Holky, nemáte některá zkušenost s nákupem hodinek Dolce & Gabbana na aukru ? Jsou tam o dost levnější než na jiných eshopech.
Prodejce nemá záporné hodnocení.
V kamenném obchodě je u nás nikde nemají.
Nerada bych si ale koupila fake za 3tisíce
Moc děkuji

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud jsou výrazně levnější, pak je to fake. Tahle značka je co do kopírování velmi oblíbená. Bohužel někteří se nebojí vystavit fake za několik tisíc. Jasně, třeba je to výjimečně pravé, ale riskuj to.

Reaguji na Lotta: Právě, že se jedná o model který jsem viděla i v Praze na tržnici tak mám strach abych nenaletěla. Origo by měly stát 4 - 5tis. Na aukru je nabízí za 2700,-

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zaprvé - prodejcům na aukru bych originalitu moc nevěřila.
Za druhé, pokud jsou opravdu o dost levnější (jak píšeš o polovinu), tak si jsem skoro jistá, ež jde o fake. Osobně bych k takovému nákupu důvěru moc neměla

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zrovna jsem takový jedny "originál D&G z aukra" viděla na slečně na poště, opravdu krásně svítily.. hlavně ty pravé diamanty spolu s zrezavělým kovem.

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sehnat na aukru originál značkové věci lze, ale horko těžko. Většina jsou padělky, stačí si přečíst různá tamní fora. To už je lepší zajít si na tu tržnici, tam víš, že si kupuješ fake a taky tomu odpovídá cena - tedy mnohem nižší než za stejný fake na aukru.
Taky bych doporučila nekupovat, pokud je u zboží fotka stažená z netu, nikoli prodejcova. Chtěla bych vidět aktuální stav. Zeptala bych se prodejce, zda má nějaký papír, který stvrzuje pravost..., oni mnozí prodejci na toto vůbec nezareagují, a tam je potom jasné, že to není zcela čisté...
Mohla jsi sem dát odkaz na tu aukci, třeba by to některá poznala, zda je to fake nebo origo. Tedy pokud není u hodinek fotka z netu.

Cituji drazula: zda má nějaký papír, který stvrzuje pravost

Myslím, že prodejce by byl schopen takový "papír" klidně obstarat.

V tomhle případě bych si raději připlatila a byla v klidu.

arrow
profile_image
tralala
od 17. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moc bych tomu nevěřila, že to bude originál . . . třeba to budou právě ty z tržnice . . . raději bych chodila na brigády, abych si pak koupila originál, třeba i s přispěním rodiny jako dárek k tvým narozeninám atd. Originál Ti budou dělat radost pár let, fake třeba pár měsíců, pak se zničí, a ty budeš litovat.

arrow
profile_image
Lucy09
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Raději bych hodinky koupila třeba na Big brands nebo Fashion days či podobných portálech, kde se často tyto hodinky prodávají za nižší cenu, ale na Aukru raději ne, tam se opravdu prodává spusta padělků. To už je lepší si připlatit a mít jistotu, že se jedná o originál.

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarkakh:
To máš určitě pravdu.
Oni spíš ti fakový prodejci ani nereagují, pokud po nich chceš třeba účtenku..., to je taky známka toho, že tu něco nehraje. Je jasné, že ani to, že prodejce komunikuje, není žádná záruka. Ale toho, který nekomunikuje, můžeš rovnou ,,odepsat" jako nedůvěryhodného.

Určitě bych je na aukru nekupovala. Bude to fake. Koupila jsem si od této značky kdysi na www.stilago.cz a stály nějak 2 500. Originální jsou, bylo k tomu asi milion všelijakých papíru, záručák a prostě všechno. Chce to jenom vychytat nějakou akci.

Moc děkuju za názory. Asi teda fakt raději počkám. Přikládám i odkaz na hodinky teda. URL

URL

Reaguji na žanetice:
Já tě úplně chápu. Nejradši bys hodinky měla hned teď a co nejlevněji. Ten prodejce se mně osobně nějak nezdá (ačkoli má spoustu kladných hodnocení).

Reaguji na sarkakh: přesně tak jsem v tomhle hrozná. Když něco chci , musí to být hned

Reaguji na žanetice:
Rozumím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené