arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, už se vám někdy stalo, že váš partner při sexu najednou ochabl a nemohl pokračovat dál nebo že jste měli styk už poměrně dlouho a on pořád nic? Mě už se to stalo (ne jednou) a nevím, co si o tom mám myslet? Jestli je to moje chyba, že se málo snažím (což se mi nechce připouštět) nebo je někde chyba...nebo je to občas normální (v tomto případě, co znamená "občas")... Mátě někdo takové zkušenosti? Díky.

I nám se to občas stane, většinou se tak stává, když je přítel unavený nebo když je delší dobu v nějakém stresu. Poprvé jsem si taky myslela, že je to moje chyba, ale vysvětlil mi, že je to únavou a stresem a že se to chlapů občas stává. Popovídali jsme si o tom a bez problému. Když se nám to teď někdy stane, netlačíme na pilu, jen tak se mazlíme, existují navíc i jiné praktiky a dokonce se stane i to, že to přítele nabudí tak, že sex je potom neuvěřitelný A když ne, tak se nic neděje, uspokojí mě i jinak a ani jeden z nás si s tím hlavu nelámeme. On teda asi trošičku jo, ale to je pochopitelné, známe chlapy

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mně se to čas od času stane. Není to nic hrozného. Většinou je to když jsem unavený, ospalý, nebo bolavý. To se pak jeden horko těžko vzruší a stane se to jedna dvě.
Pokud by to bylo čím dál tím častější už by to mohl být vážnější problém. Třeba s tlakem nebo něco psychického a rozhodně by neškodilo navštívit nějakého odborníka.

Cituji PardGalen: Třeba s tlakem nebo něco psychického a rozhodně by neškodilo navštívit nějakého odborníka

jojo, přítel se radši nechal vyšetřit a doktor mu potvrdil, že je to únavou s stresem, že si z toho nemá nic dělat, že je to v jeho lékařské praxi naprosto normální

arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky moc, jsem ráda, že nejsem sama, kdo s tím má zkušenosti a že naopak zjištuji, že je to v podstatě normální jev. Nejsem zvyklá se o takhle intimních věcech moc bavit, takže mi to docela pomohlo.

Zkusím taky přihodit reakci chlapa, jestli mohu. Samozřejmě to může být způsobeno nějakou nemocí, tlak apod. Také záleží, jak moc je aktivní. Jestliže je hodně aktivní, samotný sex dokáže na týden tělo odrovnat, pokud není trénovaný a potom při opakovaném sexu se to stane. Také to může být způsobeno (nevím jak o tom psát) špatným vniknutím a jakoby ohnutím penisu, kdy to může lehce muže zabolet a není-li v úplné duševní pohodě, ochabne. Co se týká dlouhého sexu a nedosáhnutí vrcholu, může být způsobeno také přílišným vzrušením ženy. Stává se to a chlap si mnohdy v těchto situacích ani sám neví rady a jeho vlastní pomoc (rukou) je také nedostačující. Prostě špatnej den!

arrow
profile_image
Květik
od 3. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi hloupý dotaz. Mám nového přítele...a stává se nám to nějak často....možná je to únavou, jak popisujete.Ale na můj vkus je to příliš časté a pro jistotu chceme radu odborníka. Ale k jakému zajít? který se specializuje na tohle...děkuji za rady!

Zeptej se praktického lékaře a on vám poradí.Ono to vůbec nemusí nic znamenat,ale u nás znamenalo bohužel.Začalo to pomalinku náhlé ochabnutí pak už necítil vůbec potřebu sexu a pak bolest.Jenže dlouho mi nic neřekl a neřešil to.Nechci tu hrůznou nemoc ani napsat,ale vzali mu varle............přišel pozdě.U vás to třeba může být jen stres,jeho stud,že už dopředu ví,že zklame a to je čarovný kruh ze,kterého se musí ven.

arrow
profile_image
Orterix
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stává se mi to, když je unavený, nebo to trvá už moc dlouho.
Pokud to není únavou atp., tak to může být i delšími varlaty, to jsem někde četla, že pokud je má muž příliš dlouhé (jakoby "vytahané"), tak s tím může mít problémy. Tyhle věci myslím řeší u mužů urolog (jesti se nepletu).

arrow
profile_image
Teera
od 18. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky mě se tohle s bývalým stávalo také hodně často...., chodili jsme spolu půl roku, cca první tři měsíce sex OK a pak nastal problém, že mu v polovině aktu ochabl a tím vše skončilo, když jsem se ptala, co se děje vůbec o tom nechtěl mluvit, prý nic a že když se ho budu ptát akorát se mu zprotivím. Tak jsem se neptala a v duchu se užírala a užírala. Pak se to na chvíli zlepšilo a zase přišel další problém, že nemohl vyvrcholit...... Kdykoliv jsem o tom začala mluvit, pohádali jsme se.... Došlo na to, že jsme spolu po pouhých 4 - 5 měsících vztahu spali 1 x za 10 dní a ještě to za moc nestálo. Byl takový pasivní, jako kdyby mi prostě jen "podržel". Jednou to také vysvětloval tím, že svoje léta má za sebou, že dřív měl v posteli 2 holky denně, že byl děsný proutník a tak už ho to prostě přestalo bavit - podotýkám, že mu bylo 31. (absurdní vysvětlení, nezdá se vám)? Nakonec jsem v historii internetového prohlížeče zjistila, že si téměř každé ráno pouští taková ta krátká porna na netu a uspkojí se raději sám. Nikdy jsem se nedozvěděla v čem to bylo...... Jednou jsem se ho zeptala, jestli to není tím, že ho třeba nepřitahuju, že je to možná moje chyba - řekl jen "hmmm, to je možný, já nevim a nechci se o tom bavit". Nakonec jsme se rozešli, ale asi vám nemusím vysvětlovat, co tehle vztah s mým sebevědomým udělal....
Jooo, ještě jsem si vzpomněla - jeden z důvodů, proč mu v polovině aktu ochabne byl ten, že prý jsem moc vlhká a on to málo cítí...... Tak já nevím, v životě mi tohle žádný chlap neřekl, místo toho aby měl radost, že jsem vzrušená, tak mu to vadilo. Postupem času se mi s ním už taky nechtělo spát, už předem jsem se bála, abych se nevzrušila moc....a co přijde za problém tentokrát..... Jen by mi i dnes zajímalo, co jsem dělala špatně.

Cituji Teera: Jen by mi i dnes zajímalo, co jsem dělala špatně

Ty jsi nedělala špatně vůbec nic, jen jsi měla štěstí, že to skončilo. Aby mi chlap říkal, že se nemám o něčem bavit, nebo se mu zprotivím, nebo že je moje chyba v jeho náhlé neschopnosti, ač sám každé ráno čučí na porno a že mu vadí, když jsem moc vlhká, notabene že dřív byl proutník a teď, ve svých 31letech má to nejlepší za sebou...No to by mi řekl jen jednou. Buď ráda, že je to za tebou, ber to jako zkušenost a neužírej se tím, u tebe je vše v pořádku

arrow
profile_image
Vanilla
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eevita: Mě už se to stalo (ne jednou) a nevím, co si o tom mám myslet? Jestli je to moje chyba, že se málo snažím

pochybuju že by to byla tvoje chyba, někteří chlapy to tak prostě mají Já si našla přítele (teď už ex) krásnej vztah, ale když přišlo na sex.. no prostě mu nevydržel delší chvíly stát... ze začátku sem si řekla, tak co, neměl dobrej den... podruhý už sem si říkala, co to má být, když měl přede mnou 4 roky jednu holku... ale když to trvalo asi už dva týdny tak jsem z toho byla na prášky, probulela sem noc, říkala si, že nejsem dost hezká či dobrá( blbosti.. když si pak člověk uvědomí jak z něj byli bývalí partneři uplně na větvi..), řikala si, co je špatně, co mam dělat, co když je impotent.. dokonce jsme se kvůli tomu zhádali, pač jsme to spolu nedokázali vyřešit... doted nevím v čem byl problém, ale po měsíci nám to jakž takž šlo.. chlapec měl hold problémy s erekcí..

arrow
profile_image
Nso ci
od 6. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Teera: Jooo, ještě jsem si vzpomněla - jeden z důvodů, proč mu v polovině aktu ochabne byl ten, že prý jsem moc vlhká a on to málo cítí...... Tak já nevím, v životě mi tohle žádný chlap neřekl, místo toho aby měl radost, že jsem vzrušená, tak mu to vadilo. Postupem času se mi s ním už taky nechtělo spát, už předem jsem se bála, abych se nevzrušila moc....a co přijde za problém tentokrát..... Jen by mi i dnes zajímalo, co jsem dělala špatně.

Páni, úplne v poriadku si Ty, jeho nerieš. Muž, v tomto slova zmysle, Ti naopak vyjadrí radosť toho, čo Ti spôsobil...

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jsme spolu skoro 2 roky a tenhle problém - že mu ochabne nebo se mu nechce postavit máme celkem často a to mu je 22let. Jsou prostě období cca (1-2 měsíce) kdy je jak utržený ze řetězu a pak zase období, kdy máme sex 1x za 10 dní a to se musím hodně snažit.

Čím to? ví že mám ráda sex a možná je z toho nervozní? Měla bych být spíše odtažitá, než mu dávat najevo že to chci?
Strašně mě to mrzí..

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jo jasně, může to být únavou atd....ale přítel mi říkal, že prostě s některou ženou mu to šlo často a hodně a s jinou se mu třeba ani nepostavil...tak nevím....asi taky i záleží trochu na partnerce, prostě musí tě to s ním bavit, snažit se o tu erekci, ale zase ne přehnaně ...a když to nejde, tak to vzít nějak v pohodě....nebo nevím, nejsem chlap

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené