nemocná. Žádný kašel, rýma prakticky také ne, jen jsem si občas (jednou za 2-3roky) prodělala lehkou angínu. Mohla jsem lítat třeba nahá ve sněhu a nic
Jenže teď stačí, když se proběhnu v trochu chladném vzduchu a už mě bolí v krku. Za letošek jsem prodělala 3 angíny a i teď v létě mě trápí bolesti, ale i rýma (kterou mám už od zimy vždycky tak týden, pak to na 20 dní přestane a znova). Kašel jsem už letos taky měla a docela silný, to předtím nebývalo!... Není to nic tak hroznýho, ale já na to u sebe prostě nejsem zvyklá.
Nevíte, čím to může být způsobeno? Vitamíny žádné neberu a prakticky jsem je nikdy nebrala (jen jednou za rok třeba měsíc zinek, ale na pleť), myslíte, že bych měla začít? A jaké?
Docela mě ta bolest v krku obtěžuje

arrow
profile_image
fischeb
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já to mám úplně stejně. Ve škole mám taky nejmíň zameškaných hodin a nemocná jsem ve škole taky vůbec nebývala. Rýmu mám po celý rok, asi je to taková alergická nebo něco takového. Jinak ted´o prázdninách jsem dostala takový ten dráždivý kašel, takže mi to vadí hlevně v noci před spaním. Mamka si myslí, že mám na něco alergii. Byla jsem venku, když sekali obilí na poli a docela se prášilo, tak to mám možná z toho. Byla jsem u doktorky, napsala mi Pulmoran čaj, ale moc mi to nepomohlo, tak mi dala antibiotika. Už je to docela lepší, ten čaj piju pořád.

arrow
profile_image
MissDior
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem něco podobného - prostě oslabená imunita. Moc mi pomohla homeopatie, takže doporučuji najít dobrého homeopata, ideálně lékaře. Momentálně jsem na tom tak, že když cítím, že na mě něco leze, tak si nakoupím v lékárně homeopatika od Boironu a většinou už další den jsem naprosto v pohodě.

Zkus brát Wobenzym-podporuje imunitu a mně moc pomáhá.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A jestli to v létě není taky z klimatizace...změny teplot tělu neprospívají..Jinak se taky přidávám k oslabené imunitě.

Já sportuju (3x týdně tréninky, v létě jsou venku), dokonce se i sprchuju studenou vodou, jím ovoce i zeleninu. Fakt nevím, co víc udělat
Asi jedině ten Wobenzym, ale není to zrovna levná záležitost :/

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajdi si za obvoďákem a trvej na testech - např. na celiakii (ta se projevuje mimo jiné častou nemocností) apod. Zkus popřemýšlet o jiných příznacích - jinak jsi fit, co se týče zažívání, apod.?

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elissa:
Je důležité najít PŘÍČINU, proč jsi nemocná, ne řešit něco neznámého Wobenzymem, to řešením není. Při ideálním stavu člověk nemarodí vůbec, popř. jednou za čas a bez jakýchkoli podpůrných látek.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na elissa:
Ať ti obvoďák napíše doporučení a nech se vyšetřit na imunologii a alergologii,snížená imunita,její poruchy i alergie mohou mít podobné příznaky co popisuješ.

Holky, děkuju za odpovědi. Teď zobu Céčko a jestli se nebudu cítit líp (bývám i dost unavená), tak skočím určitě k doktorovi

Stačí se přestěhovat a mít jiné podmínky - jiná vlhkost vzduchu, teplota, skryté plísně a je to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené