Ahoj holky, nemáte některá osobní zkušenost s nehtařstvím Nail Lounge v obchodním domě Černý Most? Mám to blízko a vyhovuje mi i otevírací doba, tak bych to ráda vyzkoušela. Ale zase se bojím, když nemám žádné reference. Díky moc

No, tak i když jste mi nic nenapsaly, tak jsem tam dnes byla ) A musím říct, že prima.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sandee: A jaká je tam cena? Na čem jsi tam byla? Díky moc...

Reaguji na PíBí: Chodím na gel lak za 400 kč, drží jako přikovaný

Ahoj, dneska jsem šla okolo a zarazilo mě, že tam zase pracují číňanky... Nic proti nim nemám, ale četla jsem mnoho článků, ve kterých se psalo, že používají hodně nekvalitní lepidla, po kterých jsou pak nehty úplně rozleptalné (mám namysli aplikace gelových a akrylových nehtů).. Má někdo s tímto zkušennost? Byly vaše nehty i po sundání těch gelových/akrylových zdravé?

arrow
profile_image
KatiH
od 25. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

I já chodím právě sem na nehty a musím řict ,že jsou suprový.
Předtím jsem chodila do NSI ještě ve starém zabavném centru na Černáku a hned druhý den se mi začaly nehty odluppovat a tady ? Vůbec ,takže doporučuji..
Možná jen ta hygiena,určitě by si měli pořídit nějaký dezinfekční prostředek a před klientkou odezinfikovat,jak nůžtičky na kůžičku ,tak brusky a i ruce .. To je asi jediné co je mi tam nepříjemné ,ale ceny jsou si myslim,tak akorát ..

Reaguji na KatiH: To souhlasím....ještě bych ráda vyzkoušela tu pedikúru, ale bojim bojim

arrow
profile_image
KatiH
od 25. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem tam zase,sive jsem tam nějakou dezinfekci zahledla ,ale použití žádné

arrow
Neprodává v Bazaru

Já zkušenost mám a to hodně špatnou!! První nehty vypadaly moc hezky, dělala mi je nějaká vietnamka nahoře jak je pedikúra, nehty v pohodě vydržely tři týdny, ale bohužel nepoužívají žádnou desinfekci, takže brusky i pilníky totálně špinavé - z hygienického hlediska je to hrůza. Šla jsem tam ještě podruhé, že tomu dám šanci dole, a to byla osudová chyba. Dělal mi je mladej vietnamec, dezinfekce vůbec žádná, pilníky opět špinavé, nepochopil vůbec jaké jsem chtěla nehty a ani trochu mu to nešlo. Chtěla jsem bílou francii a ukazováčky celé bílé se zlatými kamínky...nehty mi zkrátil moc a ještě každý úplně jinak dlouhý, francie kostrbatá, nehezká, prsteníček třpitkatý místo bílého, takže nehty ošklivé a ještě kýčovité, kamínky jen nalepil gelem, takže jsou vystouplé a dva už odpadly a to nemluvím o tom, že mě tím špinavým pilníkem říznul a teď se bojím, abych něco nechytila od předchozích zákaznic Už nikdy více!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené