arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj holky, nemáte některá zkušenost s objednáváním přes usaboutique.cz? chtěla jsem odtamtud Guess kabelku, ale nevím jestli jsou seriózní a mají originál zboží.... díky.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

87

Jj, myslim že tu holky řikaly že tam nakupují. Já teda osobní zkušenost nemám. Ale upřímně, mají to tam pěkně předražené.

arrow
Neprodává v Bazaru

dívala jsem se tam na trička Playboy, ty se mi zdály fakt drahý, ale ty kabelky.... guess stojí kolem těch tří tisíc, ne?

Já jsem tam párkrát nakupovala. Je to originální zboží, něco posílají přímo z Ameriky. Pokud to nemáš jak jinak dostat za levnější peníze, tak proč ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

jéé tak to je fajn. No já jsem z Brna, dívala jsem se na guessky v Olympii, tam je vlastně orig.obchod, ale žádná se mi tam nelíbila. Chtěla jsem klasickou černou, nelakovou. Tak mě napadlo si ji objednat. Myslíš že to mají o tolik dražší?

Gotty
Myslíš že to mají o tolik dražší?
já tam taky nakupovala a myslím, že to origoš je
navíc 1.000 nebo 2 se ti vždycky hodí

Gotty
Dívej, v Olympii mají houby. Když už tam něco dostanou, je to jen zlomek a většinou ty přezdobené kolekce... Mně se od Guess líbí jen ty dražší a míň zdobené věci a když už něco chci, koupila bych si to buď přes někoho v Americe nebo na netu. Ebay po prověření originality nebo tak. Já ceny neumím porovnat, protože se už v té značce neorientuju. Ale než v obchodech, tak raději tyto stránky! To stejně patří někomu, kdo to jen nakoupí v USA a určitou marží to prodává...

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

87

Gotty
...no v kabelkách se neorientuju takže to nevím.
Ale oblačení tam maj teda sakra předražený. Není teda o moc dražší než stejný značky tady v obchodech, ale v z ameriky to mají koupený tak za 1/3 ceny než za kterou to prodávají. Ale pokud si to nemáš jak jinak objednat a ty peníze ti nevadí tak proč ne.

Petulaa
z ameriky to mají koupený tak za 1/3 ceny
Tak to zaručeně, no jo, ale kdo má cestu do Ameriky
Ale levnější než v obchodě ta kabelka o 1.000 je

Čau,

ohledně guess, ta to hodně nakupuju na aukru - i když tam nikdo nikdy neví, zda se jedná o originál nebo ne

ale myslím, že už to dokážu rozpoznat.

Nedavno jsem si objednávala pár triček z topbrands cz - a jsem spokojená jak s cenou, tak s kvalitou. S jiným e-shopem ale skušenost nemám.

arrow
Neprodává v Bazaru

právě, že v té Olympii mají jen takový ty hodně přezdobený a přezkový a tak.. chtěla jsem nějakou obyčejnější, prostě klasickou. Nemám vůbec zkušenosti s nakupováním oblečení nebo kabelek přes net, takže jsem vůbec nevěděla kam zabrousit... tahle adresa mi vyjela ve vyhledávači. Ta co bych chtěla je veliká, kolekce zimní, a stojí necelý tři tisíce... Tak to asi zkusím. Nevím kde bych porovnala ceny, na jiných stránkách jsem ji nenašla...

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

87

Milísek
No jasný, ale tak existuje ebay a nebo uplně idealně pokud víš o někom kdo v té Americe je Tak přes něj......anebo i když máte někoho známýho jinde, třeba v Anglii.....sem do CR tolik obchodu nezasila, ale treba do británie témměř každej....no a pak si to jen nechat přivízt nebo poslat od toho znamyho
No není to uplně jednoduchý, jen řikám jak je to s těma cenama, tak pokud někdo někoho takovýho má, aby využil radši to
Napr. treba nektery z tech tricek co tam maji za 1700 jsem si pres kamarada objednala z ameriky za 400

arrow
Neprodává v Bazaru

hmm to je blbý, já nikde nikoho nemám..

Petulaa
si pres kamarada objednala z ameriky za 400
Tak tomu věřím, nechápu proč v guessu to tričko stojí 2.000, tady z toho dělaj buhví jakou značku. USA boutique není zrovna z nejlevnějších,ale myslím, že tě tam zase neošmelí

arrow
Neprodává v Bazaru

tak ale hlavně že budu mít jistotu že je to originál...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené