arrow
profile_image
Hook-Ups
od 22. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, zítra letím do Egypta na dovču, chci se zeptat kde je nevýhodnější si koupit cigarety? V Praze ve free shopu, nebo ve Free shopu v Marsa Alam, nebo na palubě letadla? Po loňské zkušenosti když mi poslední den v Egyptě došly cigára (klasicky koupené v tabáku v Praze), jsem si koupila v obchodu krabičku Marlborek (podle popisku na krabičce vyrobeny ve Švédsku) za 5 EUR a myslela jsem, že se pozvracím....taková odporná sušená sláma A jak hodně jsou vybavení v letadle - jestli seženu Davidoff Shape

arrow
profile_image
andreea
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, no myslím že v letadle tě vyjdou nejlevněji, v Praze na letišti jsou za normální cenu, v Egyptě budou levné ale prostě jiné. Jestli letíš s Travel servisem, tak prodává Pall Mall za 380, L&M za 500, Marlbora zlatý, červený a Davidoff zlatý a červený za 700. Ty ceny si teda úplně nepamatuju, jsou přibližný

Letěla jsem do Maroka před rokem (ty africké země se v tomto případě neliší) a kupovala jsem si klasické zlaté Davidoffky na letišti-stačí ukázat paní na pokladně letenku, a ona podle destinace strhne všechny ty taxy, takže cena tě vyjde nastejno jako v letadle.
Shape v letadle určitě mít nebudou, alespoň pokud letíš cestovkou, výběr je takový, jak uvádí slečna nade mnou, já svůj karton pořídila myslím za 660 Kč, ale ruku do ohně za to nedám.
V Egyptě jsou pak ty ceny stejné, možná o něco nižší, ale ne nijak výrazně

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji andreea: v Praze na letišti jsou za normální cenu

Nejsou, do zemí mimo EU jsou o dost levnější (před týdnem jsem zrovna kupovala dvoukarton Marlborek za 1100 kč nebo tak nějak), letěla jsem do Tuniska, tzn. že ta samá cena bude platit i pro Egypt, Turecko atd.

arrow
profile_image
Hook-Ups
od 22. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, díky za odpovědi. Už jsem po dovolené. Dopadlo to tak, že v Praze v Duty jsem si koupila svoje Davidoff shape za 790 karton - normální cena. Jiné značky tam měli i levnější. A cestou zpátky jsem si koupila v Marsa Alam duty karton Davidoffek (bílé, a bohužel jsem si myslela, že jsou to Shape) no a vyšly mě tam na 18 USD takže uplně zadáčo (Jsou to ultralight tlustý Davidoffky - ale dá se to kouřit ). No a v letadle měli jenom lehký a tvrdý LM a Marlbora oboje asi o 200 levnější.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené