arrow
profile_image
ssimusshka
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
přemýšlím nad koupí vlásků, diskuze jsem čela, ale furt se nemůžu rozhoudnout jaký a ani si nejsem úplně jistá délkou a gramáží:

Profibeauty.cz- CLIP IN REMY Maxi set 52 cm, středně hnědá
nebo
Ashleees- Clip-in 50-55cm - Středně hnědá č. 6 - 130g

Vložila jsem odkazy setů s 10ti pásy, přemýšlím i nad 8mi.

Vlasy mám po aplikaci keratinu, o trošilinku delší než na fotce. Vlasy mám docela husté, ale hodně jemné tak to není tak poznat.
Prosím o jakoukoliv pomoc s výběrem, je to pro mě dost peněz, tak abych pak nelitovala

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že jde o evropské vlasy ( tolik jsem to nezkoumala ), takže bych nebrala ani jedny a tomuto druhu vlasů bych se vyhla obloukem Ale jinak bych brala z profibeauty.

Cituji simoneta: Myslím, že jde o evropské vlasy

Na clipech jedině vlasy evropského typu, popř. indické, nikoliv evropské (čili nejkvalitnější vlasy ze všech vůbec). Jinak bych si nevybrala ani jedny.

arrow
profile_image
ssimusshka
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak to teda díky A jaký by jste si holky vybraly, pokud možno v podobné cenové relaci? Jinak v této galerii je fotka Jany B., jejíž vlasy se mi líbí a tak nějak bych si to představovala

No tak ono taky záleží, k jakému účelu je chceš nosit. Jestli jenom občas nebo jestli každý den (což bych ti rozhodně nedoporučovala, protože podle mě clip-iny na denní nošení prostě nejsou, i když je tak některé holky nosí). Jinak já bych si je nevybrala právě proto, že to nejsou pravé evropské vlasy (které ale na clipech stejně neseženeš), ale to asi jenom proto, že už jsem zhýčkaná trvalým prodlužem právě těmi pravými evropami

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené